Euro 2011 - zaciąg

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: Euro 2011 - zaciąg

Post autor: Żaba »

thurion pisze:
Robson pisze:Ej przestań, Darkowi i bez dogryzania jest smutno :P
slyszalem ploty ze Darek tak jak cala reszta Inwkizytora przerzuca sie na 40k? prawda to? jesli tak to chyba niemozliwe stalo sie wkoncu mozliwe :mrgreen:

ja uważam że super sklad! szkoda tylko ze Robson nie zdecydowal sie jednak przerzucic na 40k
pzdr
Darek jako jedyny zostaje przy battlu - ale może to ulegnie zmianie :P
jeszcze tylko wyrzuććie Robsona i jego eldary wyjdą z webwaya :)

żółw,
Ż.

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Skład w kilku aspektach trochę zaskakujący. Głowa do góry - Ci co mają szansę teraz pojechać na ETC i jej nie wykorzystają z przyczyn niekoniecznie zależnych od Nich to Ich sprawa, a strata wielu potencjalnych kandydatów między którymi musieli wybierać Barb z Dębkiem. To by było mega frustrujące! Grunt, żeby był plan awaryjny jakby np. VC, Woch lub inne topowe armie się wysypały czego oczywiście nie życzę ale "dmucham na zimne".

Shino: spokojnie. Ja słowa Kudłatego odebrałem w zupełnie innym, tonie i raczej nie chodziło o sączenie jadu. Calm down. Wyjdą nowe TK - ograsz się nimi z racji ogromnych predyspozycji jakie masz do tej gry i luz.


Zapowiada się ciekawie na ETC. Trzymam kciuki! Diuk - nie zawie NAS! :)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

a machnę sobie drugiego posta. ponieważ jako osoba absolutnie bezstronna i zdystansowana nie będę silił się na jakże naturalną u mnie ironię i złośliwość (ach jaki ja jestem dziś łagodny) :mrgreen:

w krótkich żołnierskich słowach:
deklaracje deklaracjami a wyszło jak zwykle - prawdą jest że pula genetyczna jest mocno ograniczona więc i kontrowersyjnych wyborów jest więcej niż zwykle :wink: niby decydują wyniki ale stawiamy też na doświadczenie więc de facto kryteria nie są jasne.
primo: Assur - i VC no cóż rozumiem że dzień w dzień ciśnie w domowym zaciszu bitewki na 8 ed i na turnieje przez to nie ma czasu uczęszczać... (choć jako gracza reklamować go nie trzeba)
secundo: Robson - a to cholerny oportunista, na ostatnim EURO ostatnio grał... Empire, VC, De a teraz HE - prawdziwy człowiek orkiestra - ale tak wiem kryterium wyboru to prawdziwe i wieloletnie zaangażowanie w grę konkretną armią (Buziaki Robsonku :D )
tertio: Crus - nic do tej pory nie pokazał Bestiami - ale może to wina bestii - armi jest 8 więc armie-kadłubki też trzeba brac - pytanie do Crusa czy nie lepsze Lizzie
po czwarte :lol2: Kudłaty i dwarfy zawsze na euro było mówione że ssą i prawdę mówiąc nie wiem czy uległo to zmianie - w kazdym razie wiele wskazuje że kudłaty jest wreszcie po Mariosie dwarfem który je ogarnia
po piąte Duke - wyniki takie sobie ale w top x zwykle jest - armia na remis, innych kandydatów poza św. Barbara / Białowąsem nie ma a i wy niki z nich najlepsze ma
no i na deser DOCH :twisted: co by się zbytnio nie pastwić to rozumiem że Darka po prostu nie lubicie a Kalafior dostał bonusowe punkty za "chcicę" i młode ciało - ok to wasz wybór - nie bedę znęcał się nad waszym wyborem w tej kwestii - choć osobiście przyznam że z przyjemnością poznałbym argumentację w tej kwestii - zwłaszcza że to i owo o zagrywkach "taktycznych" podczas różnych bitew słyszałem także z ust zbliżonych do czynników oficjalnych (takie tam screenowanie furiami itd..) - sam nie widziałem gier Kalafiora więc nie oceniam i opinii nie mam natomiast oględnie mówiąc różne relacje z gier także z tego forum są zastanawiające.

rozumiem 1 miejsce na BOB-ie zobowiązuje ale idąc tokiem rozumowania że miejsca na masterach są najważniejsze to zamiast Dębka bretą powinien grać ASS - na BOB-ie miał lepsze miejsce 8)

nie oszukujmy się by zając dobre miejsce na masterze trzeba przedewszystkim mieć dobrą DRABINKĘ - Vegetable Raid - podniecanie się wynikami masterów jest mało miarodajne - masterów było mało a tak naprawdę można byłoby się na nich opierać gdyby masterowe paringi były robione na podstawie miejsca w lidze - najlepsi w lidze grają z najlepszymi w lidze (czy tam innymi kandydatami do EURO) - chłostanie "jamochłonów z prowincji" nie jest mega osiągnięciem - jesteś debeściakiem to ciśnij najlepszych - "TAK SIĘ HARTUJE KOMANDOSÓW" !!!

nie miałem zamiaru nikogo obrazić ot tak jak co roku martwię się o skład :mrgreen:

żółw,
Ż.

