NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Re: NoWE.

Post autor: wrogu »

A widzieliście to? :

http://imgur.com/AvlPhVG,351NgG8,Tp4Bay ... ,o1zRo1h#0

Sporo fluffowego ględzenia, ale da się poczytać. Chyba najważniejsza rzecz: bedą jednorogi i nowy typ piechoty, i nie jest to ani GG ani etherale.

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Heh, booka jeszcze nie ma, nie wiadomo, jakie bonusy mogą dostać Treekiny np od Drzewca, a Ci już ględzą, że do bani, że na półkę, że śmieci ogarniać :lol2: Uwielbiam Was :lol2: :lol2: =D> =D> =D>
Let the River of Blood flow...

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

stare warhawki na tych zdjęciach są, mam nadzieje ze je zmienia

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

war2bone pisze:stare warhawki na tych zdjęciach są, mam nadzieje ze je zmienia
Stare są i pewnie stare zostaną, choć były plotki o reedycji w plastiku :)

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Fajne modele są, nie ma co zmieniać ;)

CIekawy jestem właśnie jakie będą specjalne zasady drzewców i ogólnie jednostek, ale chyba póki co wszystko wyglada w miarę ok pod względem mocy. Może WE nie staną się armią która zamiata wszystko, ale przynajmniej nie będzie trzeba nam juz dawać dodatkowych pkt na Euro :D
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Banzaj
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: Banzaj »

Tam pod Glade riderami napisane jest że są takie kozaki że mogą do tyłu strzelac. Ciekawe czy to tylko takie gadanie czy może jakaś fajna zasada specjalna.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2014, o 17:59 przez Banzaj, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Jacobs pisze:Może WE nie staną się armią która zamiata wszystko, ale przynajmniej nie będzie trzeba nam juz dawać dodatkowych pkt na Euro :D
Honorowa postawa jak na forum Bretonni. Kilka osób tam oburzonych było, że ich armia dostała +100pkt i zarzekali się, że nadal zamierzają składać rozpiski na 2400pkt, a nie 2500pkt :wink:
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Mnie ciekawi mocno, to co było już podnoszone na forach a co jest także napisane w pokrętny sposób w najnowszym WD. Jest to treść w opisie treemana, gdzie jeden z autorów zaznacza, że drzewa są bardzo podatne na armaty i inne zasięgowe jednostki i dlatego najlepiej wstawić pomiędzy nimi np. las (który także w 8 edycji będzie darmowy dla Wood Elfów), żeby nasz Treeman tak szybko nie zginął :) Być może las daje jakieś właściwości które by chroniły takiego drzewca, kto wie :)

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3001
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Może planują wrócić do zasad Lasów z poprzedniej edycji. Tam chyba nie było przez nie nic widać, nie? :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Azurix pisze:Może planują wrócić do zasad Lasów z poprzedniej edycji. Tam chyba nie było przez nie nic widać, nie? :)
Co miało sens, bo te przeźroczyste lasy teraz, to jest jakaś pomyłka :mrgreen:
Azurix pisze:
Jacobs pisze:Może WE nie staną się armią która zamiata wszystko, ale przynajmniej nie będzie trzeba nam juz dawać dodatkowych pkt na Euro :D
Honorowa postawa jak na forum Bretonni. Kilka osób tam oburzonych było, że ich armia dostała +100pkt i zarzekali się, że nadal zamierzają składać rozpiski na 2400pkt, a nie 2500pkt :wink:
Nie no, nie że honorowa, tylko z armii całkiem plewnej staniemy się w koncu normalnym przeciwnikiem mam nadzieję ;)


Fajnie by było jakby driady były w klocku. Skirmish był spoko w 7ed. teraz niestety bardziej szkodzi niż pomaga ;)
No i nie będziemy dostawać tak po głowie za CR z szeregów czy steedfasta.
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Chyba dla driad lepszy skirmish bo w lesie mają stubborn a po co wychodzic z lasu jak wzmocnia ostrzal ;)

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

A może driady będą jak treekiny?

