Warhammer Online [temat-protoplasta]

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

tzn. że nie będzie można grać shadow warriorem ? tylko będzie trzeba grać shadow warriorką ? :|

Świat warhammera w formie przedstawionej przez GW, nie nadaje się do sfilmowania. Trzeba by było wiele zmienić żeby nie wyglądało to komicznie np. zrezygnować z żyrokopterków, czołgów, koni mechanicznych, wyrzutni rakiet itp. zrezygnować z oficjalnej warstwy fabularnej wymyślanej przez GW np. z burzy chaosu, która jest co najmniej nielogiczna - ogólnie wymyślić dużą część historii (najnowszej) świata na nowo. I musiałaby być to dobra historia. . .
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Kajsper
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Kajsper »

Pytanko, bo nie znam sie na tego typu gierkach- moze mi ktos wyjasnic jak bedzie dzialala ponizsza opcja?


"Alternatively, pre-paid Game Card packs for a 60-day subscription will be available through participating retailers for 29.99€ (£23.81). "

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

wszystko zalezy jak to zostanie ukazane. Mi np zyrokopter w demku sie podoba dlaczego takiego nie ma byc w filmie? Co do reszty otoczki. W filmach np o ADD czy Lotrze nikt nie wyjasnia jak wyglada caly swiat . Dostajesz podstawowe info reszte masz sie domyslec lub dowiedzec z inno zrodla. Czy bohater ma wiedziec wszystko o burzy chaosu i ta wiedza sie z widzem dzielic? Czy jaka kolwiek postac w ksiazce taka wiedze posiada? Pustkowia/Oko chaosu to zle miejsce z ktorego nadciagaja demony koniec.

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

Co do oskarżeń o satanizm - jeśli film miałby się ukazać musi być puszczany w hameryce, tam też jest cenzura która przepuszcza tylko filmy takowe jeśli dobro wygra, niezależnie od tego jaki diaboł tam siedzi :)
Chaos przegra = zero satanizmu ;) (a wiadomo że Chaos musi wygrać ;) )

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

tak najsmieszniej bedzie jak beda probowali Slaanesha schowac bo on taki niejwyjsciowy : :). Jak biednego khorna o satanizm posadza to co zrobia z demonetkami ? :).

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

dlatego Mythic podążyło chyba najbardziej dyplomatyczną drogą pod względem wyboru boga Chaosu....
Khorne jest zbyt krwisty jak na grę T-rating, poza tym dość płytki....
Slaanesh w T-rating też odpada ale z trochę innych względów :roll:
Nurgle.... hmmm, czysty Nurgle pod względem fluffu i czterech klas jakoś bardziej by mi pasował.... ale wiadomo, wylewające się flaki, ropiejące i pękające wrzody, jakaś czarnozielonożółta ciecz cięknąca wszystkimi możliwymi otworami i inne takie to chyba jednak średnio przemiawia do ludzi :P


w każdym razie ja bym chciał zobaczyć film o elfiej wojnie domowej, upadku Malekitha i takich tam sprawach....
szkoda że jeśli jakikolwiek film powstanie to pewnie będzie o jakimś zwykłym Imperialiście stającym w obliczy ataku Chaosu, do tego jakiś zdradziecki sekretny kult w bliskich kręgach naszego głównego bohatera i już mamy scenariusz do filmu ;/

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

inni bogowie w dodatkach sie pojawia napewno . Pierwszy pewnie korniszon nurgla Slaanesh na koncu . Jak swiat WH jest kazdy widzi Slaanesh iKhorn pewnie wkoncu wyleza ignorowac ich na dlusza mete nieda sie.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

ale inni bogowie są i wcale nie są ignorowani, po prostu postać gracza służy Tzeentchowi i myślę że tak jednak pozostanie....

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »


Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

A tak w ogóle grał ktos już?

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Manfred pisze:Ja już zamówiłem a Ty ? :twisted:
a ja zamówiłem pre-ordera CE jakoś w marcu :roll:
dostanę komiks, książeczkę z ilustracjami,, figurkę tego orka z goblinem na ramieniu, w grze więcej opcji przy tworzeniu postaci (nowe twarze i torsy IIRC), kilka dodatkowych questów, gwarantowany udziałw otwartej becie i chyba 2- czy 3-dniowy headstart przed wszystkimi graczami 8)
chociaż cały czas zastanawiam się czy warto wydawać tyle pieniędzy

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

a ile to droższe ??

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

w Empiku nie wiedzą jeszcze, ale ok. 2x droższe chyba ;/

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

w jukeju kosztowalo 50 funtow, wiec u nas na pewno ponad 200 zl - podstawowa gra ma kosztowac 139 zl.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

A jak to ma wyglądać graficznie? Grałem swego czasu w LOTRO - czy ktoś może mi porównać obie gry?

Awatar użytkownika
MichalW
Wałkarz
Posty: 92

Post autor: MichalW »

Wyglada battlowo, do lotra odniesc sie nie moge bo nie gralem, ale od wowa lepsze graficznie

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Christos pisze:A jak to ma wyglądać graficznie? Grałem swego czasu w LOTRO - czy ktoś może mi porównać obie gry?
gra wygląda mniej więcej tak

edit: zapomnialem dodać, jeszcze podkładkę pod mysz dostanę 8)

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Hmm, pograłbym w to, ale mam złe doświadczenia. Za szybko się uzależniam od tego typu gier, a to nie jest nic przyjemnego, zwłaszcza dla rodziny, dlatego wolę omijać takie rzeczy z daleka, niż pewnego razu wstać od kompa i ponownie stwierdzić, że zmarnowałem kawałek życia. Dlatego sugeruję uważać na takie rzeczy.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

ja wiem, przeżyłem coś podobnego z WoWem, do tego tylko na prywatnym serwerze, boję się co mogłoby być na normalnym....
dlatego teraz z wielką ostrożnością podchodzę do takich gier, wbić 1 lvl i wyjść pograć w WFB, iść na piwo czy nawet Border Princes poczytać ;)

Kajsper
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Kajsper »

Czy ktos sie orientuje jaka predkosc lacza internetowego jest wymagana zeby sobie pogierzyc normalnie?

Zablokowany