Konwersje

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Re: Konwersje

Post autor: Bartas »

Bsb kozacki! Guttersi spoko pomysł, ale nie wiele więcej da się powiedzieć bo nic nie widać :)

Cosmo pisze:Nie planuje gry na 8ed. Gleboko wierze ze glacze sie ogarna i przeglosuja gre na 7.
Tak czy owak będzie źle, bo na 8ed nie da się grać (przynajmniej turniejowo), a na 7-mej nie można siedzieć bo gra umrze śmiercią naturalną z braku nowości i napływu młodych, wiec i tak pizda

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Hmmm marudzicie da się jak najbardziej grac na 8-mą turniejowo. Ja się po kilkunastu bitwach przekonałem (bonus że mogę wystawiać w skavenach dawniej niegrywalne jednostki jeszcze bardziej tę edycję uatrakcyjnia)

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Nie marudzę, na początku byłem entuzjastą tej edycji :) po prostu po paru bitwach gdzie o wyniku decydowały 2-3 rzuty przestała mnie ona bawić. W domu jak najbardziej, ale nigdzie poza tym

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

To odwrotnie niż u mnie ^^ Co prawda magia jest słabsza u nas a przegięta gdzie indziej, ale za to mamy nasz mocarne stado monsterków, no i ogry wystawiane jako opcja do gry a nie do klimatu mnie ujęły ^^ Pojawiła sie po prostu masa kombinacji (już widze jak ktoś gra na 7mą na masterze na warlordzie ; p zestaw fura+dzwon+2abomki stał się bardzo popularny i trudno mi nazwać zamianę 10 jezzków na 14 censerów "róznicą w rozpisce) Po prostu trzeba dać kredyt zaufania i się przestawić. Bp np. zasada ze bijemy po inicjatywie zachęca do wystawiania sztormverminów - wystawiłbyś ich wcześniej? raczej nie. A losowy zasięg szarzy jest do zniwelowania, bo przecież można bliżej podejść niemal zawsze maszerować bez odginania szarż (to akurat bardziej logiczne bo niby czemu stado monków ma gonić jedna harpie po ukosie jak może wlecieć w centrum armii). Steadfast to fajna zasada bo daje kopa, scout przyjemniej zrobiony. Że tak parafrazując Sapkowskiego:

"Nowa edycja jest jak stado świń. I tak trzeba ją oceniać. Kiełbasa jest? Golonka jest? Nóżki w galarecie są? Jednym słowem: są korzyści! Więc nie ma co narzekać że wszędzie nasrane"

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

]arrrr

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

genialne! :shock:

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Jak wszyscy wiedzą, verminlord jest drogi, trudno dostępny - a zdania nt. jego przydatności w grze są podzielone. Dlatego wahałem się z zakupem tego modelu, a ostatecznie postanowiłem zrobić go samemu. Oto on - patrzcie i opieprzajcie ;) :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i zdjęcie od d... strony:

Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

vermin lord bardzo mi się podoba, gorzej z podstawką.
]arrrr

Awatar użytkownika
Deliberitus886
Mudżahedin
Posty: 262

Post autor: Deliberitus886 »

gervaz
Czy to jest tektura czy mi się wydaje .
Jeżeli tak to trzeba było użyć karty białego poilstyrenu.
Widzę Wszystko

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

wygięła się. :twisted:
]arrrr

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

to jest biały poliester - wygiął się w trakcie gotowania przylepionej do niego modeliny....

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Verminlord wcale nie jest trudno dostepny, ja mam 2 juz ;)

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

nie używaj modeliny już mogłeś to zrobić z GSu, a jak ci żel kasy to chociaż z poksyliny albo miliputa

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Goglem -> moje skąpstwo jest patologiczne. Rdzeń wzniesienia na podstawce zrobiłem z modeliny, zostało ono troszkę uzupełnione miliputem właśnie i masą firmy Wamod (tzw. brownstuff). Ale to skrzywienie jest faktycznie kiepskie i już mam pomysł, jak je uzupełnić.

Morrok -> wydałeś 2 stówki? Przecież za to można mieć160 clanratów z IoB :)
Ostatnio zmieniony 29 sie 2010, o 19:38 przez gervaz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

A wez przestan.

Za dwa Verminlordy (jednego kupilem dawno temu, drugiego pare tygodni temu) nie wydalem wiecej jak setke- wystarczy poszukac ;)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

No w sumie racja - podałem cenę sklepową.. pewnie jakbym intensywnie szukał i się mocno targował, to bym znalazł tanio... Ale i tak warunki życiowe nie pozwalają na zagranie bitwy, w której wystawiłbym 2 verminlordów -zajmuje za dużo czasu...

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

K[pip]a mac! skąpisz kasę na figurki skąpisz czas na grę ty chyba grałeś w opowieści wigilijnej #-o

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Goglem pisze:K[pip]a mac! skąpisz kasę na figurki skąpisz czas na grę ty chyba grałeś w opowieści wigilijnej #-o
:mrgreen:

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

heh :) może powiem tak: lubię sobie pograć, ale oprócz grania prowadzę tzw. dorosłe życie co oznacza permanentny brak wolnego czasu i czasami kasiory.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Obrazek :lol2:

ODPOWIEDZ