NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Re: NoWE.

Post autor: Me_gusta »

Luc pisze:Czy zauważyliście, że w tle widać kawalerię na
nie chce was martwić, ale przeanalizowałem zdjęcie dokładnie i to są konie Glade Riderów pomalowana na zielono :P
Luc pisze:Na pierwszym planie to są chyba nowi łucznicy albo eternale (obstawiam łuczników)
nie sądzę też by byli to łucznicy, bo jak spojrzysz na całe zdjęcie to obok tych "nowych" po lewej stronie stoją
starzy łucznicy a nie sądzę żeby wstawiali na zdjęcie stary unit gdyby wyszedł nowy ;)

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Przecież przewijało się już w plotkach, że to jeden z nowych oddziałów z dual kita.

A co do zielonych wierzchowców to przecież od razu widać, że to konie od Glade Riders.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1570
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Jeśli to Glade Riders to spoko :)

Kurde chyba kupię tego WD bo te zdjęcia zrobione zostały chyba nogą od taboretu....21 wiek, miliardy pikseli w telefonach/smartfonach...iphony,szajsungi a kurde ludzie nie potrafią zdjęć porządnych zrobić :/
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Luc pisze:Jeśli to Glade Riders to spoko :)

Kurde chyba kupię tego WD bo te zdjęcia zrobione zostały chyba nogą od taboretu....21 wiek, miliardy pikseli w telefonach/smartfonach...iphony,szajsungi a kurde ludzie nie potrafią zdjęć porządnych zrobić :/
prowokacja GW :P
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Takiej jakości są tylko zdjęcia przecieków GW i UFO. :D

Chwytajcie, żeby Was nadzieja nie opuszczała:
https://www.youtube.com/watch?v=3WGzr9s4mGM

:D

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Nie wiem czy było ale ta plotka jest również ciekawa, choć wg mnie mało realna :
The wood elves have both high and dark magic. Didn't catch reference to athel Loren lore but it might be in there.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

byłby w stanie ktoś wysłac mi te zdjęcia n poczte: damianrafaldrzystek@gmail.com

W pracy mam poblokowane serwery i nic nie mogę otworzyć, a telefon w naprawie i już mnie skręca co by zerknąc na nie.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

http://imgur.com/a/ztwXx

Zna ktoś włoski? Czy to ten nieoficjalny book z włoch, który był fejkiem?
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2014, o 12:13 przez wrogu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Wydaje mi się, że to fake bo w opisie leśnych duchów jest tam nadal ward 5+. Może to jakiś autorski podręcznik ?

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

O widzę, że mnie ubiegłeś :) No własnie, skojarzyłem, że był fejkowy kiedyś autorski book. Czyli wszystko jasne :)

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Naviedzony pisze:Takiej jakości są tylko zdjęcia przecieków GW i UFO. :D

Chwytajcie, żeby Was nadzieja nie opuszczała:
https://www.youtube.com/watch?v=3WGzr9s4mGM

:D
Pjona Naviedzony. Ale Luca ma styl. A Ekolodzy warhamca będą po prostu komiksowo wykrzyczeni w każdą możliwą stroną (poza tą z dobrym smakiem i wyczuciem klimatu).

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Azgaroth pisze:Wydaje mi się, że to fake bo w opisie leśnych duchów jest tam nadal ward 5+. Może to jakiś autorski podręcznik ?
no wlasnie tam jest scaly skin 5/4/3+ i ward 6+ jesli dobrze widze ;)

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

To się zgadza, ale np. w zasadach specjalnych nie ma włóczni z AP, tylko jest coś z +1S (są tez łuki z +1S)

A zasada specjalna spiri... della foresta ma chyba 5+ ward akurat. SS jest w zasadach juz driadek/drzewek -wiec raczej fejk.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1570
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Ten włoski book jest na necie już od grudnia 2013 - nie chce mi się wierzyć, że to jest book - większość jednogłośnie mówi o "Fanmade"
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

to gw nadal tłumaczy booki na inne języki?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

z warseera
Confirmed that Wood Elves have access to High & Dark magic - I'm looking at the page (picture) from WD with the Army cards on....

Jim

EDIT: Says they have a unique Lore Attribute, so I'm guessing this is just like the High Elves/Lizardmen & WoC/DoC arrangement

EDIT 2: Blurb says they also have access to ALL 8 BRB Lores!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

No to wychodzi, że mamy dark i high magic na 100% :) Brak Athel Loren, dodatkowo wszystkie 8 domen magii...Przyznam, że trochę to dziwne...

http://4.bp.blogspot.com/-crdV0FgJJQM/U ... AANdFk.jpg

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

Myślałem, że to głupia plota, ale wychodzi że z armii upośledzonej pod względem magii WE stają się najbardziej magiczną rasą elfów :-) Dużo nowych taktycznych możliwości się pojawiło ale przez dark magic fluff zostanie zgwałcony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Liczyłem na jakieś fajne czary typu sadzenie lasu ;), a tu tak niespodzianka, potencjał ogromny jeżeli chodzi o magie.
Co do fluff'u to dark bardziej pasuje do Lesniakow niz high szczególnie jeżeli AB był stylizowany na podobny klimat jaki jest w książkach o Orionie.

Chce zobaczyć staty i zasady Oriona, Kosa własne mi odpicowuje jednego xD

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

loko pisze:to gw nadal tłumaczy booki na inne języki?
Tłumaczy, ale nie na polski.
Nowe booki (np Imperium) można kupić po włosku, francusku, niemiecku, hiszpańsku i japońsku. Po naszemu nie ma i zapewne nie będzie.

Czy dobrze rozumiem że booka będzie można kupić już w sobotę w sklepach?
Wisła Kraków.

Zablokowany