Nadciągają Demony Chaosu ??

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

koniec 2008 PODOBNO

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

to juz niedługo :P

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

A odłączenie demonów oznacza że spawnów też już w chaosie nie będzie, tylko w demonach, czy one się nie liczą do demonów?
To samo z furiami, nie będzie ich czy raczej zostaną?

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Crom pisze:to juz niedługo :P
jeden rok to ok 1,4% zycia przecietnego mezczyzny, nie wiem czy tak niedlugo ;)
Piotr3K pisze:A odłączenie demonów oznacza że spawnów też już w chaosie nie będzie,
spawn to nie demon
Piotr3K pisze: To samo z furiami, nie będzie ich czy raczej zostaną?
naraze nic na ten temat wiecej nie wiadomo, czy demony wytna te z Hord, czy je zastapia, a przynajmniej nikt sie jeszcze na tym forum takowa wiedza nie chwalil, a zagranicznych plot nie czytam...


pzdr

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

A o wyjściu chaosu (mortali) narazie nic nie wiadomo? (tzn nic żeby miały w ciągu tego roku wyjść)

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

thurion pisze:
Crom pisze:to juz niedługo :P
jeden rok to ok 1,4% zycia przecietnego mezczyzny, nie wiem czy tak niedlugo ;)
po pierwsze - niecały rok ;)
po drugie - to mimo wszystko jest niedługo :P

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

może Szaman uchyli rąbka tajemnicy i powie co będzie w spearhedzie, albo chociaż co będzie prócz demonetek, bloodleterów i juggernauta/ów :wink: tudzież powie nam cos zcego nie wiemy :D

bo wiadomo już że demony będa miały normalnego warda w zasięgu 12" od generała a te stojące dalej będą miały demonic save'a takiego jak jest teraz w HoC.
Obrazek

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

nowe demony= lepsze demony= większe urozmaicenie do Chaosu:D:D Ale poczekamy zobaczymy;)

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Malin pisze:może Szaman uchyli rąbka tajemnicy i powie co będzie w spearhedzie, albo chociaż co będzie prócz demonetek, bloodleterów i juggernauta/ów :wink: tudzież powie nam cos zcego nie wiemy :D

bo wiadomo już że demony będa miały normalnego warda w zasięgu 12" od generała a te stojące dalej będą miały demonic save'a takiego jak jest teraz w HoC.
Co do pierwszej kwesti sądzę że to glupota i nie powinni tak tworzyć SH. To by z góry narzucało kupywanie ludków, których może nie chcemy w ogóle w armii mieć. Np. ktoś chce Nurgla...
Ja bym to tworzył jednak na zasadzie " Boskich batalionów" :P tudzież właściwie to Demonicznych Batalionów opisanych w moim poprzednim poście heheh.

Co do drugiej kwestii. Póki co to jest to dla mnie plota. nawet jakby taka była, a jest bardzo fajna, to pewnie trzeba będzie wykupic jakis dar ala diabolic splendor by mieć tego stabilnego wardka na aż 12 cali.

Ja mam nadzieję żepiechota stanie się grywalna, bo zmiana figurek to nie wszystko. Chaos to armia z elitarna, ofensywna i musi szybko "dochodzić" do wrogów tak więc pomimo wszystko się obawiam o tych bloodków czy laseczki.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

eh nowe demony wychodzą w tym samym miechu co vc panowie :P
a przynajmniej book

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Tylko że za rok ? 8)

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

karlee pisze:Tylko że za rok ? 8)
e e e... ściemniasz czy serio?:P

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

phil kelly mowil ze w tym roku wyjda .....

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Z dość pewnych źródeł wiem, ze nowe demony będą kompatybilne z hordami i bestiami, ale nie z chaos marinesami w wh40k ;)

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

trikk pisze:Z dość pewnych źródeł wiem, ze nowe demony będą kompatybilne z hordami i bestiami, ale nie z chaos marinesami w wh40k ;)
ooo, to byleby szybko wydali hordy :)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

hordy dobre są jakie są :P

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

ale nieobraziłbym się jakby dragon ogry zmeinili potanili i w ogóle;) i coś na te wtedy he dali:PP i w ogole chaos moglby na 2+ z przerzutem zsyłać deszcz meteorytów na plansze:D

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

Górken pisze:ale nieobraziłbym się jakby dragon ogry zmeinili potanili i w ogóle;) i coś na te wtedy he dali:PP i w ogole chaos moglby na 2+ z przerzutem zsyłać deszcz meteorytów na plansze:D
mogliby zrobic maruderów bardziej grywalnymi :P

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Górken pisze:ale nieobraziłbym się jakby dragon ogry zmeinili potanili i w ogóle;) i coś na te wtedy he dali:PP i w ogole chaos moglby na 2+ z przerzutem zsyłać deszcz meteorytów na plansze:D
jestem za ale jeśli deszcz bedzie padał tylko na stronie demonów ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
wingz
Wałkarz
Posty: 87
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: wingz »

dobrze by bylo jak by zrobili AB do tych demonow troche plastikow, a reszte figsow na wlasna reke. wtedy duzo kinderszatanow by sie nie rzucilo na te demony bo by im sie nie chcialo konwertowac figsow. moglo by to byc cos na zasadzie DL'a z mozliwoscia łączenia z hordami i bestiami :P pogrom :twisted:

ODPOWIEDZ