Star Wars: The Old Republic MMO

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Re: Star Wars: The Old Republic MMO

Post autor: Vallarr »

Mi nic nie tnie, nawet na 16nastkach.

Mikroplatnosci sa zrobione dobrze, nie daja zadnej przewagi ingame w zasadzie. Natomiast warto jest miec subskrycje lub pref status + dokupione autoryzacje, ktore mozesz kupic za kredyty. Wiec tak, w teorii mozesz nie wydajac ani grosza nie tracic absolutnie nic z contentu, w praktyce jednak lepiej wydac 29,99 za suba niz harowac godzinami ingame. Imho.

@Noggin
IX jest po imperialnej stronie, niestety, ale jakos przebolalem, po stronie repsow nie widzialem duzej i aktywnej gildii z wymaganiem 20+ lat.

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

z recenzji wynikalo (z wymienianymi udogodnieniami ktore tracisz przy f2p), ze jesli Twoj czas ma jakakolwiek wartosc to lepiej grac placac 30 zl.

Po stronie republiki (ja gram) jest gildia rycerze republiki gdzie ja gram - srednia wieku okolo 25-30 lat od 30-40 aktywnych, ciagle sie cos dzieje i nie ma problemu z zapisaniem sie do niej.

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Mam postać na Dark Eclipse - jest jakaś możliwość przenoszenia między serwerami?

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

z tego co wiem to juz nie -> byla wtedy jak zmniejszali liczbe serwerow

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Wszystkie serwery EU zostały połączone i postaci przerzucone na jeden serwer nie ma już chyba dark eclipse
Obrazek

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Jak coś to też jeszcze gram raz na jakiś czas ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ja zacząłem parę dni temu, jakoś przed weekendem. W tej chwili moja postać ma 20 poziom. Gram, bo jest darmowe.
Generalnie jestem zadowolony, wszystkie pierdółki, za które trzeba płacić ekstra są dla mnie mało istotne i spokojnie można się bez tego obejść, no może poza dostępem do szafek i dodatkowym slotem na skill towarzyszy. Nerf przyrostu expa dla f2p jest mi nawet na rękę, dzięki temu gra starczy na dłużej.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

noggin
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: noggin »

Polecam upgrade do Preffered Status. Dobry stosunek ceny/tego co dostajesz. Najtańszy sposób to zakup cartel coinsów za 18 zł. Sam tak zrobiłem i gra się przyjemnie. Sub daje dużo fajnych rzeczy, ale np. mi się nie opłaca, bo gram średnio jeden wieczór na tydzień.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Ja tez gram od niedawna jest fajna fabula jest free czego chciec wiecej.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

noggin pisze:Polecam upgrade do Preffered Status. Dobry stosunek ceny/tego co dostajesz. Najtańszy sposób to zakup cartel coinsów za 18 zł. Sam tak zrobiłem i gra się przyjemnie. Sub daje dużo fajnych rzeczy, ale np. mi się nie opłaca, bo gram średnio jeden wieczór na tydzień.
Też myślałem, żeby kupić coins, telefon mam na kartę, a znowu tak dużo nie wydzwaniam, żeby kiedykolwiek wyzerować konto, tak przynajmniej pieniądze się nie będą marnowały. Swoją drogą CC-ki dostaje się też za odblokowywanie osiągnięć.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

zniesiono zakaz trade na f2p? mi to przeszkadzało najbardziej i dlatego przestałem grać....
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

sYsek pisze:zniesiono zakaz trade na f2p? mi to przeszkadzało najbardziej i dlatego przestałem grać....
Jak masz goły f2p to nadal nie możesz handlować z innymi graczami, ale preferred status pozwala na to po osiągnięciu 10 levelu, czyli w zasadzie po skończeniu pierwszej planety, gdzie i tak nic się nie dzieje.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

jak cenowo to wychodzi? jest to permamentne czy co miesiac trzeba costam doplacac?
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

