popisy i wpadki

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Re: popisy i wpadki

Post autor: Breslauer »

Może żeby dostać punkty? :roll:

Awatar użytkownika
SouTee
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: SouTee »

Zasłaniał mojego wampirzego lorda. ;D

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Skoro Ghul miał takiego farta, to jak Lord Wampir? :D

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Siriael pisze:Może żeby dostać punkty? :roll:
żeby dostać punkty wystarczyłby oddział konnych marasów
łamią ghula staticiem za szarże i ew banner, a nie wierze, żeby z flailami go nie ubili

gdyby tam nie było tego lorda, to byłoby na maxa idiotyczne zagranie wpakowywać tyle sił w małe gówienko

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Może nie było niczego innego blisko ;)

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

to lepiej było się zreformować i iść w kierunku tego co było
puszczając na ghula marasów

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

gerald_tarrant pisze:puszczając na ghula marasów
nie słyszałem dziwniejszej teorii...

oki jak masz flaile no może nawet coś zdziałasz a jak GW to z maruderów była by rzeź niewiniątek... ghule mają AP i 4T to robi z nich bardzo groźna jednostkę, nie wspominając o 2A na nich najlepiej warriorów by padli z CR po pierwszej szarży, nawet jak dostaną hełm

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Khumanor pisze:
gerald_tarrant pisze:puszczając na ghula marasów
nie słyszałem dziwniejszej teorii...

oki jak masz flaile no może nawet coś zdziałasz a jak GW to z maruderów była by rzeź niewiniątek... ghule mają AP i 4T to robi z nich bardzo groźna jednostkę, nie wspominając o 2A na nich najlepiej warriorów by padli z CR po pierwszej szarży, nawet jak dostaną hełm
mówię o stytacji kilka postów wyżej
mowa o JENDYM GHULU

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Na Khornistów to pewnie jeden Ghul wystarcza :wink:

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Siriael pisze:Na Khornistów to pewnie jeden Ghul wystarcza :wink:
no raczej w końcu ma czaszeczkę dla pana mordu :twisted:

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

dzisiaj trójka warriorów khornea z halabardami i warbannerem [z BSB w środku] przyjeła na flankę szarżę 6ciu trolli i wygrała combat o 1 i pogoniła trolle :mrgreen:

wcześniej ten sam oddział [nieco większy jeszcze] przyjął inne 6 trolli z flanki i 40 ng z przodu, ustał, co pozwoliło mi skontrować drugim klocem i wygrać combat chyba o jakieś 10 :)

ale po tej bbitwie znienawidziłem Waagh :/

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Obrazek
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Raport

Zapraszam :wink:

perkoz89
Pseudoklimaciarz
Posty: 31

Post autor: perkoz89 »

ostatnio grając z wampirami kumpel się napalił na wystawienie terrorgheista ,w każdym bądź razie zaszarżowałem go pięcioma rycerzami khorna, on w fazie strzelania zrobił swój jakiś krzyk i spadło mi 3 kompanów, natomiast w walce wręcz wypłaciłem mu kilka ran on żadnej nie oddał i rozsypał się w wyniku walki :P

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Helena strzela w Swordsmanów bo nie widzi Greatswordów niestety scatter o 4 cale i ląduje centralnie na GS'ach nie zdana panika i klocek GS + BSB i Duża Magica za stół :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

vs skaveny bez abomy. dostaje stormówkę, helena panikuje maga w jakimś śmieciu i oddział ucieka za stół. pocisk tzeentcha niszczy night runnerów, 3x 6-7hitów siła 5-7 :P stormów się kończy, brama wsysa oddział z dzwonem, następnie wsysa coś jeszcze ;P 2hity siła 11 i 5 hitów siła 12 ;) a miałem dostać tęgi wpierdol :P (ps, bez chosenów grałem :P)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Zapraszam do przejrzenia Raportu z Wielkiej Batalii Stulecia na polskiej scenie battlowej :twisted: Mój WoCh rozbił VC w bitwie, gdzie na stole, w sumie było figurek na 30 000 pkt :!: :!: :!: Moja wspaniała piętnasto tysięczna Horda zwyciężyła truposzy. Raport i zdjęcia z pierwszych dwóch tur są już wrzucone, reszta będzie niebawem :) Wszystko znajdziecie w Wątku "Ustawek".
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Własna kometa wsadziła mi 15 hitów z S7 anihilując klocek warriorów ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Zagrałem dziś funowską rospą z działu rozpisek czyli klepacz na smoczycy, dwaj serferzy mag i bsb, 20 halabardników, 40 maruderów, 6 najtów, 6 trolli i helka.
Naprzeciwko haje Semiego czyli masakra dla tej rospy; arcy, mały z metalem, 2xhorda WL, 45 łuków, 6 DP, 2 orły.
Semi masakrował mnie magią i strzelaniem a hordy szły po swoje... I w 4 rundzie szok: helka missfire wynik 3 (puppeta już nie miałem). Efekt ? Arcy do piachu, mała magiczka do piachu a mój mag 7 i nic :mrgreen: Maska do przodu w jedną turę z maski w plecy :shock: Można ? MOŻNA. :roll:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

podsumowanie 2 masterow ;)

hero na dysku (3+asv 3+wsv) dostaje 20 glade guardow. na 4+ na 5+ 13 ran.
18 warriorow slaanesha z halabardami i tarczami w 3 szeregach szarzuje ogrza kawalerie od przodu 4 modele. na 3+ na 3+ 6 zranien. 4 save'y przeciwnika. oddaja ogry. gora 5 ran dol 12.
stubborn na 8 oblany 6 razy (2 z przerzutem) (6 gier ;P)
szarza na 3 cale maruderami khorna w hordzie 40 modeli vs 20 kuszoli z magicami de. kosci pokazuja 1+1.
blessowanie knightow. w 1 bitwie rzucilem 4x glupote i ani razu warda.
z popisowych akcji - orzeł odgina chosenów. bsb zabiera warda i +1siły szarżuje na smoka związanego walką z warriorami. nabija 2 rany w challange, nie traci nic, break i zagania wpadajac w driady na bok(zwiazane z shrinem). challange, overkill, break, zagania. wpada w wardancerow z bsb. łamie o 1 i zagania. 1300 pkt ugrał około ;)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

ODPOWIEDZ