P.S. a tak BTW to wyszło na nasze - żadne tam mityczne eliminacje tylko zwykły maffijno-40-kowy sposób wyboru rulezzz 8)

P.P.S. dwa obraźliwe słowa usunięte coby co wraźliwszych umysłów nie odciągały od meritum :-.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2011, o 22:50 przez Żaba, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Slownik. Grzeczniej prosze.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

tylko nie cholerny!!! :P

żabciu, kalafior miał po prostu lepszy lobbing i lepszy P.R. trzeba było wspierać kolegę z drużyny kiedy był na to czas ;)
teraz pozostaje Ci tylko przedyskutować na priv z Ziemkiem, który z waszych klubowych kolegów został brakiem powołania bardziej skrzywdzony #-o
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Żabciu, misiu, wszystko wiemy i rozumiemy.

Assur jest be, bo mało gra - tylko pokaż mi innego zgłoszonego gracza do VC, który miałby rokujące nadzieję wyniki.

Robson jest be, bo oportunista - tylko pokaż mi innego zgłoszonego gracza do HE, który miałby rokujące nadzieję wyniki.

Crus do tej pory pokazał bestiami, że cośtam jednak ugrywa. Alternatywami były armie WE, LiZ i Empire - 2 spośród nich nie istnieją na zasady ETC w Polsce. Co do trzeciej - przyznaję, że był to ciężki wybór, bo wyniki porównywalne. Przeważyła zdecydowanie kwestia dostawiania, no i bogatsze "historyczne" dokonania Crusa.

Kudłaty - może i Dwarfy ssą na zasady ETC, ale jakoś Kudłaty regularnie wysoko nimi miejsce ugrywa na turniejach.
Widać geniusz.

Kalafior - wiadomo: warzywo (patrz wikipedia: Kalafior), które miało złoty strzał na masterze :P . A teraz weź porównaj średnią z lokali na zasady ETC Darka i średnią z lokali na zasady ETC Kalafiora. Tak jak pisaliśmy gdzie indziej - ETC decyduje, a Darek wypada lepiej od Kalafiora w niemal każdym innym względzie (doświadczenie, parówki, turnieje na inne zasady niż ETC) za wyjątkiem ETC. Proszę, nie pisz, że kogoś nie lubimy - my daliśmy wszystkim uczciwą szansę i tyle. Gwarantuję, że gdyby wyniki Darka i Kalafiora były odwrotne, Darek byłby Demonem reprezentacji.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

przecież pisałem że pula jest ograniczona - na oczywiste oczywistości odpowiadać nie musicie :)
mój plan jest inny - Barb bierze Vc a ja De 8)

dobra żartowałem :wink:

spox najbardziej trapiła mnie kwestia Darka - dobór armii i graczy uważam za w pełni akceptowalny nie oszukujmy się kilku prosów odpadło :?

pzdr,
Ż.

P.S. Wasz cyrk Wasze małpy aczkolwiek znowu bierzecie armie "bo są mocne" z graczami bez ogrania - nihil novi sub sole...

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Kołata pisze:Ej, ej, demonami najdłużej gra napewno Dalmar. Na BoBie grali z Pasiakiem do północy!
[-X "Tylko" 7,5 godziny...
Nie wiem czy do północy bo straciłem rachubę później...
Robson pisze: który z waszych klubowych kolegów został brakiem powołania bardziej skrzywdzony
JA, ja, ja, ja!!! Ja najbardziej \:D/ \:D/ \:D/
Barbarossa pisze: 2 spośród nich nie istnieją na zasady ETC w Polsce.
Ej! Co znaczy nie istnieją...? To co ja na tych turniejach robię...? Mi się zawsze wydawało, że EURO mi pomaga a tu taka zdrada i niespodzianka... :(
Może nie wygrywam Masterów starym 6ed kodexem [ trza się wyżalić przy okazji ;) ] ale przegrywam bardzo rzadko a przeważnie idę do przodu...
[ Jedno co się przyczepię to dokonania Crusa były lizakami robione a nie bestiami... bestie są słabe... ale to moja subiektywna ocena... ]
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Żaba, to ile tam tych punktów ugrałeś rok temu na Euro? :wink:
34 czy 35? Bo ja uznaję autorytet dopiero od 40punktów w górę. :wink:

Skoro na turnieje na zasady ETC Kalafior jest lepszy od Darka i można to sprawdzić na stronie ligi to jedzie Kalafior.
Żaba, argument, że się coś mówi o grze Kalafiora jest naprawdę strzałem w stopę u osoby lobbujacej kandydaturę Darka, o którego grze mówi i mówiło się wiele więcej i niekoniecznie lepiej.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2011, o 23:30 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Holan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Holan »