Niegrywalne? :D

Pozdrawiam Oposa ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Nie wiem czemu płaczecie ze treekiny są niegrywalne. Sami chcieliście żęby były tańsze, a teraz jak juz są, to też marudzicie :lol2:

Zresztą, w WE nie ma czegoś takiego jak niegrywalna jednostka :wink:
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Jacobs pisze:Nie wiem czemu płaczecie ze treekiny są niegrywalne. Sami chcieliście żęby były tańsze, a teraz jak juz są, to też marudzicie :lol2:

Zresztą, w WE nie ma czegoś takiego jak niegrywalna jednostka :wink:
Totalnie niegrywalnych to może nie ma, ale już dawno w rozpiskach WE nie widziałem Glade Riders, Warhawk Riders czy Eternal Guard :)

Ja bym powiedział, że to nie są żadne płacze tylko bardziej niespełnione marzenia / oczekiwania :) A jak wyjdzie nowy book to i tak każdy będzie się cieszył i grał na tym, czym dane nam będzie zagrać :)

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Prawda jest taka, że nowe treekiny z S4 (o ile nie dostaną jakiegoś dopalacza z innych zasad) naprawdę dupy nie urywają i podejrzewam, że znajdzie się lepsze zastwowanie za te same punkty.
Oczywiście można je wystawić i pewnie dobrze zagrane będą mogły zdziałać soporo dlatego kompletnie niegrywalnymi ich nazwać nie można. Na pewno będą "grywalniejsze" jednostki -patrz panowie z toporami ;)

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Azgaroth pisze: Totalnie niegrywalnych to może nie ma, ale już dawno w rozpiskach WE nie widziałem Glade Riders, Warhawk Riders czy Eternal Guard
Na GR gram właściwie zawsze. uważam ich nawet za lepszy fast niż wildzi ;)
Ale ja jestem dziwny bo gram na treekinach lubie wystawiać EG i hawki oraz grać na naszej domenie ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Widzieliście nowe drzewce?
Jeżeli nie to wejdźcie na stronę GW i zobaczcie.
Niestety mi się kompletnie nie podobają. Stary piękny nie był ale i tak lepszy niż to co teraz wymyślili.
Druthu ma miecz... Boje się myśleć co ćpają projektanci GW skoro wymyślają takie rzeczy.

Mam nadzieję, że niedługo dojdzie coś nowego w lepszym stylu bo heros Araloth daje rade 8)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Erratu87
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Erratu87 »

ekhem bylo mowione o tym ostatnie 5 stron , kolega chyba byl na tej samej imprezie co wydawcy w GW .......
Ciąć byle pociąć ,to jak pie.... bedąc impotentem . Niby można, ale po co ?

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Flinsh pisze:Widzieliście nowe drzewce?
Jeżeli nie to wejdźcie na stronę GW i zobaczcie.
Niestety mi się kompletnie nie podobają. Stary piękny nie był ale i tak lepszy niż to co teraz wymyślili.
Druthu ma miecz... Boje się myśleć co ćpają projektanci GW skoro wymyślają takie rzeczy.

Mam nadzieję, że niedługo dojdzie coś nowego w lepszym stylu bo heros Araloth daje rade 8)
Dla mnie modele są świetne :) Sporo detali, a w odpowiedniej kolorystyce będą dobrze się prezentować na stole...Nikt z resztą nie każe nam instalować tego miecza :)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Fajnie by było jakby driady były w klocku. Skirmish był spoko w 7ed. teraz niestety bardziej szkodzi niż pomaga ;)
Nie zapominajcie ,ze 9 edycja sie zbliza i wszystko moze sie zmienic ... Ja licze ,ze skoro WE wychodza zaraz przed to sa wlasnie pod ta edycje robione ;)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Zablokowany