Galeria Sławola [19.07.21 - The Tainted]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

No powiem Ci Slawek, ze ten assasin lepszy od poprzedniego jesli idzie o wdzianko. NMM tez lepiej, ale to jeszcze nie to :)

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Assasina nie trawię :wink: choćby był zajebiście pomalowany to z takim płaszczykiem nie zdzierżę :lol2: :wink: Banshee natomiast okej ,pasuje do Wraith-ów :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Fell Bats:

Obrazek

Necromancer:

Obrazek
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

śnieg na skrzydłach nietoperzy to już przesada... one niby w miejscu lewitują że śnieg na nich osiada? poza tym nietoperki mi sie podobają, całkiem przyzwoite... nekrofil tak jakoś średnio sie prezentuje, ale na stół ok.
Obrazek

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Nietoperki pierwsza klasa. Przez teń śneg wyglądają jak by przed chwilą wyskoczyły spod ziemi :)

Awatar użytkownika
Tomcium
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: Tomcium »

mi ta banszetka z poprzedniej strony sprawia wrażenie nieco krzywo przyklejonej ale zgaduję iż to specjalnie ;] bardzo ładne malowanie nietoperzyków chociaż ten śnieg na skrzydłach tak średnio mi się podoba. Ogólnie bardzo ładnie, pozdrawiam

Awatar użytkownika
Marko
Mudżahedin
Posty: 305
Lokalizacja: ze Wroclawia

Post autor: Marko »

Nietoperze całkiem ok, chociaż same figurki to brzydactwa jakich mało. Natomiast nekromanta trochę ni w pipkę, ni w oko. Moim zdaniem, skoro to ma być TT (a tak wygląda, sorki), to przydałyby się większe kontrasty, żeby go było ładnie widać. Mam wrażenie, że teraz z odległości stołu w ogóle nie będzie widać rozjaśnień. No ale ja tylko patrzę na zdjęcia, może jest inaczej ;)
A, i jeszcze straszną tam muszą mieć zamieć, skoro wszystko w śniegu ;)

pzd, czekam na więcej

Awatar użytkownika
Herkules
Mudżahedin
Posty: 344
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: Herkules »

Fell baty mojm zdaniem bardzo ładnie pomalowane ale lepiej było by bez tego śniegu.
Nekromanta mi sie nie podoba.Płaszczyk jeszcze bym troche rozjaśnił

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Dzięki za komentarze i opinie! No jest to cały czas kontynuacja zlecenia - armii, więc staram się trzymać klimat i jednolity poziom :) A śnieg? Niech sobie będzie, w mrozie to i w ruchu stworzenie wszędzie jest oszronione i lekko zaśnieżone, więc moim zdaniem wygląda to znośnie, a na pewno atrakcyjniej, niż gołe skrzydła :)

A nietoperze są super, zawsze ich widok poprawia mi humor, te ryjki to mają świetne, jako całość też mi się podobają, bardzo groteskowe i takie "z jajem" :D Jedna z "milszych" dla oka jednostek w WFB, poza całą armią O&G :D
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Dire Wolves:

Obrazek
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

O shit imo wyglądają bardzo biednie.

Awatar użytkownika
Ish
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Łask

Post autor: Ish »

to brązowe futro,imo nie pasuje,takto bardzo fajnie sie prezentuja.Nie wiem czego sie spodziewales Dastor,ale sa utrzymane klimacie.Posiniała skóra-brawo.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

TAk między nami ten assasyn to było przegięcie pały...

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

wilczki git skora po porstu miazga :D malowales na bialym podkladzie?
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Dzięki za komentarze! Brązowe futro miało być odskocznią, bo w sumie wciąż jechałem na szaro wszystko, trochę koloru się przyda, tak jak przy nietoperzach :)

@Kryst - gdzie tam! Od zawsze maluję na czarnym :) Raz spróbowałem na białym i nie podeszło mi to zupełnie :)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Necromancer:

Obrazek
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

no ta armia naprawdę kunsztownie zrobiona i bardzo pasuje to klimatu wiecznych śniegów, zimy, mrozu i lodu... bardzo klimatycznie wyglądają, bardzo, a najbardziej to mi się podoba ten przemarznięty nekromanta, gitesowy, pozdrawiam... czy coś tam jeszcze zostało po pomalowania? ;]

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Dzięki!

Jest jeszcze tego trochę: jeszcze jeden pieszy nekromanta, 2 Varghulfy, wampir na Nightmarze, no i ciężka jazda - 10 konnych. Chyba tyle ;)
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

nie zygasz jeszcze tymi wampirkami? ;P
Ja packam demony i juz mam dosc na maxa :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

no wlasnie ... tak jak i ja z delfami i hajami ;) a teraz bede mial dosyc chaosu :D....

Fajna armijka w fajnym klimacie - chcialem podobnie :D malowac swoje ;) tylko mniej mroznie ... teraz wiem ze musze szukac nowych pomyslow ;) by nie kopiowac schematow ;)

ODPOWIEDZ