"Niewybredni" Wrocław 27.03.10r. 1500 pts

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Natibak
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Re: "Niewybredni" Wrocław 27.03.10r. 1500 pts

Post autor: Natibak »

No to odpadam, jest wtedy turniej Warbands w Ogrynie, który organizuję :) .

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.

Awatar użytkownika
krejzihed
Chuck Norris
Posty: 443
Lokalizacja: tychy-wroclaw

Post autor: krejzihed »

:( szkoda
pendulum wtedy gra :) wiec chyba sobie odpuszcze ;/

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

ja jestem jak najbardziej za ograniczeniami armii!!!
bez jaj ludzie jak mi przyjdą demony z lizakami demony z vampirami demony z de :(

zróbmy takie ograniczenia jak dla WI!!!
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

kumek, zadałem tylko pytanie, bo jakby to powiedzieć - zapis jest nieścisły. Na przykład dzięki takiemu zapisowi krasnale nie mogą zagrać z ŻADNA czarujacą armią!!!
wyjasnisz mi dlaczego?:P
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Zasady WI na lokalu? Co to za pomysł w ogóle?! To LOKAL. max. 20 osób. Po co ograniczac? Chcecie miec frekwencje zbliżoną do liczby 10?

@Loko Powiem ci tak : SSIJ 8) (przepraszam moda, ale to kolejny zaczepkowy post tego wkurzającego użytkownika)


Magia a limit. Sądzę, ze 10 pd i dd to taka optymalna wartośc. Ogólnie nie wiem jak Wy sobie wyobrażacie parówke w enklawie ale ok...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nie marudź już Kuba, proszę!
12 PD jest spoko
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

No i ja jestem za, tylko widziałem marudzenia, więc 10 zaproponowałem. Wiadomo 12 pasuje jak najbardziej. :mrgreen:
(chociaż to i tak przegięcie)

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Kurwa, ile spamu.

Prosiłem, żeby założyć nowy temat... a nie zaśmiecać tego- za karę wyniki podam później :wink:

12 pd brzmi ok.
Nie chcecie banów na sojusze? To ja już znam top3...

Dorzućcie MAX. 25% proxów w armii, bo jak tego nie będzie to przyjdę chadecją i możecie mi naskoczyć.

pzdr

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Janiszek pisze:@Loko Powiem ci tak : SSIJ 8) (przepraszam moda, ale to kolejny zaczepkowy post tego wkurzającego użytkownika)
słuchaj smarku tym razem ci to podaruje bo pewnie tak mowi do ciebie co wieczór twoj kolejny nowy "wujek". twoja spina jest ogólnie znana a niewyparzony jezyk i tupet przekracza granice przyzwoitosci. wzbudzasz u ludzi niechęć swoim zachowaniem co staram ci sie uzmysłowić abyś mogł wyciagnac wnioski. widze ze efekty są zadne.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

loko pisze:
Janiszek pisze:@Loko Powiem ci tak : SSIJ 8) (przepraszam moda, ale to kolejny zaczepkowy post tego wkurzającego użytkownika)
słuchaj smarku tym razem ci to podaruje bo pewnie tak mowi do ciebie co wieczór twoj kolejny nowy "wujek". twoja spina jest ogólnie znana a niewyparzony jezyk i tupet przekracza granice przyzwoitosci. wzbudzasz u ludzi niechęć swoim zachowaniem co staram ci sie uzmysłowić abyś mogł wyciagnac wnioski. widze ze efekty są zadne.
.--------------kiedy to pisałem byłem pijany sry
Ostatnio zmieniony 30 mar 2010, o 15:55 przez Marcins, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

ja jestem za ograczeniami sojuszy i żęby było 12 pd ale bez tego limitu ze 8 na strone (co jak się z krasiami sparujesz???)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

JarekK pisze:ja jestem za ograczeniami sojuszy i żęby było 12 pd ale bez tego limitu ze 8 na strone (co jak się z krasiami sparujesz???)
najprawdopodobniej zwiększę zrobię tak że krasie BsB nie będzie się liczył bo wymogu albo 10 PD dam tamtej stronie zobaczę jak się wyśpię i dam nowy temat :D
Dmtrij pisze:kumek, zadałem tylko pytanie, bo jakby to powiedzieć - zapis jest nieścisły. Na przykład dzięki takiemu zapisowi krasnale nie mogą zagrać z ŻADNA czarujacą armią!!!
wyjasnisz mi dlaczego?:P
po wyżej nieco wyjaśniłem a po za tym mogła by grać tylko by miała 8PD do wykorzystania za to bonus krasiowy 4DD na standardzie :mrgreen:
Morrok pisze:Kurwa, ile spamu.

