Alternatywne figurki.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Re: Alternatywne figurki.

Post autor: Azurix »

Niezłe wykorzystanie Mantica. Konie są od Glade Ridersów, a Głowy skąd? :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Szybko mnie rozpracowałeś Azurix =D>

Tak naprawde moim głownym problemem było znalezienie odsłoniętych, szczupłych, umięśnionych, lekkich z ewentualnymi szmatami torsów. Główki od czempionów z boksów CoKów oraz fajniejsze niektóre z Gladów, bronie od czempionów po boksach z warriorami oraz od TK po boksach z rydwanów. Konie jeszcze nieznacznie się zmienią, ale ogólnie zaoszczedziłem jakies 200-250zł ciesze się że nikt przed mną nie wpadł na ten pomysł. 8)

W sobote mozna ich zobaczyć na żywo na Narbutta.

Pozdro
Ostatnio zmieniony 16 paź 2013, o 11:16 przez Glegut, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Głowy też ewentualnie glade guards.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Pomysł niezły - wygląda w miarę sensownie, na pewno jest eko. O ile koniki są oczywiste, to na wykorzystanie torsów od Ghuli Mantica bym nie wpadł. Brawo!

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Macie może pomysł na tańsze Witchki?

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Ja dzisiaj właśnie ogarniałem jakieś pomysły.

Co myślicie o konwertowaniu Witch Elfek z Demonetek?

Znalazłem coś takiego:

http://1.bp.blogspot.com/_Mh2wMdq88jI/S ... lves+4.JPG

Ja bym tylko pozmieniał twarze na jakieś bardziej elfickie :/
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Tyle tylko, że musisz hurtowe ilości rąk i nóg od DE zdobyć. Moim zdaniem na pewno nie będzie eko.


Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Ale to chyba do ogarniecia - box warriorkow daje juz 10 broni od bleakswordow, jesli sie zlozy kusznikow. Smiecie z korsarzy daja rade. Smiecie od DR - jak sie zlozy DR to zostaja raczki od warlockow.

Jak jest z rozmiarem tych demonetek? Jak rozmiarowo przypominaja wiczki to mozna mieszac 50/50 - glowki od sisterek, bicze itd, mozna nawet sprobowac 1-2, majac dodatkowe smiecie od innych boxow.


35 funa za boxa to chyba najwieksza przeginka GW od dawna. Mam nadzieje, ze konkurencja nie spi.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Ja mam sporo różnych bitsów dlatego się zastanawiam czy nie zrobić ich z witchek. Ale faktycznie bez bitsów będzie ciężko.

Dark Riders chyba będą kosztowali koło 80 pln więc nie ma raczej sensu ich proxować z glade ridersów, główki się jakieś zawsze znajdą do wyiany.

Ostatnio rozkminiam z kolei exeków. Mam straszną ilość niegrywalnych Swordmasterów (2 ataki, 6+ ward na strzelanie..)

Myślicie że z tych z IoB da radę zrobić fajnych exeków? Te modele są poskładane w całości i jak już odcinać główkę to się będą trochę paprać i trzeba będzie szlifować etc.

Tutajj gość dosyć ordynarnie potraktował temat:

http://i.imgur.com/MSoCp.jpg

Ale nie wygląda najgorzej (oczywiście pomalować mógł lepiej)

Myślicie że by przeszło na jakimś turze? Albo może macie pomysł co można dorobić jeszcze?

Ja bym osobiście pościnał te czerwone kucyki z hełmów lub w ogóle pozmieniał głowy gdzie się da.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ja bym olał temat konwersji. Jak cała armia będzie zrobiona w tym samy klimacie, w tym samym schemacie kolorystycznym i na tych samych podstawkach, to wątpię, żeby ktoś się czepiał.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

proxować z glade ridersów, główki się jakieś zawsze znajdą do wyiany.
Chyba cos Ci się pomyliło i chciałes napisac " konwertować" prawda? :) Bo z tego co wiem to polączenie warriora+ konika glade raidera daje całkiem nowy, ciekawy model o nazwie Dark Raider...




prox to Swordmaster robiący za exekutora 8)

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Już widywałem metalowych Egzeków robiących za Swordmasterów. Rozumiem, że normalnie na Masterze można tak grać, jak cała armia jest spójna? :?
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
MatthewKorona
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 196

Post autor: MatthewKorona »

http://vanaheim.pl/pl/gamezone-dark-elv ... y-box.html

Jak z tego zrobić execów?
Macie pomysł jak zastąpić te tarcze? ;)
Impossible is nothing.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Pomysł na tych egekutorów z tego linka co dał diuk nie jest głupi, zrobić trochę lepszą szmatke i będzie fajnie:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Horror
Mudżahedin
Posty: 308

Post autor: Horror »

Ktoś miał styczność z tym materiałem z którego są odlani ci włócznicy od gaezona ? Bo 30 za 120 zł to super opcja szczególnie ,że rzeźba jest ładna, ale boje sie ,że mogą być bardzo łamliwi

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Poda mi ktoś jakieś fajne linki do modeli Pegazów?

Bretoński jest bretoński, a Morathi na Pegazie podobno ma nóżki już przytwierdzone do siodełka.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Moje propozycje:

Pegaz gamezone
Dowolny konik (we, DE, gamezone DE) + skrzydełka od vargheistów to najtańsza wersja
Bretoński pegaz + skrobanie emblematów + skrzydełka od vargheistów + na kropierz cienka warstwa green stuffu delikatnie rzeźbiona nożykiem, żeby wyglądała jak łuski = sea dragon kropierz :)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Pegaz z Morathi nie ma siodła, a nóżki spokojnie można spiłować.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Cerverius
Wodzirej
Posty: 682
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cerverius »

A ja mam pytanie z innej beczki.
Szukam alternatywy na jakiegoś epicko spektakularnego BSB (pieszo), macie jakieś propozycje ?
Obrazek

Armia baranów prowadzona przez lwa jest groźniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

ODPOWIEDZ