ARENA ŚMIERCI NR 34 - KRÓLESTWA MANANNA

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: ARENA ŚMIERCI NR 34 - KRÓLESTWA MANANNA

Post autor: Pitagoras »

Jeszce taki offtop, ale inny. W jakiejś wcześniejszej arenie czytałem, że jest tez brak zbroi i wnosi oczywiście inne wady i zalety. Teraz też tak jest? Czy lekka zbroja to najlżejsza możliwa wersja i nie opłaca się nie wziąć przynajmniej jej?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

[Zasady są tajne i znane jedynie przez Mistrza gry i inkwizycję :wink:
Według mnie jednak powinno sie tworzyć postać ,która będzie klimatyczna ,a nie wypakowana (trochę hipokryzji jak zobaczycie Magnusa 8) ). Możesz sobie znalexc obrazek postaci w internecie i opisać to co na nim jest ;) ]
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

no dobra po prostu nawet nie było takiej opcji na tej arenie,a na taką się pierwotnie zdecydowałem.
Obrazek

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Pitagoras pisze:no dobra po prostu nawet nie było takiej opcji na tej arenie,a na taką się pierwotnie zdecydowałem.
Tak ? A popatrz do zasad specjalnych, gdzie stoi że niektorzy nie mogą brać zbroi ;) Albo do sekcji tworzenie postaci "zaznaczamy zbroję lub jej brak". To że nie napisałem tego w pancerzach to moje małe niedopatrzenie i sorry ale wypisywałem tylko dostępne zbroje, latanie nago to czyjeśtam fanaberie.

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Teraz piszę tekst, jak skończę, startujemy! Pozostańcie czujni. :wink:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

jestem teraz biurze po 18 wrócę i wrzucę mojego bohatera jak jeszcze bd miejsce.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

Klafuti pisze:
Mistrz Miecza Hoetha pisze:Oprócz tego popełniły masę błędów, takich jak wojna o brodę, a i są ignorantami.
Masz na myśli Wojnę o Zemstę, to była poważna sprawa ponieważ doszło do bezczelnej zniewagi.
Masz na myśli wojnę o brodę i masz rację twierdząc iż wyciągnięcie broni, i wygrażanie nią królowi feniksowi jest bezczelną zniewagą :wink:

A krasnoludy potrafią przebaczać, ale winy elfów można zmyć jedynie krwią...
Nie zaprzeczasz sam sobie?

A co do tego czy HE stworzyły De.
To nie było dokładnie tak. Podczas Wojen z demonami, Aenarion założył swój dwór w królestwie cienia i przywiódł tam elfy-weteranów-psychpatów. To tam Morathi założyła swoje kulty, które gdy elfy odkryły ich prawdziwą naturę zostały natychmiast zlikwidowane. Jednak Malekith uwolnił zwyrodnialców, wymordował książąt i króla po czym rozpoczął wojnę. (Którą zresztą przegrał)
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Klafuti... MMH... ten konflikt celowo napisano tak, żeby nie było dobrego rozwiązania. A wywołał go już skrycie zły Malekith, więc...
Jak naprawdę chcecie to rozwikłać to Klafuti ma zapuścić brodę do pasa i warkocze, a MMH blond włos takiej samej długości i jutro widzę was w klatce :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Z całym szacunkiem żaden pedał w 1v1 nie ma szans przeciwko brodaczowi, deal with it or not but we are humans :D

Awatar użytkownika
Mistrz Miecza Hoetha
Falubaz
Posty: 1011

Post autor: Mistrz Miecza Hoetha »

kubencjusz pisze:Z całym szacunkiem żaden pedał w 1v1 nie ma szans przeciwko brodaczowi, deal with it or not but we are humans :D
Uzbrojony elf vs uzbrojony krasnolud to są zdecydowanie równe szanse
Nie uzbrojony krasnolud jednak jest rzeczywiście lepszy
A i zgaduje że ,,pedał" nawiązywał do elfa ale średnio to pasuje bo miałem walczyć ja vs Klafuti
A zgaduje, że obydwoje (ja jestem siebie pewny :wink: ) jesteśmy hetero
Ostatnio zmieniony 28 gru 2013, o 20:16 przez Mistrz Miecza Hoetha, łącznie zmieniany 1 raz.
Moja Galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 9#p1076079
"Ludzie uwierzą w każdą prawdę, jeśli tylko podasz ją w cudzysłowiu i podpiszesz nazwiskiem kogoś znanego".
Naviedzony

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

:lol2:
Mistrz Miecza Hoetha pisze:A zgaduje, że obydwoje (jaj jestem siebie pewny :wink: ) jesteśmy hetero
No, wygląda na to że obaj.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Oj tam oj tam, Slaanesh keep you :lol2:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

właśnie wpadłem na pomysł, ktoś pisał, żeby opublikować arenę, a można dosyć łatwo pokopiować wszystko poukładać i przekonwertować na plik pod czytniki i już jest wypasiony ebook :D
Obrazek

ODPOWIEDZ