Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2832
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: Co zmieni się w 9 edycji?

Post autor: Albo_Albo »

ludzie ale o co wam chodzi pod maszyny zawsze można było mieć okrągłe i tak zostanie pod resztę będzie jak jest ehh

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ale dzwon nie jest maszyną...
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Albo_Albo pisze:ludzie ale o co wam chodzi pod maszyny zawsze można było mieć okrągłe i tak zostanie pod resztę będzie jak jest ehh
Super, że dzwon i furmana to maszyny. Jedyna opcja wystawienia tego to w środku unitu. Zawsze tylko w unicie. Ale to chyba nie ma większego znaczenia bo te okrągłe to pewnie są do tych zasad specjalnych do grania bitew w Lustrii. Jeśli w Thanquolu nie będzie nic o oval/round basach to wtedy będzie można zacząć się bać.

A to, że Thanquol ma prostokątną to nie ma znaczenia, wszak to jest jeszcze 8ed EoT. A z tyłu stoją figsy na okrągłych i to się liczy,

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2832
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

zawsze bedzie mozna dzwonek ustawic na kw podstawce jedna wklada w druga masz wtedy taka kwadrature kola ;) i stoi ci w junicie

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Dobrze, tylko po co wtedy w ogóle kółko? Jeśli jest kółko pod dzwonkiem to znaczy, że cały unit będzie na kółkach, innej opcji ni ma. Pozostaje liczyć, że to tylko jakiś głupi dodatek, a nie kolejna edycja.

Morok

Post autor: Morok »

a może po prostu już nie będzie mógł być w unitcie dzwonek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

On nie może. On musi. Stary litości.

Morok

Post autor: Morok »

ja tam się nie znam czy musi czy nie Tylko może być taka możliwość że wszystkie maszynki będą na okrągłych podstawkach bo kiedyś jak miałem krasnoludy to też trzymałem na 60 okrągłych bo mi pasowały :)

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2009
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

To nie jest maszyna nawet... To jest mount dla herosa, który na dodatek musi zostać wystawiony unicie. Musi mieć przyporządkowany unit na poziomie rozpy. Nie może go opuścić, i jak mu unit umrze to nie może się ruszyć, bo nie ma kto go pchać. Dzwonek stoi zawsze w środku unitu. Amen.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

To jak to jest bo chyba coś mi umknęło, 4 książka EoT i to z walkami w Lustrii to dwie osobne sprawy? Bo jeśli to wszystko z jednego EoT ,to czemu Thanquol nie ma okrągłej?

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Jeżeli jakiś skaveński gracz nie wytrzyma ze stresu i wypuści piżmo strachu a następnie wymieni wszystkie swoje podstawki na okrągłe, to z wielką chęcią przyjmę te kwadratowe :mrgreen:
Piszcie na PW.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

A więc okrągłe podstawki.

Ch. im w d.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Z kąd ta pewność?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Barbarossa pisze:A więc okrągłe podstawki.

Ch. im w d.
skrajny defetyzm. Dwa modele na okrąglakach i juz pekasz :) moze poczekajmy na book z zasadmi co :) ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Bez kitu lamentujecie jak stare panny u progu menopauzy, edycja ma się zmienić za pół roku więc jakiekolwiek plotki w tej chwili nie są wiarygodne. A może ta gra będzie fajna?
Ostatnio zmieniony 10 sty 2015, o 15:29 przez Pocisk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rimbo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rimbo »

-Qc- pisze: skrajny defetyzm. Dwa modele na okrąglakach i juz pekasz :) moze poczekajmy na book z zasadmi co :) ?
Lepiej teraz się nastawić i później miło rozczarować niż odwrotnie xD

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Barbarossa pisze:A więc okrągłe podstawki.

Ch. im w d.
Łykacie wszystko niczym panie z żarcików Kubencjusza :lol2:

Awatar użytkownika
kellanved
Warzywo
Posty: 17

Post autor: kellanved »

To po prostu strach czy GW w ramach poprawy bytu graczy i ich uszczęśliwiania nie przegnie pewnej części ciała i nie pójdzie w ekstremizm. A obawy te są dopuszczone po drodze jaką widzę - od IV ed. kiedy zaczynała się moja przygoda z pacynkami.
A widać to po ich nowych systemach - Zgredfeet czy LoTR/ Hobbit

I nie bawi mnie perspektywa posuwania 250 - 350 figsów szczurków czy gobbosów na kółkach.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Kacpi 1998 pisze:
Barbarossa pisze:A więc okrągłe podstawki.

Ch. im w d.
Łykacie wszystko niczym panie z żarcików Kubencjusza :lol2:
Spojrz na zdjecia powyzej, na których sa juz okregle podstawki, przelknij co masz i napisz raz jeszxze co ci na sercu leży:)

Sa okraglaki to jest i podstawa do dyskusji.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

tak te 2 podstawki widziałem ale 2! i tylko 2!
nie uwierzę póki nie będzie oficjalnych informacji, nic nie jem aktualnie więc przełykać nie musiałem :wink:

Zablokowany