koles ktory nie potrafi przegrywac

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Ja moge robic efekty specjalne. Jakies cumshoty a'la matrix ...

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

a Jasia prosze o zrobienie podkałdu muzycznego, nie martw się nie zamkną cie najwyżej zrobimy jakieś przekręty i wyślemy cie do ameryki południowej tam nie ma ekstradycji :wink:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

manfred a ty skad wiesz ze mam sraczke?

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

kamery pudsłuchy taka poprostu 4 RP

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

TruePunk pisze:Jako ze caly temat od poczatku nie mial za wiele wartosci merytorycznej pozwole sobie na OT, a co (;
Podatki sa niczym innym jak zalegalizowana forma kradziezy - w chwili kiedy nie chce placic, a jestem do tego zmuszany to nic innego jak wymuszenie/kradziez wlasnie.
Kurwać, TruePunk, skończ z tymi zarzutami o okradanie i próbami głupkowatego wybrnięcia z tego ataku. Wprowadzasz na forum bardzo niefajną atmosferę, z tego co pamiętam zbierałeś już ostrzeżenia i nawet jednego bana - któremu byłem przeciwny, ale naraziłeś się większości moderatorów (!!!) - i nic Cię to nie nauczyło?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

a Jasia prosze o zrobienie podkałdu muzycznego, nie martw się nie zamkną cie najwyżej zrobimy jakieś przekręty i wyślemy cie do ameryki południowej tam nie ma ekstradycji

Proponuje Izrael jako że to jedyne państwo z którym Polska nie ma umowy o Ekstradycję.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Tomash pisze:
TruePunk pisze:Jako ze caly temat od poczatku nie mial za wiele wartosci merytorycznej pozwole sobie na OT, a co (;
Podatki sa niczym innym jak zalegalizowana forma kradziezy - w chwili kiedy nie chce placic, a jestem do tego zmuszany to nic innego jak wymuszenie/kradziez wlasnie.
Kurwać, TruePunk, skończ z tymi zarzutami o okradanie i próbami głupkowatego wybrnięcia z tego ataku. Wprowadzasz na forum bardzo niefajną atmosferę, z tego co pamiętam zbierałeś już ostrzeżenia i nawet jednego bana - któremu byłem przeciwny, ale naraziłeś się większości moderatorów (!!!) - i nic Cię to nie nauczyło?
haha brechta brechta :P
Ostatnio zmieniony 8 paź 2007, o 21:11 przez Shakin' Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Zox
Chuck Norris
Posty: 384
Lokalizacja: Kult / Warszawa Ursus

Post autor: Zox »

a może kłódka?

Tomash?
<truepunk> powinni robic dwa niezalezne turnieje, dla pijacych i dla niepijacych
<truepunk> sorry, ale jak ja mam wygrac z zawodnikiem ktory cala noc spal i ani piwa nie wypil, jak ja ledwo stoje?
Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Już dawno powinienem zamknąc ten temat.. Starczy.

Zablokowany