7 ed. - nowe HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

No napisał niby że tak. Heh nie bdzie przeady smoczej.
Armia i tak będzie mocna jeśli nie będą się ludzie wykosztowywać na bohaterów a na odziały stawiać. Myślę że optimum to będzie 2-3 bohaterów w tym mag albo dwóch. Pozostaje teraz tylko czekać aż niekochane dzieci zostaną zrobione.(de)
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Tak ale niewiadomo czy Delfow nie zrobia slabych... Dobrze by bylo aby armia nie byla ani przegieta ani slaba... Mysle za nowe Helfy bede dosc mocne ale przez lepszych graczy/lepsze rozpiski beda przejezdzane... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Oj tam wystarczy że siłowo z Helfami będzie porównywalnie. A przynajmniej żeby było ciekawie a nie nudno bez spec zasad prawie jak teraz.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

O jakby Delfy byly rowne do Hajow to potyczki obu nacji bylyby mega ciekawe... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Jak to zabraklo unikalnosci przciez to nadal jedyny rydwan ze stupidity :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Asassello pisze:
->cos na krasie - kazdy udany rzut na kowadle trzeba przerzucic, -1 do tabelki misfire
COOOO???!!!! :evil: :evil: :evil:

Co to ma KU...WA być???!!!! zrobili przedmiot magiczny który działa tylko na kowadła?! I to jeszcze zwiekszający i tak już duuuużą szansę na jego eksplozję... zeby to było chociaż one use only i działało jedna turę albo można to byo zbić jakoś...Fuck... To niech dadzą runę która automatycznie rani elfy bez sejwów albo zbija im magię... co to ma być... fuck... sie wkurzyłem... to jest dawanie tym gnojkom z Ulthuanu jawnej przewagi a to przecież krasnoludy ich wypedziły! To my wygraliśmy Wojne o Brodę! A teraz coś takiego... Heh...

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

hahaha ja mam coś wiecej niż plotki i wasze słowo dobry kolega MA FAJNY TELEFON czyli w sumie nie będac tam też go oglądłem :D

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

tylko nie wiem czy mogę się nimi pochwalić :D

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

fuck... sie wkurzyłem... to jest dawanie tym gnojkom z Ulthuanu jawnej przewagi a to przecież krasnoludy ich wypedziły! To my wygraliśmy Wojne o Brodę! A teraz coś takiego... Heh

Hmmm podoba mi się "gnojki z ulhuanu"....


ale chcę zauwazyć że oboje jesteście w błędzie. To MY wygraliśmy wojnę o brodę. Z trybuny my Druchii z popcornem i colą z MCAenariona oglądaliśmy jak rozgrywacvie mecz bokserski który notabene wam zorganizowaliśmy. hir hir hir

No ale przedmiot chamski na krasie. Ale nie mówcie że kowadło samo w sobie nie jest chamskie nie? A zresztą w kodeksie nie masz nigdzie kowadła obowiązkowego nie?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

wiem, że początek wojny to sprawka Mroczniaków... ale tak czy siak krzaty dokopały uszatym...

no i na bitwy z he już raczej wystawiac nie bede kowadła... a to, że kowadła nie mozna dispelowac... no cóż.. fakt że jest to troszke przegięte moim zdaniem... ale ma tylko jedną rune ofensywną... i nie ma jakiejś Wielkiej Runy Zguby Elfów zadającej autowounda elfom... a ten przedmiot sprawia ze w bitwie mamy olbrzymie szanse stracić bohatera a z nim ok 400 pkt... no mim zdaniem troszke to bardziej przegięte niż d6 S4 i zmniejszenie M o połowe...

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

a zreszta co inni nie popatrzą :D jak co to dostane jakieogś bana:D

[EDIT: usunalem zdjecia AB. Phil Kelly pokazujac go wyraznie prosil, aby nie robic zdjec. mogliscie czytac, ogladac, teraz mozecie pisac, ale uszanujcie jego prosbe. jesli jeszcze ktos robil zdjecia AB HE na Polconie, niech chociaz zostawi je dla siebie. Szaman]
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2007, o 23:13 przez Ice-T, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

a możesz to wrzucić jakos inaczej bo nie da się ściągnąc...

Paku
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Paku »

Ej a ktoś wie jaki slot zajmuje smok? hero? rare?

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

postaram sie mieć wiecej

chyba ze to nielegalne i sie pospieszyłem ;)
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2007, o 23:14 przez Ice-T, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

ci mali magowie to niezly pankrok, jak na 350pkt

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

HE nie będą przegięte - przyczyna prosta koszt punktowy ile wam sie tego zmieści na 2250 ? Chyba nie za dużo, bo jka szybko przeliczyłem armia nie będzie duża trochę piechoty tak jak teraz rydwany RBT i dwa smoki i po bólu czyli około tyle modeli co teraz fajnie tylko , że jak sobie wystawie lionsów to będą masakryczni :D:D:D a te 5+ wystawianie to troche śmieszne chyba tylko dla picu
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

wyobraż sobie 7 Wl co ise przez nich przebije z LD 9? masz AS na 5+ (mniejsza z tym) ale 7-8 A z S6 mordercze z ASF potem zdajesz Stubborn i trzymasz jakis klocek np 2 tury 5albo 7 pod warunkiem ze cos nei wypłaca dużó ataków;)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

wystawienie 5+ to fajna sprawa... mi jako krasnoludzkiemu generałowi sie przydaje.. np 5-6 minersów przy małych punktach to fajna sprawa. Podobnie 5-6 slayerów żeby wstawić w nich dragon slayera żeby za szybko od ostrzału nie zszedł... ogólnie za czesto sie tego nie używa ale ma jednak swoje zastosowanie i jest fajne.. w końcu zawsze możesz wystawić więcej modeli... po prostu zwiekszają sie Twoje możliwości.

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

no właśnie ale ja zawsze wystawiam 10 -12 :D:D:D: to jest to wiesz żeby
jakoś to wyglądało bo chyb teraz wszyscy to będą do he strzelać a nie walczyć
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

jestem tej samej myśli z he będa walczyć z pół dystansu no ale zawsze ma isę te smoki magię i strzelanie :D

ODPOWIEDZ