Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Re: Nowy WoCh

Post autor: cahir »

Ma ktoś już jakieś info nt tego co się aktualnie dzieje z naszym Chaosem? Bo właśnie wszedłem sobie na stronę WoChu i nie ma części figurek - w tym Lorda na juggu, Lorda Nurgla na mouncie... Nie ma za to nowości.

Jakieś info nt WD też by się zdało. Jeśli było wcześniej to sorka, musiałem pominąc w nawale spamu.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

obadaj advanced orders, warshrine, valkia, skullcrushers..

Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Stix »

Obrazek
Czy kawałek tego czegoś po lewej stronie to nie byłby przypadkiem nowy rydwan (mogę się mylić)?

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Na moje oko jakiś Lord na rydwanie, wygląda na nowy model...

Znalazłem coś takiego, apropo moich wcześniejszych spostrzeżen co do stronki GW

Obrazek



KU*WA MAC, Choseni w żywicy...
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1710170a

Wszystko w żywicę wrzucili...
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Meter
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Karak Var

Post autor: Meter »

mnie tylko dziwi to że na zdjciach juggi widnieją na podstawkach od giganta a w opisie mają by na 50/50mm :wink:

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Czym dłużej oglądam na stronce GW zbliżone zdjęcia tego nieszczęsnego shrine'a, tym bardziej dochodzę do wniosku że nie było jeszcze ich modelu z taką ilością i jakością detali.
A juggery wyglądają jakby je chaos dwarfy zkręcały na taśmie produkcyjnej jeden po drugim niczym Peugeoty.
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Gratuluję Wam Nowego podręcznika (dopiero ,zę wyszedł ;) )

http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1710142a
Świetne modele ,ale już GW przesadza ,żeby dawać prawie każdej armii Kawalerię potworów :roll:
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

cahir pisze: KU*WA MAC, Choseni w żywicy...
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1710170a

Wszystko w żywicę wrzucili...
To bylo do przewidzenia :D
Dobrze ze lordow na juggach dali na nowych podstawkach. Beda miec look outa w kawach juggow :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Dla bitzów warto shrina kupić imho. Dużo elementów do wykorzystania . Po dodaniu paru rzeczy myślę, że można by z tego 2 shriny złożyć. Jakościowo bitzy wyglądają bardzo dobrze, plastikowe nie powinny być obarczone wadami failcasta, więc do samoróbek jak znalazł. Sam shrine nadal uważam za przerost formy nad treścią totalny...
Czemu nie robią takich modeli pojedynczych, jak goście ze shrina to nie mam pojęcia. Przecież te ludki - bitzy wyglądają lepiej/ciekawiej, niż te wszystkie juggowo-wężowe gnioty...

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Warshrine jest ok. Masa bitzów do wykorzystania to raz a dwa to jedna, żeby on ładnie wyglądał to trzeba go fajnie pomalować.
Nr 1 to Festus!!!! Must have :)
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Kefas pisze: ja najbardziej czekałem na pieszych maruderów...
Pieszych maruderów masz do wyboru, do koloru w metalu :wink: Z różnych edycji...
^Karpiu^ pisze:W sumie tak jak popatrzec shriny i tak w WOCHU juz mielismy. Wlasnie zaczynam sie zastanawiac czy nie uzywac palanquinow nurdlowych ze starych edycji :) Wydaje sie racjonalne tylko trzeba przerzucic na inna podstawke :D
Nie szkoda Ci takiego modelu? Wg mnie jest świetny, ale na shrina chyba ciut za mały, nie uważasz? Rozumiem , że chodzi Ci o ten model:
http://www.solegends.com/citcat912/c202 ... quin-m.htm

Co do Festusa, to nijak mnie nie przekonuje ten model. Bardziej pasowałby do filmu: Potwory i spółka :mrgreen: . Jest bardziej śmieszny, niż złowieszczy. Nie podoba mi się.

Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Post autor: MARDUK »

Ja jak patrze na tego warshrinea to mi się wzbiera. Jestem zadowolony, że skleciłem własne. Nie wiem może przez to malowanie model wygląda tak dziwnie, taka gumisiowa machina z bajki. Plus taki, że będzie z tego dużo bitsów :D

Awatar użytkownika
żuk
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: żuk »

cahir pisze:Na moje oko jakiś Lord na rydwanie, wygląda na nowy model...
Nowy rydwan pewnie wyjedzie niedługo, bo stary model znikł z oferty(albo go w żywicy zrobią :lol2: )
Ja sobie pluje w brodę że Lorda na dysku nie zamówiłem na czas - teraz tylko 50zł drożej ;p
Heretic pisze:
elektron pisze: Jestem przeciwnikiem świąt związanych z porażkami,
A swoje urodziny obchodzisz? Pewnie tak. Co za hipokryzja!!!

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

skrobnę dziś coś na bloga o tych figurach
Obrazek

Dargor
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Dargor »

Witam,

Nie zastanawia was, czemu Juggi od Demonów mają T4 ?:)

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Obejrzałem sobie dokładnie wypraski od tego warshrina i z dodatkiem 4 warriorów i 4 koników można z niego spokojnie złożyć:
- warshrine
- rydwan/drugi warshrine
- maga (może być na piechotę albo na dysku)
- klepacza
- 2 spawny/unit filer
- do tego zostaje trochę bitzów na sztandary (ikony) i jakieś inne konwersje
Nic tylko kupować.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

już jest Up na blogu, gorąco zapraszam
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Aleś , Jasiu, pojechał z ocenami ... Zaczynam podejrzewać, że z Ciebie jakiś ukryty agent GW :mrgreen: :wink:

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

W co drugim poście piszecie o shrine jako skarbnicy bitsów. Gdyby wszystkie bitsy z tego modelu były na poziomie to nic więcej jak skleić, pomalować i mieć ładny shrine. Wyjdzie jednak tak, że z części złoży się konwersje, a bitsy poniżej krytyki będą zalewać dział "sprzedam". Ostatecznie przełoży się to na crapowate armie ogrotrolochaosowe. Nikt nie podejdzie do tego po męsku i nie wy.... do kosza tej części która jest syfem, a ci którym nie zależy na wyglądzie będą raczyć innych armiami pO_otworków.

Festus już na oficjalnych fotach jest niezły, tylko zbyt mocno obłożony gratami. Nos mu trzeba dorobić z gsu i ten szkielet wywalić. Ma też ładne malowanie, szczególnie eliksirów. Valkia nic nie zyskała na dobrych fotach, jest niesmukła, bardziej krępa jak gumowe ludziki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

smiejagreg pisze:Aleś , Jasiu, pojechał z ocenami ... Zaczynam podejrzewać, że z Ciebie jakiś ukryty agent GW :mrgreen: :wink:
Wszystkie oceny pisze pod wpływem impulsu :oops:
ale serio, to modele mi sie podobają. Juggerom mógłbym dać mniej bo to najsłabszy multi-part z tego release'a

Bohaterów naskrobię wieczorem :!:
Obrazek

ODPOWIEDZ