Zsyp z RUMorsów...

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Smh »

puma1944 pisze:Nasze krasie sa obok Wood Elves,Bretki i Tomb Kingow do likwidacji jako rasy ze swiata WFB.
No to niespodzianka, bo żadna armia nie będzie likwidowana...

Chylę czoła przed zamieszaniem z plotami jakie GW zrobiło - genialna robota. Niedługo nikt nie będzie wierzył w żadne ploty i każdy będzie zaskoczony premierą ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
klakson
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 44

Post autor: klakson »

Z tego co tu czytam, to ten super wymiatacz Dragon Slayer dopakowany runami dostanie 2k6 s1 z jakiegos czaru i koniec... :( Channele ?!, Master rune of balance na 4+ ?!... :( BEZ SENSU!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

A mnie się podoba :D chciałem robić pluton strzelecki i mamy oprócz zwykłych maszyn tych nowych strzelcow oraz bombowce :wink: Zastanawiam się tylko ile kosztują kusznicy i czy nadal mogą brac gw ,bo chcialem klocki po 20+ w corach wystawiać ;)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Gram bez kowadła ponad 2 lata i dobrze mi idzie;). Boli mnie jednak to że juz nasi kowale nie będą generowali kości:/, ale ogolnie zasady póki co nawet ok, co do popychaczki trzeba było się tego spodziewać, bo armie które ja miały potraciły. Jeszcze WE ma z alten loren, ale to też odpadnie jak wyjdzie book
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Smh pisze: Chylę czoła przed zamieszaniem z plotami jakie GW zrobiło - genialna robota. Niedługo nikt nie będzie wierzył w żadne ploty i każdy będzie zaskoczony premierą ;)
To miał by swój sens - dostajemy failowe info, że nie ma juz nic więcej poza piechotą, a kiedy każdy już zamówi gyrosy i piechotę wyjdzie np orc crusker/tuneling - który okaże sie PG - wiec koniec z rozsądnym planowaniem kosztów tylko znowu kolejne wydatki.

ps. Nie obraził bym się na orc crushera lub coś dużego ;D
Obrazek

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Spokojnie czekam na koniec premiery i booka dopiero figurki zaczne kupować:)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Cały czas liczę na to że nowy book sprawi że granie na kreskach hamków przejdzie do historii. Że pojawią sie hordy ironów zdolnych zabić coś więcej niż szkieleta, nocnika, mysz. Że slayerzy nie będą padać jak muchy. Bardzo liczę na to że nowe propozycje lotnicze okażą się niegrywalne tak jak wiele nowinek by GW.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

loko pisze:Cały czas liczę na to że nowy book sprawi że granie na kreskach hamków przejdzie do historii. Że pojawią sie hordy ironów zdolnych zabić coś więcej niż szkieleta, nocnika, mysz. Że slayerzy nie będą padać jak muchy. Bardzo liczę na to że nowe propozycje lotnicze okażą się niegrywalne tak jak wiele nowinek by GW.
Oj to bardzo się przeliczysz :P
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Też mi się tak wydaje. Co do kowadła - strasznie śmieszą mnie ludzie którzy chyba nie do końca pojmują zasady działania bound spelli i twierdzą że przeciwnik mając 4 poziom maga będzie je bez problemu rozpraszać. Jeżeli dostaniemy pocisk 2D6 S4 który można będzie rzucać na całe pole bitwy jako innate bound spell - wydaje mi się że kowadło będzie bardzo rozsądną opcją. Szczególnie że jeżeli utrzymany zostanie aktualny koszt punktowy to raczej na pewno bound spelle nie będą jedynym efektem kowadła (być może np. bonus do channelu?).
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

+1 do sejwa z ifki imba
;)

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Śmiej się śmiej. Kiedy nagle okaże się, że w swojej turze przeciwnik musi szarżować w oddział Ironbreakerów z save'm 2+ i parry save'm 4+ a z boku czeka oddział hammerersów żeby później kontrować w bok (a odginaczki padły jako pierwsze) to nagle okaże się, że głupie +1 do save'a jest bardzo przykre dla przeciwnika. Pomijam już to, że ironi z takim boostem będą nie do ruszenia dla witchek, ghouli i tym podobnego tałatajstwa z dużą ilością ataków o małej sile.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Ja się wcale nie śmieję!
Jeżeli ironi na prawdę będą mieli unbreaka to będą broken. No i będzie tak jak mówisz. Ironi z oathem trzymają wszystko, a od boku doklejają się hamiki.
Najs.

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

panterq pisze:Też mi się tak wydaje. Co do kowadła - strasznie śmieszą mnie ludzie którzy chyba nie do końca pojmują zasady działania bound spelli i twierdzą że przeciwnik mając 4 poziom maga będzie je bez problemu rozpraszać. Jeżeli dostaniemy pocisk 2D6 S4 który można będzie rzucać na całe pole bitwy jako innate bound spell - wydaje mi się że kowadło będzie bardzo rozsądną opcją. Szczególnie że jeżeli utrzymany zostanie aktualny koszt punktowy to raczej na pewno bound spelle nie będą jedynym efektem kowadła (być może np. bonus do channelu?).

Albo masz cztery runy i każdą możesz uderzyć w fazie magii, przegięcie by było:).
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Że niby nienawiść do elfów jest nieklimatyczna? :)
A z np. Imperium krasnoludy miewały sporo zatargów, na przykład gdy ludzcy sojusznicy uciekali z pola walki.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ta zasada jest mega klimatyczna dla dwarfów :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

krasnoludy maja niechęć do elfów nie nienawiść
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Morog pisze:krasnoludy maja niechęć do elfów nie nienawiść
Czytałeś historię wojny o brodę ? :roll:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Nie jestem specem od dwarfów ale ten kaliber emocji wobec np brety, lizaków, imperium, tk jakoś mi nie pasuje. Prędzej przerzuty paniki albo coś w tym stylu. Tak jak jest u DE vs HE. HE już dawno mogły się nabawić nienawiści do kuzynów ale jednak jej nie mają.

PS. fajnie obserwuje się ewolucję emocji na bugmanie względem domniemanych pewnych przecieków :) Najpierw szok ale i radość, teraz zaprzeczenie i negacja.
Ostatnio zmieniony 9 lut 2014, o 16:34 przez hypnotic, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

Fuxiorr pisze:
Morog pisze:krasnoludy maja niechęć do elfów nie nienawiść
Czytałeś historię wojny o brodę ? :roll:
czytałem pierwszą edycję warhammera, krasnoludy nie są idiotami, wiedzą że wojna o brodę była prowokacją
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Morog pisze:
Fuxiorr pisze:
Morog pisze:krasnoludy maja niechęć do elfów nie nienawiść
Czytałeś historię wojny o brodę ? :roll:
czytałem pierwszą edycję warhammera, krasnoludy nie są idiotami, wiedzą że wojna o brodę była prowokacją
A kto tą prowokacje zrobił ? Bo mi się wydaje że elfy :roll: :roll:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