A ja chciałbym zauważyć, że dobór gracza DE był bardzo nieuczciwy, przeciaż ja sam nimi grałem trochę na 5 edycję, czyli napewno wcześniej niż Barb. :mrgreen:

Pozdro od Gwardzisty
Holan

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Pasiak - LiZ i Em nie istnieją... z WE mieliśmy ciężki naprawdę wybór i tyle ;)

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

Robson pisze: teraz pozostaje Ci tylko przedyskutować na priv z Ziemkiem, który z waszych klubowych kolegów został brakiem powołania bardziej skrzywdzony #-o
Żaba, daj znać jak będziesz dyskutował z Ziemkiem. Jako jego skrzywdzony klubowy kolega i jeden z "nieistniejących" (jak było uprzejme Mniejsze Zło napisać) chętnie wyleję morze gorzkich łez...

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

wyniki Crusa są takie jakie być powinny on poczekał aż się zrobi wszystkie wersje CS-ów aby mieć 200 pkt. więcej, teraz będzie niszczył wszystkich.
Obrazek

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Kalesoner pisze:Żaba, to ile tam tych punktów ugrałeś rok temu na Euro? :wink:
34 czy 35? Bo ja uznaję autorytet dopiero od 40punktów w górę. :wink:

ważne że na ETC zdobyłem więcej pkt niż Ty =P~

nie lobbuje za Darkiem bo klamka już dawno zapadła - z nieukrywaną radością dyskutuję - argument że średnia rulez oznaję za ostateczny nie wiem co prawda jaką średnią z turniejii na 8 ma Assur albo Ass (bo pewnie lepszą od Dębka) ale w sumie to nieistotne :lol2:

pzdr,
Ż.

P.S. ależ Was łatwo ztrolować :mrgreen:

P.P.S. zamiast gimnastykować się jak Pisowski propagandzista napiszcie że wybór był wedle uznania i EOT - co jak co ale jakieś tam pojęcie o battlu macie a i tak ostatecznie będzie na kości (to dobry i sprawdzony argument) 8)
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2011, o 23:39 przez Żaba, łącznie zmieniany 2 razy.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Żaba pisze:
Kalesoner pisze:Żaba, to ile tam tych punktów ugrałeś rok temu na Euro? :wink:

ważne że na ETC zdobyłem więcej pkt niż Ty =P~
Jeszcze dostanę swoja szansę. 8)
Obrazek

Holan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Holan »

To jak już trolujemy, to zastanawiam się patrząc na zdjęcia niektórych kadrowiczów, czy oni jadą tam grać w WFB, czy też dawać radosne uniesienia starszym paniom 8)

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Nie wiem jakie zadania w tym roku selekcjonerzy wyznaczyli dla demonow, ale Darek jako hitter, to chyba kiepski pomysl.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

jakie zadania?? narazie jest misja survival of the fittests !!!

To jak 9 osób w jednym pomieszczeniu, z którego żywych wyjść może tylko 8, ( przypomina się pewien film ;) )
czyli jedna osoba musi zostać wyeliminowana

Teraz się dopiero zacznie :twisted:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Podobno portret wyeliminowanego wraz z niecenzurowanym wywiadem ma być w kolejnym młotkowym, chłopaki dokupują jeszcze mocniejszy serwer...

Holan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Holan »

Jak już tak szaleję z postami, to i wypowiem się na temat kadry.
Skład tylko trochę mnie zaskoczył, gdyż całkowicie rozumiem iż mieliście ograniczone możliwości wyboru.
Nie będę pisał które to wybory mnie zdziwiły, gdyż to już było poruszane. Rozumiem że Darek nie przykozaczył z wynikami i dlatego taki, a nie inny wybór. Natomiast najbardziej zdziwiło mnie to, że nie wzięliście Pasiaka. Od początku było mówione iż przede wszystkim liczy się ogranie własną armią, wyniki, a potem skill itd. W takim razie dlaczego znowu dobieracie osoby do armii, czy też bierzecie silne armie z nieogranymi graczami, zamiast dać szansę tym nieco słabszym armiom, ale z bardzo dobrze ogranymi prowadzącymi? Osobiście uważam, że Pasiak wychodzący na przysłowiowe pożarcie, dałby radę spokojnie z takich paringów około dychy wyciągnąć. Jeśli ktoś ma system gry, że nie przegrywa, to na wychodzenie na ETC się nadaje, ale oczywiście trzeba mieć świadomość iż taka osoba na turach indywidualnych(nazwijmy je eliminacyjnymi) przekozackich wyników taką grą nie zrobi.
W każdym bądź razie powodzenia, trenujcie dużo i pokażcie, że ten system wyboru kadry będzie miał przełożenie na wyniki.

Pozdro
Holan

ODPOWIEDZ