Niezwykli 2.0 (mekka bezmyślnego spamu)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Ludzie, palenie to samo zło. Nie macie korzyści żadnych z tego, a tylko się trujecie. Poza tym straszny smród wydziela tytoń.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

co Ty k@@@a wiesz o paleniu ;)
mnie to na przykład uspokaja, pozatym to mała przyjemnośc w szarej codzienności ;)

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Wiem, bo rzucałem :) I się cieszę z tego, bezsensowne było palenie :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Dobra, pogadamy za 10 lat jak będziecie walczyć z impotencją ;)

Mnie to wisi kto pali, byle nie przy mnie. Szczęściem nikt z moich najbliższych nie pali.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Raptaparat pisze: w dupe sobie ta kose laduj Obrazek
o wypraszam sobie :lol2: :lol2: :lol2: ;)


co do papierochów, kurcze ja nie wiem jak mozna nie palić, po prostu obok jednej rzeczy, moze dwóch... to największa przyjemnosc w moim zyciu :D

a kogoś oburza to, że ktoś pali na rpzystanku, a mnie oburza to, że ktoś nie pali na przystanku :) wieć remis.


@manfred:

porzadne szlugi jarasz :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

A ja nie lubię podczas wizyty w NS potykać się o Kosę jak pali na progu Hobbita ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a widzisz ;)

to nie wina papierosa ale mnie :P

chociaż poniekąd moze i moja...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Fanatyk pisze: Fajka pozwala odpocząć, zrelaksować się albo nakręcić intelektualnie :wink:
Ja mam dokładnie ten sam pogląd, jeno odnośnie robienia kupy. Bardzo przy tym odpoczywam, odpręża mnie to i relaksuje. Chwila wypróżnieniowej zadumy nakręca mnie intelektualnie i artystycznie, to podczas tej przyziemnej czynności miewam sporo ciekawych i zwyczajnie dobrych pomysłów czy przemyśleń.

Pomimo tego nie stawiam kloca na ulicy ani korytarzach swojej uczelni. Powstrzymuję się od defekowania na stolik (ew. w popielniczkę) w ogólnodostępnych klubach. Nie mam też czelności, będąc w gościach, pytać, czy mogę zrobić gościom kupę na dywan w dużym pokoju, tylko jedną i z dala od dziecka, jeśli wiem, że sami nie praktykują tego typu ekstrawagancji.

A dodam jeszcze na zakończenie, że zapach jest o wiele mniej szkodliwy dla zdrowia od wciągania papierosowego dymu.

Po prostu pewne rzeczy, jeśli już trzeba robić, lepiej robić w samotności i zamkniętym pomieszczeniu, nie zatruwając innych ludzi.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Kosa pisze:a widzisz ;)

to nie wina papierosa ale mnie :P

chociaż poniekąd moze i moja...
Jakbyś nie palił, to byś tam nie siedział :D

@Tomash
Coraz częściej zdarza mi się z Tobą zgadzać... czy świat zmierza ku końcowi?

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Tomash niszczysz!!! :D:D
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Skavenblight pisze:
Kosa pisze:a widzisz ;)

to nie wina papierosa ale mnie :P

chociaż poniekąd moze i moja...
Jakbyś nie palił, to byś tam nie siedział :D
a mozę ide się o zgrozo, przewietrzyć na świeże i czyste powietrze?? ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Kosa pisze: a mozę ide się o zgrozo, przewietrzyć na świeże i czyste powietrze?? ;)
Jasne, jasne ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

no oczywisćie palac papierosa :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Tomash pisze:
Fanatyk pisze: Fajka pozwala odpocząć, zrelaksować się albo nakręcić intelektualnie :wink:
Ja mam dokładnie ten sam pogląd, jeno odnośnie robienia kupy. Bardzo przy tym odpoczywam, odpręża mnie to i relaksuje. Chwila wypróżnieniowej zadumy nakręca mnie intelektualnie i artystycznie, to podczas tej przyziemnej czynności miewam sporo ciekawych i zwyczajnie dobrych pomysłów czy przemyśleń.

Pomimo tego nie stawiam kloca na ulicy ani korytarzach swojej uczelni. Powstrzymuję się od defekowania na stolik (ew. w popielniczkę) w ogólnodostępnych klubach. Nie mam też czelności, będąc w gościach, pytać, czy mogę zrobić gościom kupę na dywan w dużym pokoju, tylko jedną i z dala od dziecka, jeśli wiem, że sami nie praktykują tego typu ekstrawagancji.

A dodam jeszcze na zakończenie, że zapach jest o wiele mniej szkodliwy dla zdrowia od wciągania papierosowego dymu.

Po prostu pewne rzeczy, jeśli już trzeba robić, lepiej robić w samotności i zamkniętym pomieszczeniu, nie zatruwając innych ludzi.
A w pubie jak siedze to nie moge sobie zapalic? Bo co? Bo Twoje prawo od wolności do nie wdychania jest moim zakazem palenia? I jest ważniejsze od mojego prawa do zapalenia w miejscu publicznym dozwolonym?

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Fanatyk pisze:
A w pubie jak siedze to nie moge sobie zapalic? Bo co? Bo Twoje prawo od wolności do nie wdychania jest moim zakazem palenia? I jest ważniejsze od mojego prawa do zapalenia w miejscu publicznym dozwolonym?
Fanatyku, proszę, nie ośmieszaj się. Trujesz ludzi i domagasz się jeszcze, by wszyscy to akceptowali. Może komuś nie przeszkadza. Mi bardzo. Jeśli ktoś chce mieć problemy ze zdrowiem, proszę bardzo - niech tylko nie wciąga w to g... innych.

Awatar użytkownika
PiotrekN
Chosen of Tzeentch
Posty: 999
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Tak
EDIT: To miało być do fanatyka

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Fanatyk pisze: I jest ważniejsze od mojego prawa do zapalenia w miejscu publicznym dozwolonym?
TAK!
Na tym polega wolność
Nie na wolnej amerykance, tylko na szacunku dla wolności innych.
Twoja wolność kończy się tak, gdzie zaczyna się moja
I tak, moje prawo do zdrowego zycia jest wazniejsze niz twoje prawo do zapalenia

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Ludzki egocentryzm nie zna granic, a osiągnie szczyt w momencie zakazu palenia w miejscach publicznych (nie mówie o przystankach).

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Izo pisze:Ludzki egocentryzm nie zna granic, a osiągnie szczyt w momencie zakazu palenia w miejscach publicznych (nie mówie o przystankach).
Przestanę wreszcie bać się oddychać! :D
Byłoby cudownie, obawiam się tylko, że to nie wyjdzie.

***
Wróciłam do Gorkamorki! Może kiedyś dodłubię mój gang do końca :D Póki co mam 7 orków, i 2 pojazdy in progress. Naszło mnie znów, żeby w to pograć...

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Fensir pisze:Ludzie, palenie to samo zło...
Zgadzam się. Palenie tytoniu to samo zło. :wink:
A licky boom boom down!!!

Zablokowany