Prosiłem, żeby założyć nowy temat... a nie zaśmiecać tego- za karę wyniki podam później :wink:

12 pd brzmi ok.
Nie chcecie banów na sojusze? To ja już znam top3...

Dorzućcie MAX. 25% proxów w armii, bo jak tego nie będzie to przyjdę chadecją i możecie mi naskoczyć.

pzdr
i kolejne spamy :twisted:

tak limit proxów będzie oczywiście... a jak chcecie tak bardzo ogranizenia armijne to proszę bardzo 8) jak na WI

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

no nareszcie... zakaz laczenia armii z top5 + Skaveny bo nie chce misie Bic z skavenami+doch
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nie jestem tu adwokatem ani obrońcom Janiszka, ale loko, troszeczke przesadziłes!
Myślę, że by wyjść z klasą i w całości powinieneś przeprosić kolegę Janiszka za tak obelżywe odpisanie na (owszem!) zaczepny i prowokujący post. Stary, założe się, że do mnie na przykład bys juz tak nie powiedział, czujesz sie mocniejszy zza monitora?

Marcins, ja już coś na ten temat powiedziałem - UMRZYJ! czy ty musisz się zawsze podczepiac pod kazdy atak na Kube? czego mu zazdrościsz? z czym masz problemy? jest od Ciebie lepszym graczem, o to Ci chodzi? stary przestań leczyć kompleksy wciskaniem guziczków na klawiaturze! wyjdź na spacer, pooddychaj świeżym powietrzem i będzie Ci lżej. Jarekk, podobnie, ale już nie mam siły wypisywac nic na Twój akurat temat! przestańcie proszę (a rzadko o coś proszę) wydzierać się jak gówniarze! chcecie być tak postrzegani, ok - myślę, że da się to załatwić. lecz gdyby wam przyszło do głowy, że jednak lepiej będzie jak sie Was potraktuje serio - to jeszcze przez chwilę, macie (u mnie przynajmniej) furtkę otwartą. Wszystko zależy od Was!

W temacie spotkania 24.kwietnia!
ktoś powiedział że to jakies kilka osób i ze nic z tego nie wyjdzie, bo ciekawe kto bedzie chciał do takiego klubu nalezec

W ramach wyjasnień:
pomysł powstał w rozmowie
Bałagana
Thomasa
Orcusa
Golonki
Morroka
Dymitra (czyli mnie:P)

jeżeli poważnie nie podoba sie komuś ten pomysł, nikt go nie bedzie zmuszał do członkostwa... Choć myślę, że skoro nawet Morrok i ja postanowilśmy robić coś razem (:*) to jest pewna szansa na to, ze nie będzie to kolejny martwy twór
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

dzieci, kurwa, opanujecie się trochę !

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Dmtrij pisze: W ramach wyjasnień:
pomysł powstał w rozmowie
Bałagana
Thomasa
Orcusa
Golonki
Morroka
Dymitra (czyli mnie:P)

jeżeli poważnie nie podoba sie komuś ten pomysł, nikt go nie bedzie zmuszał do członkostwa... Choć myślę, że skoro nawet Morrok i ja postanowilśmy robić coś razem (:*) to jest pewna szansa na to, ze nie będzie to kolejny martwy twór
sorry za offtop
Morrok planujesz zmienić klub ? Nie podoba się Tobie u nas ? :)
AND THEY SHALL KNOW NO FEAR

KOLEJNY PUNKT DLA NAS !!! BWT KOCHANA !!!!
Cosmo pisze: 19 sie 2014, o 20:33 BTW gdzie spia Ci co nie chodza spac przed polnoca? Jakies zwierzeta z Nemezisu, BWT, Front..?

