Chaos Dwarf Updated - official news

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Re: Chaos Dwarf Updated - official news

Post autor: gerald_tarrant »

termi pisze:Ma oba efekty.
A mnie właśnie naszło inne przemyślenie ostatnio zastanawialiśmy się na spotkaniu klubowym co jak ranisz coś na 2+ i masz + 1 do zranienia i doszliśmy do wniosku że jest autowond to czy postępując analogicznie jak coś rani na 6 destroyera i ma -1 do ranienia czy to znaczy ze nie morze go zranić?
nie wygląda to na pojedyncze błędy...

nie ma w zasadach, faqach ani uściśleniach żadnej wzmianki, tak jak jest to w przypadku ranienia na 1+, więc RAWowo na 6 zawsze rani

termi
Chuck Norris
Posty: 620

Post autor: termi »

bo Word nie wie o które może mi chodzi:P a ja też nie zawsze pamiętam xd
Ale gdzie jest napisane że 6 na ranienie to jest zawsze rana? W roll to wound i „dice” w RB nic na ten temat nie pisze. Więc ktoś rzuca 6-1=5 nie ma rany

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

termi pisze:Ma oba efekty.
A mnie właśnie naszło inne przemyślenie ostatnio zastanawialiśmy się na spotkaniu klubowym co jak ranisz coś na 2+ i masz + 1 do zranienia i doszliśmy do wniosku że jest autowond to czy postępując analogicznie jak coś rani na 6 destroyera i ma -1 do ranienia czy to znaczy ze nie morzna go zranić?
Można.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Niezłe cacka z tych machin, miotacz lawy tez konkretny :) Tylko rakietka taka sobie....
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Hakarik
Pseudoklimaciarz
Posty: 29

Post autor: Hakarik »

Phi i tak te wasze diabelskie modyfikacje na jednostkach nic wam nie dadza w starciu z prawdziwymi krasnoludami :!:


Ok na serio, nigdy nie zaglebialem sie w klimat chadecji ale po obejrzeniu kilku fotek z ab i paru modeli, dochodze do wniosku ze armia bedzie prezentowac specyficzna otoczke.


Powiadacie 20 lat posuchy? To chyba wasza cierpliwosc zostala wrescie nagrodzona :D


<idzie przygotowac organki>

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Hakarik pisze:Phi i tak te wasze diabelskie modyfikacje na jednostkach nic wam nie dadza w starciu z prawdziwymi krasnoludami :!:
Obrazek

Tyle z naszej strony 8) , a teraz:
Obrazek


i żeby nie było aż takiego offtopa :wink: taki cytacik
Time of Madness na CDO pisze:From talking to the Forgeworld people it seems they will be releasing different Chaos Dwarf models each month. The release will be fairly rapid only leaving a few things out (mainly hobgoblins for now).
Fajnie by było jakby mieli faktycznie takie tempo, tylko czy mój budżet to wytrzyma #-o

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Jak będzie w pełni czytelny pdf (nie taki, któremu się trzeba uważnie przyglądać żeby coś zobaczyć ;)) to zrobię pewnie jakiś pliczek do Army Buildera.

Awatar użytkownika
Jorge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jorge »

Trochę przegięte te zasady 8)

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ale za jaką cenę ..... To dość droga w punktach armia.
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

debelial pisze:Jak będzie w pełni czytelny pdf (nie taki, któremu się trzeba uważnie przyglądać żeby coś zobaczyć ;)) to zrobię pewnie jakiś pliczek do Army Buildera.
=P~

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Jorge pisze:Trochę przegięte te zasady 8)
Jak chcesz przegięte zasady zobaczyć to poczytaj AB do śmierdzieli i emoelfów...
Ostatnio zmieniony 31 maja 2011, o 10:33 przez Grolshek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Lepiej bym tego nie ujął, to będzie bardzo zróżnicowany book. Może machiny rzeczywiście są tańsze, ale - fluffowo - CHD mają najbardziej rozwiniętą inżynierię i metalurgię, a poza tym ich koszt równoważą dość drodzy herosi.
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

termi
Chuck Norris
Posty: 620

Post autor: termi »

Na pewno nie będzie to słaba armia ale czy taka znów przegięta to pokaże czas ale szczerze wątpię żeby była na poziomie najbardziej przegiętych armii. Akurat śmierdziele mogą mieć z nami ciężko mamy sporo odpowiedzi na eteryki i na gwardię z regenką. A co do fluffu to zawsze myślałem że jednak „dobre” słabe Dwarfy mają lepiej rozwiniętą inżynierie.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ale pociąg pustynny mają CHD :D
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

termi
Chuck Norris
Posty: 620

Post autor: termi »

No tak ale dwarfy mają żydokoptera kiedyś podobno miały stemtanka ale nigdy nie widziałem modelu ani zdjęć więc może to tylko legenda. Biorąc pod uwagę historie to pociąg parowy jest o kilkaset lat starszym wynalazkiem niż helikopter. Ja jakoś zawsze myślałem o CHD jak o bandzie szalonych naukowców/kowali którzy wprowadzają w życie szalone pomysły które czasem się udają.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Udają się w 99% nie to co skavenom ;)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .
Biore do podpisu.

Wracając do tematu. Myślę nad rozpą w stylu "Kill it with FIRE"
3 Magma Canony, 2 Mortary, Blundy z flejmingami, 2 magów z fire,Duży na byku.
Policzę to wrzucę, ale jak pomysł się podoba?

EDIT:
Sorcerrer Propeth 4 lvl 520
Hammer of Hashut
Enchanted Shield
Dawnstone
Great Taurus

2 x Deamonsmith 2 lvl 2 x 185
Lore of Fire
DS i Ruby Ring of Ruin;Chalice of blood and darkness

30 Warriorów 445
Muzyk i sztandar
Blunderrbuss, Shield
Banner of Eternal Flame

40 Hobogobo 222
FCG, Bowy

3 x Magma Cannon 3 x 145

2 x Dreadquake Mortar 2 x 175
Ogre Crew

Total:2342
Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

termi
Chuck Norris
Posty: 620

Post autor: termi »

lord na na taurusie za 500 punktów bez warda to tak jak by namalować sobie tarcze strzelniczą na pancerzu.

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

buehehehehehe dobre termi :mrgreen:

btw strasznie drogie faktycznie te infernale :| za trzydziestke z fcg, tarczami i Ensorcelled Hand Weapons wychodzi 540 pkt #-o

ODPOWIEDZ