Galeria Imperium

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Rzymek pisze:Ja tylko imperium malowałem na ebay i wychodziło tak :
Będę niegrzeczny i zapytam się:
Jak?

Nie ma zdjęcia
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1550
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

juz dodałem linki

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Jak nie lubię kolorystyki Talabeklandu to ta mi się bardzo podoba :) Figurki są bardzo ładnie schludnie i szczegółowo pomalowane. Tylko pogratulować.

PS: Ten niebieski mag ognia trochę mi się nie podoba wolę "standardową" pochodnie.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1550
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

to na sprzedaż a i płomienne afro tam chyba gdzies jest:) ale dziekuje ślicznie...to dosc dawno malowane wiec niestety nie jest to cud...taki standard na masowke - własnej armii nie szanuje podobnie ale maluje ją raz na ruski rok:) choc przy obecnych trendach fabrek uzywac bede tylko do swoich figurek bo sprzedawac sie juz nie opłaca:)

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Wielkie dzięki za "krytykę" :P Co do mieczy i metalu to nie bawiłem się za długo, dla 25ciu chłopaków po prostu drybruszowałem Chainmailem po czarnym podkładzie. Pegazista był robiony na szybko, abym mógł zdąrzyć na ostatni Strategicon. Co do chomików to mam totalną manię, mój czołg nazywa się Eisenhamster :P Poza tym teraz maluję drużynę do BloodBowla, która zwie się Wydział chomiczny, imiona graczy też związane są z chomikami - najkrótsze imię - Boo nosi Ogr :D

Rzymek: Full rescpect. Pięknie wychodzą Ci te cieniowania, na prawdę ślicznie zrobieni magowie, a płonący mag na niebiesko mi się akurat podoba!
Bardzo fajnie wychodzi Ci metal, szczególnie podoba mi się to na przykładzie pistolierów. Możesz zdradzić jakiś przepis na to? :P

Poniższy link przedstawia Eisenhamstera:
http://img402.imageshack.us/img402/1547 ... terbb0.jpg

Do tego jeszcze kapłan i magowie, z czego tych ostatnich malowałem bardzo dawno temu:

http://img136.imageshack.us/img136/1508 ... st2zn0.jpg

http://img145.imageshack.us/img145/4103 ... rdswv3.jpg
Ostatnio zmieniony 22 lip 2008, o 23:15 przez Blaesus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1550
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Wielkie dzięki za "krytykę" Razz Co do mieczy i metalu to nie bawiłem się za długo, dla 25ciu chłopaków po prostu drybruszowałem Chainmailem po czarnym podkładzie. Pegazista był robiony na szybko, abym mógł zdąrzyć na ostatni Strategicon. Co do chomików to mam totalną manię, mój czołg nazywa się Eisenhamster Razz Poza tym teraz maluję drużynę do BloodBowla, która zwie się Wydział chomiczny, imiona graczy też związane są z chomikami - najkrótsze imię - Boo nosi Ogr Very Happy
No widac ze sie mocno spieszyles momentami bo np mordki piechoty oddają jak umiesz a mieczyki pokazują jak stałes z czasem,

Ja dziekuje i miło ze sie podoba choć sam nie byłem zadowolony a to i dosc dawno było. Nie pamietam dokładnie jak ten metal ale to standardowe mieszania Boltgun do mithril. generalnie dodaje do tego podstawe Tin Bitz i od tego zaczynam dodawanie np mithril'a

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Blaesus pisze:najkrótsze imię - Boo nosi Ogr :D
sorry za mały offtop... to zapewne z Baldurs Gate, ja właśnie popylam po raz kolejny 8)
figsy jak najbardziej fajne, można się przyczepić do metalików, ale żeby więcej było takiego imperium na turniejach :D

Awatar użytkownika
Meter
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Karak Var

Post autor: Meter »

tak troche offtopuje ale chce zasięgnąć rady
co powiecie na takie koniki?? chodzi bardziej od strony modelarskiej i o same konie
http://warhammer.org.uk/PhP/viewtopic.p ... ght=empire

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1550
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

eghm....ktore koniki?

Awatar użytkownika
Meter
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Karak Var

Post autor: Meter »

te w konnicy konwersja koni bretońskich ze zbroją imperialnych

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1550
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

no nie wiem, mam mieszane uczucia. wg mnie wyraźnie widać ze czesci do siebie wzajemnie nie pasują

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Dokładnie, IMO ten pancerz to taki na siłe nałożony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Czopek pisze:A co, pochwalę się - ulepiłem priesta,(poza książką i główką)nie bijcie za mocno bo to pierwszy mój ulepieniec, oto on :
Obrazek
Obrazek


Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Mnie się podoba :)
Czopek robisz produkcje masową? ;)

http://www.allegro.pl/item413428735_warrior_priest.html
Obrazek

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Hehe, to dopiero trzeci :D , pewnie będą jeszcze kolejni, fajnie sie ich lepi, trochę na nich poćwiczę(bo najłatwiej :wink: ), i wezmę się za coś innego.
Ale przyznacie że lepszy ten z allegro niż ten tu ?

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Na prośbę Raistlina umieszczam ponownie zdjęcie mojego Eisenhamstera, ponieważ stary link zdechł sobie.
Zdegustowanych bądź znudzonych ponownym oglądaniem zdjęć moich figurek z góry przepraszam.

Obrazek

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

Ja mam pytanie - o co chodzi z tą kostką w łapie inżyniera??
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

pewnie ze 100% farta 0% skilla ;]

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

A chodzi o to, że w ciągu pierwszych 2óch bitew jakie rozegrałem tym czołgiem rzuciłem łącznie 7 szóstek pod rząd na generowanie steam pointów. Gdy Malal pożyczył ten czołg na jeden z turniejów, jedną z głównych nagród była figurka kolesia trzymająca kość z samymi szóstkami na ściankach, ze względu na doświadczenia Eisenhamstera (Wtedy jeszcze Ulric von Psuj) podarował mi go. Na początku czołg miał mieć zamknięty właz. Jednak kumple z "Ogryna" dali mi w prezencie plastikowego chomika, żeby go tam wsadzić... Jednak nagroda z turnieju zdobyta przez Malala wygrała...

Się rozpisałem, ale mam nadzieję, że wytłumaczyłem powód zaistnienia kostki. :D

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Blaesus BARDZO ładny czołg . Naprawde mi się bardzo podoba . 100 razy lepszy niż takie zwykłe srebrne . :D

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Dzięki Skaven :) Ale nigdy w życiu nie będę składał czołgu GW... jest on strasznie niedopasowany, tyle co ja się nakleiłem i poharatałem, to dziękuję. Wkrótce skończę malować swoją drużynę do BloodBowla, a potem wezmę się za moździerz, jak i to skończę umieszczę foty całej artylerii...

ODPOWIEDZ