Alternatywne figurki dwarfów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alternatywne figurki dwarfów

Post autor: Lechu »

Porównanie wielkością krasnali: GW, Mirliton, West Wind, Gamezone i AoW

http://hammerfang.blogspot.com/2014/11/ ... znych.html

Hal'jin
Pseudoklimaciarz
Posty: 23

Post autor: Hal'jin »

Afro pisze:Jeśli chodzi o Hamków od AoW to wczoraj zrobiłem preorder i mi babka potwierdziła, że we wrześniu będą.

Wiadomo coś w tym temacie? Ja jestem dość niezorientowany, bo póki co tylko wypraski zbieram, ale ostatnio znalazłem tych Hammererów AoW. Spodobali mi się, ale:
- Na stronie preorder shipping we wrześniu
- Tutaj ostatni post na ten temat we wrześniu
- Na ich forum z 3 października bez odpowiedzi
- Na waylandize w ogóle coś o jakichś metalach?

Będą czy nie będą? I w ogóle z czego są te ich figsy, bo chciałem też kupić slayerów. Gdzieś mi się przewinęło PVC i trochę się zmartwiłem. :/

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

Witam
Jak się ma skala figurek dwarfów z Umbra Turris do GW ?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Idealnie pasują skalą, przy czym maja specyficzne proporcje.
Mam babeczkę z sową, i jest spoko.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

Specyficzne to znaczy ?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Inne niż w GW.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Dostałem maila od Avatarsów odnośnie Doomcrusherów ;)
Hello Tomasz,
We did receive the first test shots and they were indeed excellent, by far the best PVC plastic regiment we've made so far.
Some noses needed a bit of tweaking, so that is being fixed for the last few weeks.
We are aiming now for a February shipping. I know it’s been a long wait, and this new extra-delay is very disappointing, but I can assure that when you have your preorder deal Doomcrushers on the gaming board it will have been worth the wait. These are very good indeed!

You can check here close pics of the plastic production test shots for you to see for yourself.

http://www.avatars-of-war.com/images/do ... embled.jpg
http://www.avatars-of-war.com/images/do ... pieces.jpg


Make sure to click the image in your browser to see it at full size, so you can appreciate the great detail on this new PVC set.

Thanks for your patience so far.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

ehh gdyby nie te idiotyczne gwiazdki na naramiennikach...

Plague
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Plague »

Witam szanowną krasnoludzką Brać,

Zaczynam zbierać dwarfy jako drugą armię i szukam modeli któe mogłyby zastąpić irondrakes od GW
czy ktoś znalazł może coś ciekawego ??

Ja wychaczyłem takie o to modele http://sciborminiatures.com/en_,shop.php?art=1779
przyznam że mam już regiment golden guardsów od scibora lekko skonwertowanych z młotami na gwardię nadają się wspaniale czuć w nich tą moc 2 ataków :)
Pytanie czy ktoś może widział je na żywo i czy nie wypadają zbyt czterdziestkowo w porównaniu do innych modeli :)

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ja używam grenadierów od gamezone'a.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

na irondraki nie mam pomysłu. tym bardziej, że podobają mi się te modele. Jeśli chodzi o ścibora to robi on zdecydowanie za duże modele kraśków. Jak postawisz takiego krasnoluda obok imperialnego state troopsa to okazuje się, że jest niewiele niższy. Że o postawieniu ich przy zwykłych modelach kraśków nie wspomnę.

Plague
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Plague »

Ja tych sciborowych stawiam na zwykłe podstawki natomiast np nowych długobrodych od GW na podstawkach od scibora i nie ma aż tak wielkiej różnicy. Co prawda sa bardziej masywniejsi ale na stole prezentują się naprawdę kozacko.

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Kupiłem niedawno 20 Pathfinderów od Avatars of War. Rzeźby modeli są wspaniałe, dlatego się skusiłem. Jednakże, składanie tych figurek to dramat. Po pierwsze, w środku nie ma wyprasek, tylko już powycinane elementy, co sprawia, że dopasowywanie części to istna mordęga. Co więcej, nic do niczego nie pasuje. Są też robione z miększego plastiku, co sprawia oczyszczanie linii podziału istotnie trudniejszym. Tak więc, sumarycznie na złożenie i oczyszczenie jednego krasnala trzeba liczyć godzinę...

Czy ktoś sprawdzał inne zestawy AoW? Podobają mi się też slayerzy, nadchodzą doomcrusherzy, ale jeśli składanie tych zestawów to taka gehenna jak w przypadku pathfinderów, to podziękuję.

Z góry dzięki za info.

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Jakie znacie alternatywy dla warriorów z bronią dwuręczną? Te od GW wyglądają trochę jak krasnoludki. Ci od Mantica wyglądają jakby mieli srogie walnięcie, ale są za duzi i poza tym niezbyt piękni.

Chodzi mi o modele, które wyglądałyby jak doświadczeni wojownicy, a nie jak krasnale ogrodowe (czyli żeby wyglądali bardziej w stylu nowych elit od gw).

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Zacne figurki, ale hełmy trochę nie w moim stylu :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Warriorzy z dwurakami od Gamezone. Ale wychodzi uber-drogo :(
Najchętniej zobaczyłbym warriorów rzeźby AoW. W ogóle dobrze by było gdyby AoW wydało swoich warriorów w plastiku wreszcie... Do tej pory będę grał chyba tymi aktualnymi od GW. Ale szału totalnie nie ma.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

polecam modele titanforge ;D metalbeards dają radę i da się z nich zrobićkażdy unit

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Bocian pisze: Czy ktoś sprawdzał inne zestawy AoW? Podobają mi się też slayerzy, nadchodzą doomcrusherzy, ale jeśli składanie tych zestawów to taka gehenna jak w przypadku pathfinderów, to podziękuję.

Z góry dzięki za info.
Mam Strzelców, Ironshieldsów, Pathfinderów i Doomcrusherów w drodze. Tak jak mowisz, największy problem był z pathfinderami, ze strzelcami trochę mniej, cała reszta już raczej bezproblemowo.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

duzypawel
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: duzypawel »

Ciężko się składa Patchfinderów, Ironshields całkiem OK.

Czekam na 30 doomcrusherów. Całą armię robię na AoW bo wg mnie fajniejsze wzory niż GW.

ODPOWIEDZ