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Dmtrij pisze:Stary, założe się, że do mnie na przykład bys juz tak nie powiedział, czujesz sie mocniejszy zza monitora?
za ssij powiedziane na poważnie? bez wahania wiec przegrałbys zakład. bo prawo piąchy działa do liceum, potem trzeba za nie odpowiadać. w kwestii odwagi wychodzi na to ze janiszek jest najdzielniejszy bo pyskuje do wszystkich bez wyjatku. wypowiedz byla w tonie narzuconym mi przez janiszka wiec nie wiem kto tu kogo ma przpraszac. bo na pewno nie ja.spodobało mi sie postepowanie golony - nie bicie ale wynoszenie poza lokal. nietykalnosc osobista zachowana w 99%.

ps . zauważ ze na janiszkowe "ssij " nawet nie zwrocilbys uwagi gdybys nie musial pisac do mnie. czy to jest pobłalzliwość czy zwykla znieczulica?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

to nie było na poważnie. Dlatego dodałem ten emot" 8) "
A ty zaś nagminnie mi grozisz i obrażasz.
A co pyskowania to nie pyskuje do wszystkich. Psykuje do osób które mnie irytują i są nie kulturlne czyli m.in. do ciebie i golony.
I ja cie nie obraziłem tym postem ani twojej rodziny. Ty zaś tak. I uważaj na przyszłosc. Bo moja matka jest matką również moich braci, którzy nie tolerują tego typu odzywek. To juz twój enty post o mojej osobie. Dopiero teraz ci odpisałem. wczesniej tego nie robilem. Golona mnie nei lubi nie za pyskowanie. Jedynie za to, że wygrywam z nim i an dodatek znam lepiej zasady i go na nich łapie. Na ostatnim lokalu to on pokazał swoj nei wyparozny jezyk. Nie ja. Ja nie uzywalem wulgaryzmów. Za pwoiedzenie do niego"to nie tak się robi misiaczku" żartobliwe, odpowiedział mi"powtórz to a dostaniez w ryj".
Ty rowniez uzywasz takich zwrotów. I kto tu pyskuje?

EOT. Masz coś do mnie wal na pm.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2010, o 16:58 przez Janiszek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

zacznijmy od zasad: na pewno znasz je lepiej ode mnie ale ja przynajmniej wiem kiedy moja wiedza sie konczy i nigdy tego nie ukrywam. ty zas w trakcie gry idziesz w zaparte i jestes zawsze swięcie przekonany w swoja nieomylnosc. to bardzo zatruwa atmosfere gry. zeby daleko nie szukac przypomnij sobie gre z balaganem jakis czas temu.ty miales myszy na dzwonie i abomke on tk. do glowy by mi nie przyszlo ze jurek moze stracic cierpliwośc.to mi juz bylo nawet głupio, a ty nie widziales nic niestosownego w swoim zachowaniu.

Janiszek pisze:A ty zaś nagminnie mi grozisz i obrażasz.
tego juz nie rozumiem. podaj prosze przykład bo sie zaczne sam siebie bac. a jak juz skonczysz szukac to zedytuj tą wypowiedz bo to sie nazywa konfabulacja. nie dam z siebie zrobic stręczyciela dzieci.
Janiszek pisze:.

I uważaj na przyszłosc. Bo moja matka jest matką również moich braci, którzy nie tolerują tego typu odzywek
no to, to, to juz nie wiem co to jest :shock: czy to nie sa grozby o ktorych mi wczesniej mowiles? w zadnym momencie mojej wypowiedzi nie poruszylem tematu twojej rodziny .poniewaz widze ze robisz wszystko aby przedstawic siebie jako biednego żuczka dręczonego ze wszystkich stron daruje sobie kolejene komentarze na temat twojej osoby. czlowiek uczy sie przez cale zycie ale inteligencji sie nie nauczy. zatem wykorzystaj swoja młodość na łatanie brakow.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

loko pisze:
słuchaj smarku tym razem ci to podaruje bo pewnie tak mowi do ciebie co wieczór twoj kolejny nowy "wujek". twoja

a to co niby ma znaczyc?

Nie udawaj, ze podczas gier patrolowych nie wymksneło ci się klika razy: "zaraz mu wyje**"zamknij sie bo.."
Jak nie pamietasz to zalecam wizyte u lekarza.

Na dodatek to co mowiesz o mojej grze z balaganem to jakieś głupstwa. wyssane z palca.

Po prostu ręce opadaja. jak można byc tak bezczelnym typem. Prosze moda o usunięcie tego wszystkiego.

ODPOWIEDZ