Bob's Miniatures update 2018

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: BoB's Miniatures - proszę o komentarze moich prac

Post autor: BoB miniatures »

Dzięki Jagal za pocieszenie z tym koniem ;) Krasnal będzie miał hełm, broda będzie miała warkoczyki jeszcze, a koń przypakuje tył bo góra wyszła trochę większa ;)

EDIT: No i nogę jeszcze zyska :mrgreen:

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Skończone demonetki:

Obrazek

PS: sorry za rozjeżdżanie forum ;)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

koncowy efekt modeli robi wrażenie ale ten hellcannon to wygląda jak nakładka na członek tudzież inny sex toy. :wink: :D
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

będą kiedyś zdjęcia pomalowanego tego hellcannona?

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

To nie ja maluje, ale duke powiedział że jak malarz skończy to mi podeśle fotki, więc mam adzieję że będą :mrgreen:

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

I zrobiony jakoś wcześniej, ale niesfotografowany longbeard. Jako że miał być dwurak, to pozbył się tarczy izmienił pozycje rąk. Zyskał też naramienniki, drugą ręke, pół lewej dłoni i niedokończoną broń... w następnym kroku dorobię drugą dłoń, tą pierwszą skończę i ogarne coś z tym czołem i brodą ;D

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Kolczuga trochę słaba ale sama morda to mi się bardzo podoba :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

OK skończony keeper, część z was pewnie widziała go dzisiaj w bardzie, więcej zdjęć na blogu... zapraszam do komentowania ;)

Obrazek

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Jagodzianek za bardzo w światłach wyjarany - zdałaby się ciemniejsza fotka i w mniejszym powiększeniu. Rąsia z mieczem taka trochę niedopracowaną się wydaje.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Mówiłem że więcej fot na blogu :roll: Może któraś Ci przypasuje ;)
http://bobminiatures.blogspot.com/2011/ ... crets.html

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Witam, po dłuższej przerwie dokończyłem tego czempiona longbeardów. Jest tylko problem, bo zleceniodawca zbiera staroedycyjne krasie które są sporo mniejsze od nowych, więc krasnal wyszedł na nie troche za wysoki, bo ma 2,4 cm. W związku z tym poszukuję kupca na ten model, cena do negocjacji. Jako że sam go zrobiłem, gdyby komuś się jakiś jego fragmęt nie podobał, jakiekolwiek przeróbki dla nowego kupca nie stanowią najmniejszego problemu. Dorzucam też tarczę, do której mogę dorobić pasek na plecach krasnala. naramienniki mają też paski do ramion, piszę bo ich nie widać ;) Można go zobaczyć na żywo w poznaniu lub okolicy po wcześniejszym umówieniu się. Oferty proszę na pw żeby nie zaśmiecać forum. A teraz najważniejsze czyli fotki:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i ta fotka dla pokazania wzoru na naramienniku
Obrazek

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

hmm nikt nie skomentował nawet ;/ A tak przy okazji zrobiłem symulator rzutów kostkami, może komuś się przyda ;)

http://bobminiaturesdownload.blogspot.com/

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

Szacunek , ja w gs-ie to moge wacki lepić bo nic więcej mi sie nieuda , zobaczymy jak bedzie wyglądać po pomalowaniu ;)
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Na początku też mi nic nie wychodziło ;) a szczerze mówiąc to wolałbym go komuś sprzedać w stanie surowym ;)


Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Tyle to się za to nie spodziewaj :)

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 625
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

właśnie nie wiedziałem za ile wystawić :oops:

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

No offence - ten krasnal, bo Krasnoludem go nie nazwę jest brzydki jak noc, za piątkę bym go nawet nie kupił. :roll:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Nie zrażaj się, każdy jakoś zaczynał, nawet Michał Anioł malował pewnie kiedyś patyczkowe ludziki. Niemniej nie czas chyba jeszcze na sprzedaż Twoich dzieł, to jeszcze nie ten poziom:P przed tobą jeszcze dłuuuuga droga.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Bizon pisze:Nie zrażaj się, każdy jakoś zaczynał, nawet Michał Anioł malował pewnie kiedyś patyczkowe ludziki. Niemniej nie czas chyba jeszcze na sprzedaż Twoich dzieł, to jeszcze nie ten poziom:P przed tobą jeszcze dłuuuuga droga.
Dokładnie. Spokojnie ćwicz swoje umiejętności i na Twoim miejscu ja bym ze sprzedażą jeszcze poczekał, a jak jesteś uparciuch i chcesz
sprawdzić czy Twoje figurki by zeszły to wystaw je na allegro albo zrób ankietę na bp :D

ODPOWIEDZ