Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Gangrel
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Co zmieni się w 9 edycji?

Post autor: Gangrel »

Sprzedam orki tanio.
"Od dwóch dobrych generałów wolę jednego, który ma szczęście", Napoleon
"Mieć rację nie sprawia żadnej przyjemności, jeśli nie można wykazać innym, że się mylą..."

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 403

Post autor: Kolas111 »

ta wielka firma to GW a po Genialnym Wydawcy sie wszystkiego mozna spodziewac :P

Morok

Post autor: Morok »

a może robią trzecią grę Warhammer Universal łącząc wfb z 40k :)

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Predzej wskrzesza Epica.

Albo Confrontation (te od GW)!

Swoja droga po nowej grze (bo waham sie tu uzyc slowa edycja) nie spodziewam sie duzo. Ostatnia napisana od podstaw mechanika dziela obecnej ekipy to Dreadfleet. Komentarz zbedny :D

Ale za to moze figurki beda fajne i do wykorzystania w innym systemie.

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

przemeblowywanie battla na skirmish byłoby najgłupszym posunięciem by GW - po pierwsze utracili by część klientów, fanów bitew, po drugie jest częściowo ala skirmishem, po trzecie jest Warmashina która jest bardzo udanym skirmishem i na podstawie zasad battla ciężko będzie stworzyć coś porównywalnego bez wywracania systemu do góry nogami, a wtedy łatwiej zacząć od zera
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

i kolejna sprawa, że do skirmiszu potrzeba mniej figsów (przesuwanie 200 slavów bez trei :lol2: )

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Warmachine nie jest skirmishem.

Morok

Post autor: Morok »

Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Skąd to masz?

Kamyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128

Post autor: Kamyk »

A czasem duża część akcji ze skaveńskiej książki nie dzieje się w lustrii? Kiedyś wyszła kampania lustrii co też pozwalała rozbić każdy oddział na skirmish, więc to może zdjęcia na potrzeby rozgrywania bitew na specjalnych zasadach jak w każdej wcześniejszej księdze?

Morok

Post autor: Morok »

ze stronki :) tak to wygląda

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Artein pisze:Warmachine nie jest skirmishem.
to jak byś ją zakwalifikował? Nie jestem specem ale to najbliższe określenie jakie przychodzi mi do głowy
Obrazek

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

oczko pisze:
Artein pisze:Warmachine nie jest skirmishem.
to jak byś ją zakwalifikował? Nie jestem specem ale to najbliższe określenie jakie przychodzi mi do głowy
Jako normalny bitewniak. Warmachina zaczynała jako skirmish, ale od dawna nim nie jest. Skirmishem obecnie jest np. Infinity czy Malifa, a jak je porównasz z Warmachiną to to jest zupełnie inna skala rozgrywki. :wink:
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

"Warhammer: Thanquol Book 2 is a 64-page rulebook that contains 6 new scenarios inspired by the End Times story and special rules for jungle fighting in Lustria." Cytat ze strony GW. Może jednak panika jest nieuzasadniona?

Awatar użytkownika
Gangrel
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Dziki Wschód

Post autor: Gangrel »

Nie jestem jakimś mistrzem angielskiego ale nie widze tu nic o podstawkach : )
"Od dwóch dobrych generałów wolę jednego, który ma szczęście", Napoleon
"Mieć rację nie sprawia żadnej przyjemności, jeśli nie można wykazać innym, że się mylą..."

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Pewnie te zasady gry w Lustrii są skirmishowe, to i okrągłe podstawki sobie strzelili na tę okazję. Tymczasem regularna gra zostaje jak była. Oby...

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

Już wiem jaka będzie ostatnia książka z serii The End Times...
.
.
.
.
.
.
Warhammer: Chuck Norris
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Gangrel pisze:Nie jestem jakimś mistrzem angielskiego ale nie widze tu nic o podstawkach : )
tu nie chodzi o angielski ale o spostrzegawczość
Hoax pisze:"Warhammer: Thanquol Book 2 is a 64-page rulebook that contains 6 new scenarios inspired by the End Times story and special rules for jungle fighting in Lustria." Cytat ze strony GW. Może jednak panika jest nieuzasadniona?
Hoax pisze:"WarhammeR: ThanquOl Book 2 is A 64-page rUlebook that contaiNS 6 new scEnarios inspireD by the End Times story and special rules for jungle fighting in Lustria." Cytat ze strony GW. Może jednak panika jest nieuzasadniona?
Round Base przypadek?

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Kacpi 1998 pisze:przypadek?
Sądzę.

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Kacpi 1998 pisze:
Gangrel pisze:Nie jestem jakimś mistrzem angielskiego ale nie widze tu nic o podstawkach : )
tu nie chodzi o angielski ale o spostrzegawczość
Hoax pisze:"Warhammer: Thanquol Book 2 is a 64-page rulebook that contains 6 new scenarios inspired by the End Times story and special rules for jungle fighting in Lustria." Cytat ze strony GW. Może jednak panika jest nieuzasadniona?
Hoax pisze:"WarhammeR: ThanquOl Book 2 is A 64-page rUlebook that contaiNS 6 new scEnarios inspireD by the End Times story and special rules for jungle fighting in Lustria." Cytat ze strony GW. Może jednak panika jest nieuzasadniona?
Round Base przypadek?
:roll:
enigma...łoooo
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Zablokowany