8 Edycja Warhammera (kontynuacja dyskusji) II

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
amadeus
Mudżahedin
Posty: 287
Lokalizacja: Sucha Beskidzka/Andrychów

Re: 8 Edycja Warhammera (kontynuacja dyskusji)

Post autor: amadeus »

kauczuk pisze:jezeli ktos nie widzial (nie czytalem postow wyzej)
jest preorder
45 funciakow
to jezeli ktos nie widzial takze wyzej jest preorder w gnomie i wychodzi duzo taniej wiec takze warto
Nie ma głupich pytań są tylko głupi ludzie...

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Incoming: Island of Blood

Enter, if you dare, the Warhammer world; it is a strange and dangerous realm, riven with battle, bloodshed and slaughter, twisted beyond sanity by the warping power of Chaos.

The Island of Blood is the new boxed game for Warhammer and is released this September. Packed full of stunning plastic Citadel miniatures and containing all the rules, dice and templates you'll need to play, it's the essential purchase for fans of the Warhammer hobby. Meanwhile, if you like the Battle for Skull Pass boxed game (and who wouldn't with all those Goblins and Dwarfs Dwarfs) then it only seems fair to point out that once the last few remaining copies are they're gone, and they're never coming back! Pick one up while they last.

In August we'll be featuring more information about The Island of Blood here on the website and the full details will be released in September's White Dwarf, so keep your eyes peeled.
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

klawo !
Obrazek
T

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

Czyli na bank HE vs Skaveny :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

No i bardzo dobrze, a nie w kółko tylko zieloni.

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Bestialski_Brokuł pisze:No i bardzo dobrze, a nie w kółko tylko zieloni.
lub imperium. [-X
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

antonio pisze:Czyli na bank HE vs Skaveny :twisted:
ale jak na bank? przecież w tym cytacie nic nie ma
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

Jest wiecej niż myślisz :P

Kluczem jest
The Island of Blood
:wink:
Obrazek

Priam
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Priam »

Nie śledzę wątku zbyt uważnie, ale przejrzałem kilka ostatnich stron i nie zauważyłem interesującej mnie informacji. Wie ktoś po co będą te znaczniki i ... kątomierz? takie ustrojstwa, które pojawiły się na stronie GW. Oznaczanie poruszonych oddziałów, mierzenie skrętów dokładne czy jeszcze coś innego?

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Przecież na stronie GW jest wszystko opisane :|
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Te island of blood tak jakby delfy ,moze vc lub khorne,trochę się zawiodłem bo myślałem że już teraz wyjdzie i rb i podstawka a to dopiero za 3 miechy,prywdypydybnie zamówię to coś w gnomie,prawie tyle co batalion...

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

GW nie chce popełnić 'błędu' z początku 7edycji i nie wyda małego i dużego rulebooka razem... Najpierw wszyscy mają kupić duży, a za 3 miesiące jak dostaną garba od jego noszenia to GW wyda mały podręcznik! cwaniacy...

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

nie chce mi się siedzieć i czytać 7 stron więc jak by ktoś mógł napisać co się zmieniło w 8 ed .
Z góry dzięki

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Ale znaczniki,markery są na poziomie,te karty od czarów też spoko.co do rb to myślę że pdf niebawem w sieci będzie.na stronce gw nowe figsy też zacne,dueliści i kupcy.180zeta piechotą nie chodzi to się jednak zastanowię,może kupię lepiej coś innego,jak mam garba dostać,czy kuleć na lewą nogę i w brodę pluć.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Szymon pisze:nie chce mi się siedzieć i czytać 7 stron więc jak by ktoś mógł napisać co się zmieniło w 8 ed .
Z góry dzięki
http://www.warseer.com/forums/showthread.php?t=253845

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Szymon pisze:nie chce mi się siedzieć i czytać 7 stron więc jak by ktoś mógł napisać co się zmieniło w 8 ed .
Z góry dzięki
Bedzie jak w snake - wyjdziesz za stol to pojawiasz sie z drugiej strony.

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »


Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jestem teraz w niemczech w ramach wymiany. Skorzystalem z okazji i poszedlem do niemieckiego sklepu GW. Jakie bylo moje zdumienie, kiedy okazalo sie, ze moge sobie poczytac booka do 8 edycji :)

Zszokowala mnie tabela miscastow. Jeden gorszy od drugiego, jakis templaty, s 10/8 no masakra. Sprzedawca poinformowal mnie takze, ze wyjdzie bardzo duzy faq do wszystkich armii, ktory zmieni bardzo wiele. Np. HE maja miec dopisane przy zasadzie speed of asuryan, ze traktuja GW jak bronie reczne :twisted: (napisalem troche niejasno, wiec dodam, ze chodzi o to, ze nie maja ASL, ale wciaz maja +2 do sily, jak SM w 6ed)
Ostatnio zmieniony 15 cze 2010, o 21:36 przez Andrzej, łącznie zmieniany 2 razy.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

i bardzo dobrze,zarówno z miscastami jak i z specjalną zasadą HE

jeśli pozostałe Fucki też będą tak sensowne to ta edycja zapowiada się całkiem całkiem : ) (poza tym tragicznym 25+25 ale ciezko cos stwierdzic bez znajomosci calosci )
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Post autor: Korhil »

Andrzej! jak masz taką okazję to bierz aparat i rób fotki i wrzucaj! wszyscy będę coś wiedzieli... a co do HE - to całe szczęście, że nasze ASF to ASF na wszystko...
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Zablokowany