Diablo III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Re: Diablo III

Post autor: Kefas »

Pewnie żadnemu testerowi nie udało się pokonac jeszcze Bossa na najwyższym poziomie trudności i mają problem! :twisted:

Awatar użytkownika
SaperHeart
Piłkarz
Posty: 710
Lokalizacja: Adeptus Geriatricus

Post autor: SaperHeart »

O masz ^^ widzę, że dawne sławy D1 się odzywają ;P co tam słychać u Zydka i Morgona ? Dawno nie wchodziłem na kanał. Kiedy jakiś turniej będzie to chętnie przyjde i zetne jakiegoś Magusa ;P
...Who dares wins...
Obrazek

Awatar użytkownika
Tebryn
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tebryn »

Żydka czasami da się spotkać na kanale, Morgona to już nie widziałem hoho i jeszcze trochę.
"Ulthuan shall never fall!!!"

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Jest plota że 17 kwietnia będzie :D
Ja chce EK.... już się doczekać nie mogę....
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

MomoTheKiller pisze:Jest plota że 17 kwietnia będzie :D
Ja chce EK.... już się doczekać nie mogę....
skad ta plota?
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Z Diablo III portal. Ale to tylko plota, została już zdementowana.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Ale poszło oficjalne dementi... czy takie jak poszło wczoraj :) że koleś zaśmiał się i powiedział może :P
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Przez ostatnie kilka godzin internet wrze od informacji, którą wypuściła strona mmorpgitalia.com
Nie podają dokładnej daty, ale sugerują swoim userom, że ją znają.
Prawdopodobnie data może zostać ogłoszona już jutro, ew w przyszłym tygodniu.
Wiele innych serwisów również umieszcza tę informację na swoich stronach. Według nich cena Diablo 3
wyniesie 54.90€ za wersję podstawową i 89.90€ za wersję kolekcjonerską.
Jako datę premiery, podają 17 kwietnia b.r.
Według Diablo Inc Gamers, powyższa informacja może być prawdziwa, gdyż 17 kwietnia wypada we wtorek,
a większość premier w Stanach Zjednoczonych ma właśnie miejsce tego dnia.
Jay Wilson zapytany o te pogłoski odpowiedział, że nie potwierdza ani nie zaprzecza, że data jest prawdziwa.

Jeżeli tylko dowiemy się czegoś nowego, spodziewajcie się informacji na naszej stronie.

Aktualizacja 6.03.2012:

Jay Wilson poprzez swoje konto na twitterze obwieścił, że w najbliższym czasie nie ogłoszą daty premiery.
Powyższy termin, nie jest prawdziwy.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Yesterday, people who bought the WoW annual pass had their copy of Diablo 3 showing up as Active on their Battle.net Profile. However, this wasn't the only change and for a short time people could also access the Battle.net Account Management page for the Mists of Pandaria Beta! Including the beta box icon already hosted on the battle.net website: http://www.diablofans.com/news/1108-dia ... -round-up/

W skrócie - jak kupiłeś annual pass do WoW -> dostajesz D3 za free -> od wczoraj D3 jest ukazane w panelu gier na BNet. Niestety nie ma opcji download :D Czyli D3 oraz Beta MoP blisko :D
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »


Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Sorki za post pod postem:

The End of Days approaches…. Diablo III will be unleashed from the Burning Hells on May 15, 2012, and you can be ready to play the minute the servers go live by pre-purchasing the game digitally on Battle.net today.

Beginning May 15, players around the world will be able to return to Tristram to discover the dark secrets of a fallen star and begin their quest to save Sanctuary from the impending demonic invasion. To secure your place as a barbarian, monk, demon hunter, witch doctor, or wizard right now, simply log in to your Battle.net account, and then purchase and download* Diablo III, and you’ll be ready to play when the game launches.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Dodać należy, że za Diablo III w wersji podstawowej przyjdzie nam zapłacić 200 zł :P
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Fuck Yeah!! Evil's returnin' again :twisted:
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Tebryn
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tebryn »

Rzuciłem dziewczynę i odszedłem z pracy żeby w spokoju móc odliczać dni.
"Ulthuan shall never fall!!!"

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Czekałem na ten dzień... i od razu zamówiłem :D 61 dni nerwów i sraki ;)

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Forum dla prawdziwych zapalencow. Tutaj ludzi maja najwyzsze levele uzaleznienia :) Skupimy sie bardziej na PvP. Mamy za soba najwieksza lige d2 w europie, http://realm.angrenost.org - najlepszy priv server ever, a nawet zorganizowalismy 3 edycje mistrzostw polski - lan party.

http://forum.d3cl.com/index.php/topic,3.0.html
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Ale wiecie, że na PvP sobie jeszcze poczekacie bo go nie będzie w premierowym wydaniu, tylko ma wyjsc później? :wink:

A poza tym to nareszcie jest data premiery, pozostaje odliczac dni :D

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

PVP wyjdzie pozniej to fakt...

Kolekcjonerka wychodzi calkiem tanio 350 pln w porównaniu do CE Cata czy SC2.

Pykacie w bete? Jaka postac najbardziej się Wam podoba? Imho shaman moze wymiatac na PvP. Ale i tak nic nie pobije dynamiki Wizarda.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Dlaczego aż tak drogo? o0

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

Naviedzony pisze:Dlaczego aż tak drogo? o0
blizzard
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