Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Re: Warstadt by qc

Post autor: Noire »

Super;-)

Musze mojej pięknej pokazać ona lubi te zielone klimaty:D
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Kompania Orków i Goblinów to bodajże najliczniejsza banda, jaką do tej pory pomalowałem do Warheim FS.

Wśród Zielonoskórych drużynników znajdują się nie tylko Orkowe Debeściaki, czy Chopaki ale także Orkowi Tragarze. I choć zwykle ta rola przypada Goblinom, to nie mogłem oprzeć się pokusie złożenia kilku solidniejszych Bagażowych Chopaków, którzy choć nie występują w zasadach kompanii to świetnie urozmaicają dioramą z modelami.

Do złożenia Tragarzy wykorzystałem bitsy z zestawów Orc Warboss, Orc Boyz, Ork Boyz oraz Warhammer Giant i kilku części pochodzących z innych zestawów.

W przypadku ostatniego ujęcia pozwoliłem sobie na drobne oszustwo i odbiłem pionowo zdjęcie, tak by układ modeli komponował się z reszta fotografii.

Obrazek

Kolejne zdjęcia na BLOGU.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Każdy szanujący się Herszt Zielonoskórych wie, że Gobliny są w kompanii potrzebne. Choćby po to, żeby łapały bełty wystrzelone przez kuszników przeciwnika... Poza tym, zawsze można je zjeść, trzeba tylko uważać na sterczące z ciała bełty lub ostre jak igły zęby, którymi Goblin może się bronić przed pożarciem...

Trzy pierwsze modele, to oryginalne figurki GW. Pierwszy to Goblin Boss with Club, drugi to Goblin Boss with Sword and Shield, zaś trzeci to metalowa figurka goblińskiego sieciarza.

Kolejne modele Goblinów to konwersje, które powstały po połączeniu części Krasnoludów i Milicji ze starymi Nocnymi Goblinami i Goblinami.

Natomiast Gobliński Fanatyk, to oryginalny model Pumpkin Nagg z firmy Freebooter Miniatures

Obrazek

Więcej zdjęć na BLOGU.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Zakończyłem główne prace nad dioramą dla Mrocznych Elfów do Warheim Fantasy Skirmish.

Do malowania użyłem farb akrylowych oraz olejnych. Ponadto, całość potraktowałem pigmentami.

Aby uzyskać efekt spalenizny (sadza i pęcherze) wrota polałem rozpuszczalnikiem i podpaliłem. Niestety, nie mogłem zrobić podobnie z resztą dioramy, bo pianka spaliłaby się równie szybko jak rozpuszczalnik.

W trakcie malowania modeli Mrocznych Elfów mam zamiar zrobić jeszcze ścieki wypływające z rur.

Obecnie diorama prezentuje się tak:

Obrazek

Więcej zdjęć na BLOGU.

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Wypas!
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Jaki tam wypas - MALUJ, ale już :!: :!: :!: :wink:

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Aby uzyskać efekt spalenizny (sadza i pęcherze) wrota polałem rozpuszczalnikiem i podpaliłem.
To jest to! Jaki malarz wpadłby na to, że efekt podpalenia można uzyskać poprzez podpalenie?! Idę podpalać figurki! :D

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

cud miut i orzeszki. Czekam aż będzie skończone;-)
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Squigi i towarzyszące im Gobliny uzbrojone w szturchańce to kolejne modele, zresztą bardzo przydatne, które znalazły się w szeregach kompanii Orków i Goblinów do Warheim FS.

Prezentowane poniżej figurki, to oryginalne modele GW.

Obrazek

Więcej na BLOGU.

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Przede wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!!

Ach ten goblin ze snotem super figs i super malowanie. Ty chyba się dzielisz na pięć różnych osób przy tej ilości rzeczy, która wrzucasz.
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Happy birthday!!! Świetne są już same figsy - potwierdza się, że kiedyś robiono lepsze :mrgreen: . Malowanie całkowicie do nich adekwatne...

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Super! Wszystkiego battlowego. :)

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Najlepszego QC :)
Obrazek


Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Trolle, czyli ciężka piechota Zielonoskórych, to kolejne modele walczące wraz z Orkami i Goblinami w potyczkach Warheim FS.

Prezentowane na fotografiach poniżej modele, to oryginalne figurki GW.

Obrazek

Więcej na BLOGU.


Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

W ogóle są odjazdowe... Paszcza tego po lewej na górze... On powinien z racji mordy budzić terror! Genialne modele, świetne malowanie.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki :)

W Warheim FS zdecydowana większość kompanii dysponuje śmiercionośnymi machinami, które służą do rozjeżdżania modeli przeciwnika.

Orki i Gobliny nie są wyjątkiem, a bohaterowie Zielonoskórych mogą powozić zaprzężonym w dziki rydwanem.

Zdjęcia WiP orkowego rydwanu oraz krótki opis budowy znajdziecie TU i TU.

Obrazek

Więcej zdjęć na BLOGU.

Awatar użytkownika
Noire
Mudżahedin
Posty: 245

Post autor: Noire »

Super!!!!!!;-)
PK w sumie jest takie samo jak PVP tylko jesteś czerwony i wszyscy chcą Cię zabić

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Wow... Robi wrażenie.

ODPOWIEDZ