Pierwszy Turniej Legionu Kraków

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
PSz
Falubaz
Posty: 1419

Re: Pierwszy Turniej Legionu Kraków

Post autor: PSz »

To co? qusiopen czyli ban na nie magujących elektryków i spam eteryków?

Oblana animozja bije sie z najbliższym oddziałem z animozją (w 12"). W armii Piotra są tylko dwie animki

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Ja się zastanawiam co zrobicie z dwma serferami nowego WoChu z wardem na 3+, z tym jeden z przerzutem pałek, bijących mocniej niż master DE. Może się trochę od PoKowca ludzie odczepią :)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Dwa nie wejdą na takie punkty. Drodzy są w pizzzdu.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Wasze zachowanie nie ma nic wspólnego z balansem- po prostu każdy chce ,żeby dla niego było jak najlepiej -sądzicie ,że kto będzie głośniej krzyczał ten więcej załatwi-
Bzdura. Napisaliscie compa rojącego się od byków, że oczy bolą i piszecie ze "był szeroko dyskutowany w szerokim gronie". W imię balansu tniecie funrozpę na goblinach, a przepuszczacie (we wcześniejszej wersji) turboprzegiete na te punkty złożenie imperium. W jednym poście piszesz Piotrze ze O&G sa slabe, w drugim, ze trzeba ogarnąć zieloną magię i tanich hero, w trzecim, ze w sumie to nie znasz tej armii..
Merytorycznego argumentu ze strony tfurców tych zasad kompozycji nie było.
I się dziwicie jeden z drugim ze ludzie protestują..

Proszę mi w tej sytuacji rzeczowo odpowiedzieć na konkretne pytania:

1) dlaczego grzyb jest wliczany do PD?
2) czemu ma służyć ograniczenie do 3 hero?
3) dlaczego przyjęto maksymalnie 3 lev magii?
4) dlaczego jest ograniczenie do 30 modeli w jednostkach O&G?

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Fluffy pisze:4) dlaczego jest ograniczenie do 30 modeli w jednostkach O&G?
Wiesz, O&G to nie jedyna armia, której dotyczy to ograniczenie ;) Jednak przyłączam się do pytania, skąd to wynika? Rozumiem, że np. horda imperialnych halabardników, wywołująca uśmiech politowania u moich przeciwników, to straszliwe przegięcie było?
Vae victis!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

hypnotic pisze:Ja się zastanawiam co zrobicie z dwma serferami nowego WoChu z wardem na 3+, z tym jeden z przerzutem pałek, bijących mocniej niż master DE. Może się trochę od PoKowca ludzie odczepią :)
dwaj się nie zmieszczą... chcą go przykrócić w ten sposób ,że jak masz warda to nie możesz wziąść tego gifta- nie wiem czy to słusznie bo woch to nie de i pozatym jest to słaby podręcznik.
Poza tym masetr tzentcha musi być na koniku bo inaczej jak mu dasz dwuraka to ma +3 as co jest mało.. no i kosztuje 270 pkt - czyli o 50 więcej niż pok na pegazie.

Skąd wynika na euro ograniczenie do 40 modeli? To jakiś bubel jest za pewne! Zniszczyć to ! Rzygać mi się chce... ](*,)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

To jak uwolnicie trebki i 350 pkt dla bretki?
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Fluffy pisze:dlaczego jest ograniczenie do 30 modeli w jednostkach O&G?
PiotrB pisze:Skąd wynika na euro ograniczenie do 40 modeli? To jakiś bubel jest za pewne! Zniszczyć to ! Rzygać mi się chce..
Wyrzygaj się, potem naucz się czytać, potem pisac, a potem poprosze o odpowiedź.
Legion pisze:Wiesz, O&G to nie jedyna armia, której dotyczy to ograniczenie
Widzę, ale o ile jestem w stanie zrozumieć ograniczenie do 30 dwarfów, WL, czy czego tam jeszcze, to zupelnie nie rozumiem ograniczenia do 30 modeli/unit w myszach czy O&G.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 3 lut 2013, o 10:21 przez Fluffy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Na Euro OG mają chyba 60modeli limit...
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

PiotrB pisze: dwaj się nie zmieszczą... chcą go przykrócić w ten sposób ,że jak masz warda to nie możesz wziąść tego gifta- nie wiem czy to słusznie bo woch to nie de i pozatym jest to słaby podręcznik.
Poza tym masetr tzentcha musi być na koniku bo inaczej jak mu dasz dwuraka to ma +3 as co jest mało.. no i kosztuje 270 pkt - czyli o 50 więcej niż pok na pegazie.
Na te punty faktycznie 2 nie wchodzi ale PoKowiec też jest przecież jeden. Z tą mocą nowego booka to bym jeszcze poczekał, ten napór na DP, serferach, chariotach, crusherach itd wydaje się być niezły.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Na Euro:
O&G 60 modeli
Beastman: 50 modeli
Myszy:, 40 modeli (no, ale w sumie na 2400 mają kilka oddziałów unbreakable, więc powiedzmy rozumiem. Na 1400 już nie, wiec limit powinien byc zwiekszony.)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

no zwłaszcza na cuszerach którym podsawisz harpie polecą do przodu i ustawią się bokiem:)...240 pkt za 3! Demiesie to to nie są. Woch ma teraz 8 ld ! Woch jest teraz mega drogi. Niestety widać ,że podręcznik pisał ten gość co TK :( powinni go zwolnić z GW :).
Ty masz pedanta i maga - a woch tylko bsb w kawie - i maga z 1 levelem z ld 8. Słabo widzę ten woch niestety :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Xier
bedzie 1 trebek i 300 pkt

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Ponawiam:
Fluffy pisze: 1) dlaczego grzyb jest wliczany do PD?
2) czemu ma służyć ograniczenie do 3 hero?
3) dlaczego przyjęto maksymalnie 3 lev magii?
4) dlaczego jest ograniczenie do 30 modeli w jednostkach O&G?

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

To czym Breta ma grać :roll:
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

ban na Brete!
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Obrazek


Skończcie już ten trolling ...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

A dlaczego Bretonia ma mieć dwa trebusze? 90 punktów za katapkę z 5 siły pod plackiem. Taki trebusz w nowym booku będzie kosztował co najmniej 130 punktów, jak nie więcej.
Wisła Kraków.

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Xier pisze:To czym Breta ma grać :roll:
No co wy na głowę poupadaliście?! Za 300 pkt można wystawić 11 Realmów FCG, 13 Errantów FCG - mało co u przeciwnika z ograniczeniem 30 modeli i 300 pkt to zatrzyma.
Prawie w ogóle nie obciete są pegazy, można wystawić graili, łuczników, yeomenów, tanich herosów....

Przecież 2 placki z S5 za 90 pkt na 8 edycje i na 1400 pkt to byłby gwałt analny...

Ogry przez ograniczenie 300 pkt mogą wystawić max 6 Ironów - to dopiero ból, a nie słyszę płaczu.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Maciek +1.

Skończcie wylewać żale tylko rozkmińcie rozpy!
Wisła Kraków.

ODPOWIEDZ