sYsek pisze:jak cenowo to wychodzi? jest to permamentne czy co miesiac trzeba costam doplacac?
Konto typu preferred jest na stałe, wystarczy, że chociaż raz coś kupisz w sklepie na stronie swtora. Tak samo dzieje się, jeśli zamówisz subskrybcję, a później zrezygnujesz z jej przedłużania albo kupisz edycję pudełkową. Najtaniej wychodzi zakup minimalnej ilości cartel coins, jakieś 15 złotych.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Niemniej musisz ostro farmic by kupic passy do wszystkiego. Granie w SWTORa bez Denovy, TFB czy S&V na HM to nuda troche. Inna sprawa, ze do zamkniecia contentu brak mi tylko golden kaczki HM i ostatniego bossa S&V HM - przedostatnia faza to przegiecie, a nasi najlepszy healerzy sa w innych grupach, musze sie wkrecic.

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Vallarr pisze:Niemniej musisz ostro farmic by kupic passy do wszystkiego. Granie w SWTORa bez Denovy, TFB czy S&V na HM to nuda troche. Inna sprawa, ze do zamkniecia contentu brak mi tylko golden kaczki HM i ostatniego bossa S&V HM - przedostatnia faza to przegiecie, a nasi najlepszy healerzy sa w innych grupach, musze sie wkrecic.
To teraz brakuje Ci jeszcze Nightmare:P Nowy gear 75 wyszedł trochę potrwa zanim się do nie go będzie dało dobrać:(
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Szwentas pisze:
Vallarr pisze:Niemniej musisz ostro farmic by kupic passy do wszystkiego. Granie w SWTORa bez Denovy, TFB czy S&V na HM to nuda troche. Inna sprawa, ze do zamkniecia contentu brak mi tylko golden kaczki HM i ostatniego bossa S&V HM - przedostatnia faza to przegiecie, a nasi najlepszy healerzy sa w innych grupach, musze sie wkrecic.
To teraz brakuje Ci jeszcze Nightmare:P Nowy gear 75 wyszedł trochę potrwa zanim się do nie go będzie dało dobrać:(
Mnie to i tak ryba, bo nie mam RotHC (70 zeta za to co on teraz oferuje to trochę mało), i w zasadzie póki co wystarczy mi sama podstawka, bo fabuły są długie, zwłaszcza gdy robi się questy poboczne. Dopiero drugą postać robię, pierwszą tylko grinduję dailies, gdy potrzebuję coś kupić, no i teraz ten event z gree, a tak poza tym to końca nie widać.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

no jak masz subskrycje to tylko 35zł tak czy siak jak chcesz dodatek to lepiej z sub. wtedy masz ją jakby za darmo. Owszem jest do robienia mnóstwo rzeczy najbardziej mnie boli ilość noobów w pvp po stronie empire:(
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Szwentas pisze:no jak masz subskrycje to tylko 35zł tak czy siak jak chcesz dodatek to lepiej z sub. wtedy masz ją jakby za darmo. Owszem jest do robienia mnóstwo rzeczy najbardziej mnie boli ilość noobów w pvp po stronie empire:(
U mnie to wygląda zupełnie odwrotnie, pełno noobów jest po stronie republiki. Ostatnio zacząłem postać po stronie imperium, na pvp prawie każdy mecz jest wygrany i to przez pełen ownage. Jak wchodziłem moją consularką, to działo się to samo - empire przeważnie dominowało całkowicie.

A jak miałbym kupić dodatek, to oczywiście, że z subem, tylko wolę poczekać na tańszego dolara, poza tym jeszcze i tak nie mam podstawki skończonej.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Ostatni miesiąc trochę z gildią porajdowałem zrobiłem 5/5 TFB hm i 6/7 S&V hm i muszę przyznać że satysfakcja z tego jest ogromna zwłaszcza zabicie Operatora IX było mega wyzwaniem. Powoli zaczynam myśleć o nim.
Może nie jest to najlepsza gra świata ale system płatności odpowiada mi najbardziej płacę 30 zł miesięcznie i nie muszę się o nic martwić mam wszytko. W takim gw2 czy neverwinter nie chce się w ogóle płacić przez co się sporo traci.

Jak by ktoś chciał wrócić do gry i subskrybować to niech da znać jest system poleć znajomemu i dostaje się za to trochę bonusów
Obrazek

ODPOWIEDZ