Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Wszelkie krasnoludzkie rozważania przy piwku

Post autor: Fuxiorr »

Rakso_The_Slayer pisze:Fuxiorr - jak się przyjrzysz to zobaczysz, że to konwersja z nowych plastikowych modeli. Ale całkiem fajna.
Model Ungrima póki co pozostaje stary.
Możliwe .. konwersja zacna.. idę malować starego Ungrima :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Bardzo możliwe, że ktoś się bawił zdjęciami ale sam pomysł na konwersję pierwsza klasa. Chyba najlepszy nowy plastik jaki do tej pory widziałem 8)
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1103
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Łukasz_ pisze:Da się złożyć irondrake'ów z głowami ironów? Ze zdjęć wypraski wydaje się, że tak (jak w hamkach i longach) ale wolę się upewnić :wink:
W weekend bawiłem się w sklejanie drejków i nie wydaje mi się - brody są za długie więc ciężko będzie skleić ręce z pukawką. Normalnie broń chowa się pod brodę i przylega do napierśnika a przy Ironbreakerowych brodach będzie sporo odstawać.

Swoją drogą zostaje mi po drejkach taka ilość bitsów, że nie wiem, czy je sprzedać, czy kupić więcej :?
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

a co do gościa z poprzedniej strony to fotoszop
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Ma ktoś może sztandary do wydrukowania ? Te takie stare.. kiedyś miałem na pulpicie ale po formacie...
Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale w ab na fotkach są 2 ''nowe'' modele zabójców... mianowicie jakiś koło sztandarowego oraz sam sztandar został zmieniony na niektórych fotkach - zamiast główek stone trollów są główki river trolli :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Fuxiorr pisze: Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę ale w ab na fotkach są 2 ''nowe'' modele zabójców... mianowicie jakiś koło sztandarowego oraz sam sztandar został zmieniony na niektórych fotkach - zamiast główek stone trollów są główki river trolli :P
Mam prośbę - możesz cyknąć fotkę tego zdjęcia i pokazać?
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

ktoś porównywał już nowe modele do starych, czy pasują sylwetkami?
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Jeśli chodzi o sztandar, to stawiałbym na konwersję. Co do modeli obok niego, to żadnych nowości nie stwierdzam.

EDIT: Dołączam się do pytania Fuxiorra o sztandary :wink:
Kupię piratów slayerów i metalowe dwarfy z V edycji - thundererów, kuszników, clansmenów, longbeardów (ale jak macie jakieś inne to też dajcie znać).

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

dajcie maile to wam prześle...

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Na pierwszej stronie mamy temat Krasnoludzkie sztandary. Wstawiłem je tam jakiś czas temu.

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Bardzo podobają mi się Dwarfy od Ścibora, myślał ktoś nad złożeniem grywalnej armii z tych modeli? Oczywiście są pewne braki - nie ma np. maszyn, ale z drugiej strony można brać maszyny a wymienić załogę.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Sztandar konwersja jak najbardziej. Też o takiej myślałem.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

to nie jest głowa starego river trolla?
A wracając do mojego tematu, czy mógłby mi ktoś na pw pomóc złożyć mapowanie rozpiski na modele ścibora?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

Szukam kogoś kto by mi coś na ebayu kupił - nie sponsora :mrgreen: płacę ja, tyle, że nie mam tam konta

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

czy ktoś miał doświadczenia z juza miniatures http://juza-miniaturas.blogspot.com/ albo ma zielone pojęcie czy Ci goście odpisują na maile?

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Theo pisze:czy ktoś miał doświadczenia z juza miniatures http://juza-miniaturas.blogspot.com/ albo ma zielone pojęcie czy Ci goście odpisują na maile?
Dobre pytanie, też się zastanawiam. Daj znać jak coś się dowiesz, mogę się do zamówienia doczepić?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Theo
Falubaz
Posty: 1155

Post autor: Theo »

MomoTheKiller pisze:
Theo pisze:czy ktoś miał doświadczenia z juza miniatures http://juza-miniaturas.blogspot.com/ albo ma zielone pojęcie czy Ci goście odpisują na maile?
Dobre pytanie, też się zastanawiam. Daj znać jak coś się dowiesz, mogę się do zamówienia doczepić?
na chwilę obecną to nie mam maila na moje pytanie czy mają króla od 3 tygodni... nie wiem czy to przypadek czy już nie działają

Scisca
Wałkarz
Posty: 98

Post autor: Scisca »

Theo pisze:
MomoTheKiller pisze:
Theo pisze:czy ktoś miał doświadczenia z juza miniatures http://juza-miniaturas.blogspot.com/ albo ma zielone pojęcie czy Ci goście odpisują na maile?
Dobre pytanie, też się zastanawiam. Daj znać jak coś się dowiesz, mogę się do zamówienia doczepić?
na chwilę obecną to nie mam maila na moje pytanie czy mają króla od 3 tygodni... nie wiem czy to przypadek czy już nie działają
Lepiej napisz po hiszpańsku jeśli chcesz otrzymać jakąkolwiek odpowiedź ;)

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Dziś wystartowała nowa strona GW a tu taki smaczek!:

http://www.games-workshop.com/en-PL/Dwarf-Adventurers
Obrazek

ODPOWIEDZ