CZAS APOKALIPSY, 10/01/2009, WARSZAWA

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

mam pytanko dlaczego nie robicie uakutalnień na liście grających przecież jak mi jest wiadomo to juz dawno sie ktoś wypisał ze strony złej

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

mnich12 pisze:mam pytanko dlaczego nie robicie uakutalnień na liście grających przecież jak mi jest wiadomo to juz dawno sie ktoś wypisał ze strony złej
wiesz, niektorzy moga jeszcze swieta obchodzic... a turniej dopiero za 2 tygodnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Siedze przy kompie dosyc duzo - jakos nie doszlo do mnie, zeby ktos sie wypisywal. A jesli tak bylo, to czy moglby to powtorzyc i potwierdzic?

No i sluchajcie chlopaki, chyba na liste rezerwowa tez juz poki co jakiegos specjalnego sensu wrzucac Was nie ma - najwyzej jak sie wykrusza chlopaki bezposrednio po Bydgoszczy, to obiecuje przejrzec mail i temat, zeby ustawic jak najbardziej sprawiedliwa liste zgloszen.

Awatar użytkownika
olo1
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: olo1 »

Ja sie wypisywałem olek vel andrzej krupski ale chyba przeoczyłeś :wink:

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

O, spoko - dzieki. Zaraz ktos wleci na liste zgloszonych.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

pisalem jakis czas temu ze sie z checia zjawie ale nie doczkalem sie nawet wpisania na liste rezrwowa

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

swieta_barbara pisze:No i sluchajcie chlopaki, chyba na liste rezerwowa tez juz poki co jakiegos specjalnego sensu wrzucac Was nie ma - najwyzej jak sie wykrusza chlopaki bezposrednio po Bydgoszczy, to obiecuje przejrzec mail i temat, zeby ustawic jak najbardziej sprawiedliwa liste zgloszen.

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

swieta_barbara pisze: Zgłoszenie do Ligii
Kielon pisze:Zgłosił ktoś wyniki do ligii?


Kurcze, kim jest ta Ligia, o której przewija się w co drugim temacie (i to od lat ;P ) ? To ta Ligia z Quo Vadis ?

A może chodzi o zgłoszenia do Ligi ? :P

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1874
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Ano sporo turniei (lub turnieji) jest zglaszanych do ligii. ;)

Awatar użytkownika
Lires
Ciasteczkowy Potwór
Posty: 982

Post autor: Lires »

ok fisz jak sie zalapie daj znac czy mam grac zlem kingaami czy dobrem elfami :)

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

wyślij zgłoszenie do Kacpra, żeby sprawiedliwie było
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

No fajnie, zostalo nam 5 dni do turnieju. Kolata zapowiedzial, ze zrobi mapki uwzgledniajac stan bazy terenowej, wiec bedzie i troche jeziorek i jakies domki, wiec na pewno bedzie bardziej urozmaicone.

Jeszcze raz prosze wszystkich, ktorzy nie pojawia sie na turnieju o powiadomienie mnie o tym za pomoca PM/maila. Jak widac lista rezerwowa jest dosc dluga, wiec nie chcialbym, zeby nasz limit zostal niewykorzystany.

Zbieram deklaracje osob, ktore zechca nam pomoc ponosic stoly i lawki i krzesla przed i po turnieju. Osobom tym zwrocimy po wszystkim koszt wejsciowki. Potrzebujemy (chyba) 6 osob:

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

W zasadzie to mogę przyjść rano pomóc nosić w zamian za możliwość pokręcenia się po sali i poznania ludzi :)
Ale to tak czysto wstępnie.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Ja przyjdę wcześniej, pewnie z Sociem.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

W zasadzie to mogę przyjść rano pomóc nosić w zamian za możliwość pokręcenia się po sali i poznania ludzi Smile
Ale to tak czysto wstępnie.Po sali krecic mozesz sie calkiem za free i poznawac ludzi tez - to tak czysto finalnie. Choc oczywiscie bedzie nam bardzo przyjemnie, jak ktos przyjdzie blatowac bez wyrafinowanej checi na zysk (15zl!).
Ja przyjdę wcześniej, pewnie z Sociem.
Jako, ze stales sie oficjalnie czlonkiem Jezdzcow Hardkoru, to oczywiscie nie moze byc mowy o zadnym nieprzyjsciu wczesniej. Socia juz dopisuje do ekipy blatujacej.

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

Dla zysku to ja do pracy chodzę.
Dopisz mnie, na pewno będę pomóc.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Bede dopisywal wylacznie osoby biorace udzial w turnieju i zdeklarowane, ze beda zarowno na rozkladaniu blatow jak i sprzataniu tego bajzlu.

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Barbaro ja mógłbym wam pomóc , ale deklaruje się tylko wstępnie bo dojazd mam dość długi ( z Michałowic ) tak więc na razie TAK , jeżeli by się coś zmieniło to dam znać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Ja i tak będę gdzieś około dziewiątej, więc mogę wam pomóc. Będę na 99%, a jakby coś wypadło dam wcześniej znać. Paweł Krauze
Ostatnio zmieniony 5 sty 2009, o 19:58 przez Grichalk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

To mnie też zapisz do złych. Teraz się okazało, że jednak nie pracuje.
Pozdro

ODPOWIEDZ