KULTOWISKO 20/02/2010 Warszawa pre Bazyliszek

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

Zablokowany
Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Re: KULTOWISKO 20/02/2010 Warszawa pre Bazyliszek

Post autor: Janiszek »

:mrgreen: No i grunt to dobry humor 8)

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

W takim razie czemu kolejny raz pada zarzut o nieswoich terenach?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Czemu kolejny raz mam wrażenie ze mswia to Inkwizytor junior team?

EDIT:
:wink:
Obrazek

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

swieta_barbara pisze:Na bazyliszku tez nie bedzie krzesel. Trzeba sie hartowac.
jaja sobie robisz ? 2 dni mam stac na nogach ? pierdole biore krzeselko wedkarskie.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Relosu pisze:
swieta_barbara pisze:Na bazyliszku tez nie bedzie krzesel. Trzeba sie hartowac.
jaja sobie robisz ? 2 dni mam stac na nogach ? pierdole biore krzeselko wedkarskie.
Dlaczego na nogach? Przecież możesz stać na głowie!
Obrazek

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Kalesoner pisze:
Relosu pisze:
swieta_barbara pisze:Na bazyliszku tez nie bedzie krzesel. Trzeba sie hartowac.
jaja sobie robisz ? 2 dni mam stac na nogach ? pierdole biore krzeselko wedkarskie.
Dlaczego na nogach? Przecież możesz stać na głowie!
glowa jest niekompatybilna z podloga i krzeselkiem wedkarskim, a pathow nie moge znalesc nigdzie =/

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Wracając do tematu: turniej jak turniej, przy 50os. myślę że cena mogłaby być nieco niższa ale jest jak jest i przychodząc akceptuje ten fakt. Jedyne co mnie mocno denerwuje to stopowanie ostatniego przy nieparzystej liczbie uczestników :evil:
Strasznie to nie w porządku ze strony organizatorów jak pechowy, niedoświadczony lub nie posiadający topowej rozpy gracz płaci tyle co inni i gra tylko 2 bitwy :roll:
Proszę was chłopaki z KULTU (i z wszystkich innych klubów :wink: ) żebyście przemyśleli tą sprawę i by następnym razem nie było takich niemiłych sytuacji.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

a gdyby tak zrobic +10 pkt za przyniesienie i +10 pkt za odniesienie blatu i wejscie po 20 zł CIekawa jak była by frekwencja :P

tak czy siak trzeba sie wyluzowac bo 15 zł to jednak jest mało nie oszukujmy sie.

imho

pozdro

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Jak słyszę te teksty o zarabianiu na turniejach to mi ręce opadaja.
@Kult, po co się tłumaczycie?
@Robson, czytałem regulamin turnieju i było jasno napisane, ze wjazd 15 zł, karne za nie odniesienie stołu. Skoro skoro sie teraz tak ciskasz, to rozumiem, ze w pośpiechu zapomniałeś się z nim zapoznać. Ale nic straconego, zagłosuj następnym razem nogami to może Kultowcy nie zamówią sobie podwójnego sera.
Bartys ponażekac kazdy może, to jedziemy dalej, fajne dyplomy były? a sorry na pizze by nie starczyło te 3-4zł to pewnie kolejny dodatek albo sos.
Nic dodać nic ująć. Ładnie sobie pozwalasz.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

to może Kultowcy nie zamówią sobie podwójnego sera.

ale ja lubie dodatkowy ser!


pozdrawiam

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Akurat Ciebie Dębek nie było na lokalu, nie musiałeś upraszać się o blat i szukać ławek po całej szkole ;)
Postaw się też na miejscu chłopaka, który zapłacił, pauzował 1 rundę podczas gdy org sobie grał.
Kult płaci podatek lokalowy za każdy turniej który organizuje tak samo jak wszyscy inni korzystający z Bazyliszkowej bazy.

co to za określenie "bazyliszkowa baza"? ktoś za te blaty i tereny zapłacił i nad nimi pracował, nikt z Kultu.

Co do organizowania przeze mnie loaka :) zapraszam do gorzowa, blaty odniesie rogaty i nagrody dyplomy będą.
Dlaczego Warszawskich organizatorów to przerasta? czekam na chociaż jedną merytoryczną odpowiedź.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zapraszam na mój turniej na Marsa, blaty odniosą kosmici, a każdy kto przyjedzie dostanie po browarku.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

jaki termin ;)

sorry że należe do gorzowksiego klubu, ale w jotha mnie nie chcieli ;(
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, o 12:51 przez Robson, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Marsa to trochę daleko #-o , a jakie piwo?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

ZIELONE!
Obrazek

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Robson, to skoro poziom turniejow warszawskich tak odbiega od poziomu lokali gorzowskich, to czemu jezdzisz na lokale warszawskie a nie na lokale gorzowskie? Rozumiem, ze jako klubowicz pomagasz swoim kolegom z gorzowskiego klubu w organizowaniu lokali? Robisz tereny, planujesz koszty imprezy, nosisz blaty, liczysz wyniki, wysylasz je do ligii, itp.

Bo osobiscie sadze, ze nie robisz tych rzeczy. Sam do organizacji turniejow wnosisz jedynie... swoja konstruktywna krytyke? Bo przy tachaniu blatów nigdy Cie nie widzialem - ani za punkty, ani jako organizator, ani charytatywnie jako pomoc kolegom. W srodowisku, gdzie praktycznie wszystko idzie po kosztach i robione jest glownie na zapale kilku wariatów postawa "place wiec wymagam" ma nikle zastosowanie. Za to pelne zastosowanie ma inne prawo konsumenta: "jak sie nie podoba, to nie korzystaj/kupuj".

Fajnie sie zaslaniac przynaleznoscia do gorzowskiego klubu. Wiecie, nic nie robie w Warszawie, bo naleze do Gorzowa. Wiecie, nic nie robie w Gorzowie, bo mieszkam w Warszawie i mam za daleko, zeby jezdzic (a co dopiero organizowac!) na jakies lokale.

Popraw mnie, jesli sie myle, bo moze czegos nie wiem. Moze stacjonujesz w Gorzowie i jestes tam aktywnym organizatorem?

EDIT: literówki poprawione.... :oops: Nie jestem podkurwiony. Jestem oazą spokoju. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, o 13:17 przez bless, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

bless pisze:Popraw mnie, jesli sie myle, bo mzoe czegos nie wiem. Moze stcjonujesz w Gorzowie i jestes tam aktywnym organizatorem?
Skoro bless sie myli, to musi byc juz ostro podkurwiony! Robert, bez malowania nie wygrasz mastera, powinienes to juz wiedziec.

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Jak ludzie mają zagłosować nogami?
Stowarzyszenie ma praktycznie monopol w Warszawie i organizuje prawie wszystkie turnieje.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

morgan10005 pisze:Jak ludzie mają zagłosować nogami?
Stowarzyszenie ma praktycznie monopol w Warszawie i organizuje prawie wszystkie turnieje.
Wy (MSWiA) jestescie najlepszym przykladem na to, ze nie ma czegos takiego, jak monopol Bazyliszka w Warszawie.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Morgan, bzdura.
W zeszłym roku z Sociem zrobiliśmy turniej na Narbutta nie będąc zrzeszeni w żadnym klubie. Jeśli Mswia, Robson lub ktokolwiek inny chce zrobić turniej na Narbutta ustala z Bazyliszkiem termin płaci za szkole i składkę i może robić turniej za darmo jeśli ma to ochotę.
Obrazek

Zablokowany