Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Nowy WoCh

Post autor: bless »

@smijagreg
Figsy z bliska wyglądają całkiem fajnie. Są do tego grywalne. Nic dziwnego, ze ludzie chca nimi grac. Jak Ci to nie odpowiada, to jest tylko i wylacznie Twoj problem. Po co te smetne elaboraty?
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Oczywiście, że to kwestia gustu i własnych upodobań. Może tylko nieliczne grono forumowiczów nie jest zachwycone nowymi figsami. Widocznie jesteśmy już spaczeni przez Chaos :wink: ...
Zdaję sobie sprawę, że się narażam paru ludziom, którzy są żywotnie zainteresowani tym, aby nowe figsy dobrze się sprzedawały i którzy będą tępić głosy krytyczne. Wyrażam swoją opinię po prostu, jak każdy...
Ostatnio zmieniony 27 paź 2012, o 19:43 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Myślę, że tą jazdę da się jako tako sensownie zmontować z coków de i konnych marasów.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

wracamy do tematu, że gw nie jest non-profit wiec chca zarobic...
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

sYsek pisze:wracamy do tematu, że gw nie jest non-profit wiec chca zarobic...
W długim czasie będzie im prościej zwalniając sztab badaczy rynku i za oszczędności wynajmując dodatkowych rzeźbiarzy :oops:
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

smiejagreg pisze:Oczywiście, że to kwestia gustu i własnych upodobań. Może tylko nieliczne grono forumowiczów nie jest zachwycone nowymi figsami. Widocznie jesteśmy już spaczeni przez Chaos :wink: ...
Zdaję sobie sprawę, że się narażam paru ludziom, którzy są żywotnie zainteresowani tym, aby nowe figsy dobrze się sprzedawały i którzy będą tępić głosy krytyczne. Wyrażam swoją opinię po prostu, jak każdy...
Jasne, w jednym poscie wyraziles opinie. Zapoznalismy sie z nią. Dzięki. W drugim poscie wyraziles opinie... taka samą. Powtarzasz sie. W trzecim - ponownie. To już smęcenie. Sprzedaży nie obnizysz, swiata nie zbawisz, do swojego gustu innych nie przekonasz. A przez to, ze nabijasz te smutne posty, wyswietla mi sie nowy watek w temacie - wchodze i sprawdzam, czy jakies ciekawe kminy... a tu znowu tylko Ty ze swoimi smutkami. Please.
Ostatnio zmieniony 27 paź 2012, o 19:57 przez bless, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

A mnie się hellstriders podobją (poza durną nazwą ;) - bardzo fajne i dobrze zrobione modele. Dopiero od 7 edycji jest rozdział na warriorów, bestie i demony - wcześniej to było nie do pomyślenia.
Natomiast wrshrine jak dla mnie jest mega kiczowaty - o ile całą konstrukcję jescze można przełknąć, to te gumiludki które to niosą są mega obrzydliwe.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Bless - na swój problem masz przecież radę - możesz mnie zignorować. Ja na swój takiej prostej nie mam, więc może stąd to smęcenie, faktycznie , za które przepraszam :oops:

Awatar użytkownika
Ghoul
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40

Post autor: Ghoul »

A są zasady dla nowych modeli?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Havelock pisze:Czym dłużej oglądam na stronce GW zbliżone zdjęcia tego nieszczęsnego shrine'a, tym bardziej dochodzę do wniosku że nie było jeszcze ich modelu z taką ilością i jakością detali.
model jak model, wszystkie duże mają ogromne ilości detali, hurricanum żeby daleko nie szukać jest na pewno mocniej napakowane drobiazgami, ten model ma jeszcze wnętrze...
mi się nowy warshrine nie podoba. o ile mysia kadzielnica czy coven czy nowy zombidragon oraz kilka innych bydląt było naprawdę udanymi modelami to tu się nie postarali. kilka elementów samych w sobie jest świetna- totem, kultysta czy prosty ołtarz z siekierą. natomiast uważam że totalnie skichali proporcje całości, oraz wygląd platformy- te ogromne rogi są tam zupełnie obce, 'sieciowe' balustrady też pasują jak pięśc do nosa... już nie mówiąc o tych plastusiach które to niosą... ale wiem co jak zmienić więc sobie to pokonwertuję;) tylko trochę szkoda...
fast i crusherzy to pewnie ładne modele, ci drudzy na pewno się wpiszą w armię ale modele szału nie robią, są po prostu ok... pamiętam że jak wyszła ostatnia edycja modeli do chaosu to tak mnie powaliły że nabyłem spearheada żeby mieć wszystkie. teraz tylko festus i valkiria robią takie wrażenie i są świeże (może nawet nabędę mimo że FC nie trawię po jabberze, zobaczę jak obecnie z jego jakością), 2 boxy wyglądają jak mix części z różnych ramek. może rozczarowanie ma tylko podłoże zbyt dużych wymagań;) na żywo też inaczej odbiera się modele więc może i warshrine będzie dość strawny... mam taką nadzieję.

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Kurcze myślę nad tym Festusem, wydaje się fajnym upgrade klocka marud do trzymania magów. Nurgla lev2 i tak wystawiam, a tu dostaję regenkę i zatrute ataki na klocek i nie ma mowy że musi być to zgodne z markiem nurgla gdyż marudom daję slanesza. Z klocka bez żadnej obrony robi się przyzwoity save. Ból to brak wyboru przedmiotów, a lev2 ma przeważnie podglądaczkę czarów, no i to że warto wlepić jeszcze usypiające piżmo.

Ogólnie marudy mam do kontry, wspomożenia warriorów. Wrzucam je w wir jedynie tam gdzie wiem że przez to wygram, by nie stracić magów, a opcja z podwojeniem VP kusi.
Obrazek

trll0343
Warzywo
Posty: 12

Post autor: trll0343 »

Jankiel pisze:A mnie się hellstriders podobją (poza durną nazwą ;) .
Poczekaj, aż ją przetłumaczą na Polski :roll:

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Polecam Shrine'a obejrzeć w 360 stopniach.
@Misiek z Twojego postu najbardziej podoba mi się... trochę ogólnie z kontekstu wyrwałem "Klocek z markiem Nurgla" :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

Rozczarowujące jest, że wydałem na nowego WD w nadziei, iż wyjaśnią też tę nową zasadę Magic dla herosów, ale w WD są tylko zasady dla Crusherów i Hellstriderów...
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

nie można mieć wszystkiego :P

ale z tego co widzę po skullcrusherach AB idzie w dobrym kierunku :twisted:

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Fajnie byłoby gdyby poprawili Spawny, Dragon Ogry i Shaggota :) To takie moje pobożne życzenie :/

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Bobson pisze:Fajnie byłoby gdyby poprawili Spawny, Dragon Ogry i Shaggota :) To takie moje pobożne życzenie :/
:roll:
Shaggot jest fajny

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

słaby jest szybko spada,jego ws jest również słaby,ataki przeciętne i kosztuje dużo
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Ma ktoś zasady od nowych jednostek?
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

ODPOWIEDZ