Hydra - potwory siejące groze

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

A ja bym chcial miec Hydre z ostatniego battle report w WD...Przegiecie :twisted:

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

A na 1k też hydrę polecacie???

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Jasne! nie ma tylu cannonow nie ma tu boltów :D Malenstwo robi miazge ( no nie takie malenstwo ) :twisted:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Nadill
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: Nadill »

Hmm... zaczynam się powoli przekonywać do Hyderki ^_^

A jeżeli chodzi o 2000 pkt to lepiej wystawiać 2 Hydry, czy mix 2 Bolce i Hydra? Czy jednak po staremu: 4 RBT?
"Hatered pour more through my veins"

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

To zalezy jak grasz... jednak kazdy z tych wariantów jest dobry. tylko trzeba go dobrze w rozpiske wkomponowac ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

myśłe że hydra + 2 bolty to najlepsze rozwiazanie, zeby było czym postrzelac

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Moze o tyle nie najlepsze, ze na kazda armie, czasem 2 hydranty lepsze, czasem 4 bolce. Ale zdecydowanie jest to opcja najbardziej uniwersalna. Hydra na klocki piechoty, dobrze poprowadzona jest nieoceniona. Z kawaleria tez potrafi sobie poradzic. A mozliowsc chodzenia przez las jest wyjatkowo dobra.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Jak sklejaliscie swoje hydry ? Normalnie na super glue i sie trzyma, czy tez trzeba bylo stosowac jakies kombinacje alpejskie, w stylu nawiercania dziurek itp. ?

Bo te glowy jakos trzymac mi sie nie chca...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

karlee pisze:Jak sklejaliscie swoje hydry ? Normalnie na super glue i sie trzyma, czy tez trzeba bylo stosowac jakies kombinacje alpejskie, w stylu nawiercania dziurek itp. ?

Bo te glowy jakos trzymac mi sie nie chca...
Na superglue ani na poxipol się nie da, próbowałem szybko na turniej sklecić i nic z tego nie wyszło:) Bez sztyftów nie dość, że trudno przykleić, to i nie pożyje zbyt długo

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Ja normalnie na super glu kleiłem i uzupełniłęm luki GSem i się trzyma.Być może ze starą hydrą jest gorzej, ale też ją miałem i nie rozpadła mi się ani razu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

może ktos poda jeszcze jakiś sposób, bo w mojej starej hydrze szósty raz łby odpadają
Obrazek

eNJac
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Post autor: eNJac »

mam takie pytanko:) Czy jak wpadnę w hydrę i zabiję poganiaczy, to czy hydra ma dalej hate'a w tej turze? Nie wiem jak to interpretowac, a podobnego pytania się nigdzie nie doszukałem...

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Hydra ma też z bazy eternal hatred

eNJac
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Post autor: eNJac »

z tego co wiem, to Hate mają tylko Elfy, a nie monstery... Hydra ma hate'a, bo przechodzi z poganiaczy, czy się mylę?

jeszcze jedno:) Hydra jak rozumiem nie ma boków, czy tak? jak walczy z jednym unitem... to samo - jak zginą poganiacze to już normalnie ma boki?

pytam, bo ostatnio jak kolegi hero nie zdal stupidity i wkomponował się w hydrę tymsamym wystawiając ją na szarże (wtedy niby stała tyłem), wpadam - i "to jest skirmisher, więc nie ma boków". jak to do końca jest? nie wiem czy czasem nie byłem zwałowany...

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

Błąd .. ma normalnie boki.


Ona tylko porusza się jak skirmisz. Nic poza tym...

A Hate`a ma swojego., Przeczytaj podręcznik.

eNJac
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Post autor: eNJac »

Nie gram DE stąd ciężko z dostępem do podręcznika, ale przy najbliższej okazji sobie sprawdzę. Dzięki za odpowiedź...

Awatar użytkownika
Jonas
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Skąd inąd.

Post autor: Jonas »

może ktos poda jeszcze jakiś sposób, bo w mojej starej hydrze szósty raz łby odpadają
Pinować, pinować i jeszcze raz pinować. Kawał drutu w szyję to jedyna metoda na hydrę.
"Wake up, Mr. Freeman. Wake up, and smell the ashes..."

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Moja hydra trzyma się bez pinowania na poxipolu. Była już transportowana w ciężkich warunkach i tylko raz straciła jedną głowę. Oczywiście z pinami masz pewność że nie odpadną i nie musisz ich przytrzymywać aż zwiążę poxipol :)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

nawiercić i drut mosiężny włóż
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

Przepraszam z góry za plewne pytanie. Ktoś napisał wyżej, ze hydra porusza się jak skirmisz. A czy widzi też jak skirmisz? Ja to jest w ogóle teraz z tym hydrowym skirmiszem?

ODPOWIEDZ