Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Re: Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Post autor: smiejagreg »

Jest śliczny :!: :mrgreen:. W sam raz dla nowych krasi, z którymi się komponuje doskonale :wink: ...

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Dokładnie:P klimatem do starych krasi nie pasuje;) ale Będę miał z żywicy żyrka z 6d na sprzedaż dużej ilości;)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Jakvbek
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: Jakvbek »

pingu pisze:Dokładnie:P klimatem do starych krasi nie pasuje;) ale Będę miał z żywicy żyrka z 6d na sprzedaż dużej ilości;)
Żyrek z 6 to gokart czy ponton? Bo już mi się myli :P W razie czego to pewnie będę chętny :D

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Scisca
Wałkarz
Posty: 98

Post autor: Scisca »

To nie jest gyro z VI edycji. VI edycja to ponton, ten model jest z V.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Jakvbek
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: Jakvbek »

Tym malowaniem trochę sobie zyskali, ciekawy pomysł na zbroję :) Nie wyglądają już tak nudno jak na fotkach od GW

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Ymm i to są jeszcze wipy :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Jakvbek
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: Jakvbek »

Czy ktoś z was grywa na Longach z Gamezona? Dwarf Veterans w ich ofercie :) Ciekaw jestem jak prezentują się na stole, zastanawiam sie nad zbudowaniem sobie z nich klocka :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Ja ich nie mam.
Ktoś coś już nowego pomaział ? Ja już w 50% klocek 30 hamerersów :twisted:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Jakvbek
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: Jakvbek »

Cześć, mam pytanko. Gdzie kupowaliście ArmyBooka najnowszego? Szukam miejsca gdzie byłoby najtaniej i na razie znalazłem w Gnomie za 109, ale do tego dochodzi wysyłka za 15 i już nie jest tak miło :(

Awatar użytkownika
quins
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147
Kontakt:

Post autor: quins »

Jeśli jeszcze potrzebny, to ja Ci załatwię taniej. Zbieram na nowy tydzień zamówienia z GW.

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Wiem, że to pewnie trudne pytanko, ale czy można już stwierdzić czy lepiej mieć 2x gryro czy 2x bomber - co sie bardziej opłaca jako jakość/cena ? - nie wiem jak mam sklejać :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

pewnie najlepiej miec 2x zyro i 1x bomber :D
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Ej ludzie, po ile chodzi gotrek ten z toporem w górze i ręką przy ciele?


Z góry dzięki 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

coś koło 30 zeta bym powiedział +/- zależy w jakim stanie no i widziałem odlewy tego figsa...

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Jak oryginał to chętnie bym wziął za taką cenę, o ile mój drugi kupiec nie będzie chciał mniej :wink:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Ceny starych metalowych żyrków na ebayu zaczynają porażać...

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Trzeba poczekać trochę, teraz jest szał. ;) Potem okaże się, że nie są niezbędne i ceny się ustabilizują. :mrgreen:

ps. Ceny żyro na forum też porażają. Ale nie będę zdradzał tajemnic handlowych. ;)
Movements Trays dla Twojej armii ---> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=24758

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Niestety, nie zdołałem kupić w odpowiednim czasie jednego modelu, więc faktycznie mus poczekać :( . A swoją drogą - na portalach aukcyjnych jak w lustrze odbijają się tendencje i upodobania klientów - wychodzi na to, że GW raczej napędziło ceny na używki, niż zrobiło furorę z nowymi figsami. W przeciwnym przypadku ceny starych dwarfów by spadły, a jest dokładnie odwrotnie... Nie zauważyłem póki co spadku cen żadnych staroci...

ODPOWIEDZ