O&G na Masterach

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

juz dawno zarezerwowoana ;]

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

No niestety Charki krakowski Tubylec zadziałał wcześniej, więc ciągle liczę że ktoś pożyczy z forum:) na chwałe zielonych no i żeby zazielenić Arenę:)

@Charki

Kolego może byś zrezygnował z wrony bo Tobie lepiej idzie z pieszym szamanem?

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Dziś o jakieś 20 malych pts udało się wyszarpac 11:9 z TK Shino dzieki zajeciu/poblokowaniu cwiartek. Ale było gorąco pare razy :D Skorpion zostawil mojego lorda na 1 zyciu, a mengile cala bitwe uciekali przed przegietym tomb guardem z ikoną i królem. To zapieprza ze 12 cali na ture :shock: Na szczescie swarmy i jeden skorp zjebaly wykopywanie, ale pozostale 2 skorpy narobily mi najwiecej zamieszania. Sa zabojcze dla tej rozpy. Zrobiłem też znów pare błedów, ale wydaje mi sie że jest ich juz mniej.
Ogólnie kolejna okołoremisowa bitwa z naprawdę cieżkim przeciwnikiem. Nastepne bitwy juz na Arenie ;)

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Ups zapowiada się że nikt nie może pożyczyć wywerny na Arenie za piwko czy dwa. Mogłbym dać nawet zastaw za nią.
Szkoda:(

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

A moze być bez skrzydła?

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Oczywiście że może - powiem że mu odstrzelili w poprzedniej bitwie:)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Ehh, niech wszyscy co ode mnie coś pożyczają się jutro przypomną! Bo już ledwo pamiętam co i jak :P

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Moze jednak ktos ma poamlowanych wolnych 9 hopkow albo 3 herdy ?

Przeciez ich wam na arenie nie zjem ;) a wolalbym nie wystawiac 8 bolcow

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

przyniose ci 3 herdy....albo jak chcesz to ci wezme ich wiecej i wystawisz jako chopki....ja zawsze mówie ze jeźdzców zjadły skłigi...:P

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Kacper Bucki i Kołata...Gratulacje za zajete miejsca na Arenie....frekwencja Demonów i VC była dosć spora a i tak pokazaliscie klase.....ja coprawda zagrałem na Arenie TK...;]....bo stwierdziłem ze na O&G nie mam nerwów...;p....ale wasze miejsca podniosły mnie na duchu...ja myśle ze juz niedługo jakieś O&G znajda sie w 1 dziesiatce....;]

Awatar użytkownika
Leszczu
Chuck Norris
Posty: 641
Lokalizacja: Krotoszyn, Zielony Smok
Kontakt:

Post autor: Leszczu »

Undead84 pisze:ja myśle ze juz niedługo jakieś O&G znajda sie w 1 dziesiatce....;]
jak na turnieju będzie CS to czemu by nie ;P

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

a ja się zapytam z innej beczki czy ok jest wystawianie ork boyzów w charakterze savage orc boyzów i analogicznie z boar boyzami? (wiem głupie pytanie pewnie)
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

No głupie....przed turniejem w zasadach napisane jest wyraznie ze nie ma proxów i takie armie będą dyskwalfikowane....a w rzeczywistosci jest tak ze na samym turnieju gardego to rybka....;]


Ps:Kacper Bucki niewiem kto to ale jak mógł byś to wklej do tego tematu twoja rozpiske....chciałbym zobaczyc czym grałeś na Arenie

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

2x 10 error boyzow ;]

gratualcje za 15te miejsce na arenie, tym bardziej ze wiekszosc armii wyzej to demony i wampiry.

Awatar użytkownika
kis1
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Bastion HypolytówCity

Post autor: kis1 »

Kacper miał :
Armię Orków z niewielką domieszką goblinów 8)
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2008, o 19:31 przez kis1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

ja myśle ze juz niedługo jakieś O&G znajda sie w 1 dziesiatce....;]
W Gorzowie byłem na 8 miejscu ;)

Wtedy spotkałem się właśnie z Kacprem w ostatniej bitwie. Na Arenie ponownie po 4 bitwach mieliśmy tyle samo pts, ale w ostatniej on pocisnął 16:4, a ja dostałem 9:11. Także ogólnie obaj jesteśmy zadowoleni, z tym że on bardzo zadowolony ;)

Pełną relację dam wkrótce.

Awatar użytkownika
qlpin
Chuck Norris
Posty: 425

Post autor: qlpin »

Undead84 pisze:
Ps:Kacper Bucki niewiem kto to ale jak mógł byś to wklej do tego tematu twoja rozpiske....chciałbym zobaczyc czym grałeś na Arenie
Kacper Bucki to nikt inny jak Święta Barbara swoją drogą congratulations za niezły wynik, niestety ja na Arene zaspałem na pociąg :cry:

Awatar użytkownika
sharkoon
Mudżahedin
Posty: 226
Lokalizacja: Biała Podlaska->Moria

Post autor: sharkoon »

Czy mógłby ktoś dać link z wynikami z Areny?

Awatar użytkownika
qlpin
Chuck Norris
Posty: 425

Post autor: qlpin »

sharkoon pisze:Czy mógłby ktoś dać link z wynikami z Areny?

NO co za TYP!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

No siema, no udalo sie pocisnac, choc nie ukrywam, ze glownie za sprawa w miare lajtowych match-upow, nie trafilem na zadne vc.
1. imperium kurki z podworka. 2 czolgi, papamobil, 3 dziala, swordsmeni, outridersi, 3xrycerze, 3 magow. Najbardziej lajtowa bitwa turnieju. Wzialem strone z gorka, oddalem zaczynanie. Wylazlem arrer boyzami przed bolce, wiec nie mial jak po nich walic z dzial, a ja spokojnie jechalem czolgi i szachowalem papamobil. Arrer boyzi rozstrzelali outriderow, bolce czolg, magowie wywalili 2xrycerzy, savage big uns na dzikach pojechali z pajakami swordsmenow. 15:5
2. Jankiel bez czarki, 130 modeli, hydra, 80 strzal z kusz na ture i 2 bolce. Hardkor. Wymiotlem mu smietnik (glownie dzieki arrer boyzom), a potem usilowalem pojechac reszta armii 12 gwardii z generalem. Po 2 turach juz mnie nie bylo. 0:20 w plecy. Hardkor, ale zadecydowala moja glupota. Jakos tego nie do konca policzylem.
3. kis1 z demonami na keeperze. glupie bledy zakosztowaly kisa wszystkie furie, doomy walily po flamerach, 7 strzalami z bolcow udalo sie zlozyc keepera, pozniej niby juz mi szlo, ale to byla 3 bitwa i bylem z deka najebany i syrena wciagnela mi duzego szamana. remis
4. lizaki Raptora. Biore zaczynanie, wylatuje szamanem na wiwernie, wale d6s4 po kawie z old bloodem i bsb, 4 pada, panika i 900 pts za stolem. Jego tura - give up, 20:0
5. Errantry war zylki. 3 duze lance, 3 razy pedzie, 2 bohaterow na pedziach, 2 czarki, bsb, 3 razy mali rycerze. Takimi rozpiskami to sie grywalo na poczatku SoC. Terror z wiwerny, stopy i bolce powymiataly. Oczywiscie arrer boyzi rozwalili 2x pegazy.

ODPOWIEDZ