Beast of CHAOS, pytania poczatkujacego...

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Re: Beast of CHAOS, pytania poczatkujacego...

Post autor: buniek »

Własnie, widziałem gdzieś tak pomalowane nowe minosy, że wyglądały :shock: normalnie... tylko stronę zgubiłem :(

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1381
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Shadar pisze:Narzekacie. Nowe bestigory są zajebiste. Może ja jestem jakiś dziwny, albo mam wypaczony gust, ale moim zdaniem są równie fajne co khorngory.

Mi się nowe bestigory bardziej podobają od tych khorngorów. Ale nowe mintaury to jednak jest porażka.
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Wolfgar
Chuck Norris
Posty: 399

Post autor: Wolfgar »

a o jakich starych piszecie bo jestem przyzwyczajony do nowych.

Awatar użytkownika
Wilczek.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163

Post autor: Wilczek. »

Stare metale od GW

Obrazek
Tutaj pomalowane przez Piete, użytkownika forum, mam nadzieje, że się nie obrazi :)

CzarnyKoziolZLasu
Plankton
Posty: 4

Post autor: CzarnyKoziolZLasu »

Witam serdecznie (wreszcie wypadało by się przywitać). Wreszcie(jakieś 3 lata zastanawiania się) zebrałem się żeby zacząć grac w battla i wybrałem bestie (wchodzę sobie do sklepu i pierwszym boxem który się do mnie uśmiechnął był box gor'ów). Staruch ze mnie ale liczę że w stadzie zwierzoczłeczych generałów nie tylko wadzić nie będę, a może gdy doświadczenie zdobędę to przydatnym się okaże.
:)

Jako że dopiero startuję będę zadawał pytania na które odpowiedzi dla was są zapewne oczywiste zaś dla mnie zagwozdkę nielichą stanowią:

W sobotę chce się pobawić szamanem transformersem i żeby nikomu wała nie wcisnąć zapytam czy ognisty smok/ górska maticora/ inne tałatajstwo będące efekt działania szóstego czaru z domeny bestii, dysponuje magicznymi atakami czy nie. Wydaje mi się że nie dysponuje ale pewien absolutnie nie jestem

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

nie nie masz MA

Awatar użytkownika
SGR1
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Post autor: SGR1 »

Mam takie pytanko, czy Dużemu szamanowi z Jagged Dagger można dać additional weapon? W końcu ten nożyk to tylko arcan.
Obrazek

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

można ale będzie używał tylko daggera w CC

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Khuman pisze:można ale będzie używał tylko daggera w CC
Bedzie używał AHW bo dagger nie jest magiczną bronią i nie można go używać w combacie ;) Chyba że wyszedł jakiś faq o którym nie wiem :P
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
SGR1
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Post autor: SGR1 »

Właśnie też mi się tak wydawało. Bo co trzy ataki to nie dwa - można więcej kostek wyciągnąć 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1381
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Co sądzicie o przedmiocie hunting spear?
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Lepsza 3ka z beasta, mi nie pasi zapychanie 50 punktów na wargorze lub beastlordzie...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

zawsze to MA, do tego S&S, a na rydwanie +1S, że by tego było mało to zawsze dwa speary w turę a nie jeden :)

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Wsadzenie wargora na rydwan = DUŻO punktów, nie wiem czy to się opyla, ino po to, coby mieć laserową dzidę...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

biegałem nim pieszo na 2600 oiro i było zabawnie, spłacał się wiele razy :)

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Mi na 2600 nie ma bata, żeby się zmieścił u mnie.... albo wargor z laserową dzidą albo herdstone :(

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

2shamanów z 1lvl ( shadow ) DS / kieliszek + BSB z +1S i laserowa dzida spokojnie się mieszczą

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

no to dodaj punkty za herdstone i beastlorda i GBS i 2x30 bestigorów i 4 paczki harpii (albo 3 w tym 2 w skałcie) i zapchać kory jeszcze... bez GBS to się mieści na luzie, ale faza magii jest, no że tak powiem kiepska :/ Można wyrzucić harpie, ale nie ma odganiaczek :?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

nie przekonywuje mnie 2x 30 bestigorów GW zabija ten oddział z dużym potencjałem, bo hate 4T, ale 12pkt. za jednego, to za wysoka cena, po drugie poczekał bym tydzień na nowe oiro by wiedzieć jak się rozpisywać :wink:

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

To to już za tydzień?! #-o
Jakieś obiekcje, bo od tego zależy co kupię jako następne :D

A bestigory koszą, miażdżą i niszczą jak ich jest ze 40+ żeby dożyli do momentu własnego uderzenia, no przepraszam, ale 30A z rerollem hitów i S6 :twisted: zło :twisted:

ODPOWIEDZ