Euro 2011 - zaciąg

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Re: Euro 2011 - zaciąg

Post autor: Robson »

Albo dzisiaj mamy już dzień dziecka, albo żaba włamał się holanowi na konto i dalej się z nas nabija :lol2:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Akurat pasiaka obstawiałem że bedzie na 100% ale jakaś armia musiała odpaść padło na we. I tak wydaje mi sie że naj bardziej optymalny skłąd jaki sie dało złożyli... co do robsona nie wiem jak podchodził wcześniej do grania imperium itd. ale He potraktował chyba poważnie przyjmował krytykę od graczy He komentował rozpiski na forum he itd. Jak dla mnie był najlepszą kandydaturą gracza HE (andrzej andzrzej nie grał na euro-matura a ja nie chciałem się zgłaszać). W kalafiorka mono wierze bo widziałem jak sie przygotowywał do boba i do etc na pewno też podejdzie profesjonalnie. Ciężko będzie odrzucić jakąś armię...
Obrazek

Holan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Holan »

Albo współpracujemy :wink:

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

jeśli chodzi o nie wybór WE to jako gracz tą armią jestem w stanie zrozumieć selekcjonerów. Problem z WE jest taki że armia jest trochę stara i choć ma tam swoje jakieś myki jest trochę drogawa a to jest dość ważne na euro, nie wiem czy to kierowało Dębka i Barbarossę że woleli coś innego wziąć ale ja bym chyba tak to osądził.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ja chciałem tylko odpowiedziec Barbowi, ze Kalafior jest kwiatem a nie warzywem, przynajmniej tę część jadamy:)
nic to wracam do popcornu i czytam dalej.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

No nareszcie, rozkręcili się chłopacy. :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Dębek pisze:No nareszcie, rozkręcili się chłopacy. :mrgreen:
E tam...
Nędza...

Drzewiej, to.....
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Jedy Knight pisze:
Dębek pisze:No nareszcie, rozkręcili się chłopacy. :mrgreen:
E tam...
Nędza...

Drzewiej, to.....
Jacku, od czegoś trzeba zacząć, a do ETC jeszcze szmat czasu. :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Dmtrij pisze:ja chciałem tylko odpowiedziec Barbowi, ze Kalafior jest kwiatem a nie warzywem, przynajmniej tę część jadamy:)
Kwiat to część kalafiora, a my do oceny reprezentantów podchodzimy holistyczne. Natomiast wikipedia podaje również plusy kalafiora: "Kalafior zaliczany jest do cenniejszych warzyw z uwagi na swój skład chemiczny..."

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

runepriest pisze:jeśli chodzi o nie wybór WE to jako gracz tą armią jestem w stanie zrozumieć selekcjonerów. Problem z WE jest taki że armia jest trochę stara i choć ma tam swoje jakieś myki jest trochę drogawa a to jest dość ważne na euro, nie wiem czy to kierowało Dębka i Barbarossę że woleli coś innego wziąć ale ja bym chyba tak to osądził.

Imho jako bloker Pasiak sprawdzil by sie duzo lepiej niz HE Robsona.
Na drugim ETC jako bloker dawal rade rewelacyjnie, niejednokrotnie wygrywajac z dostawianymi do niego armiami, w sobote byl u nas turniej na zasady euro, Pasiak tez byl wystawiany jako pierwszy - 3xwygrane.
Po prostu Warszafka Pasiaka nie lubi i dlatego pewnie go nie ma w skladzie 8) 8)

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Gratulacje dla wybranych!
Teraz tylko ostry trening i w sierpniu trzymam za was kciuki chłopaki.
;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Byleby teraz chlopaki tylko cwiczyli - to jest chyba najwazniejsze na chwile obecna.
Zloto musi wrocic do Polski w koncu!!!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Żaba pisze:a machnę sobie drugiego posta. ponieważ jako osoba absolutnie bezstronna i zdystansowana nie będę silił się na jakże naturalną u mnie ironię i złośliwość (ach jaki ja jestem dziś łagodny) :mrgreen:

w krótkich żołnierskich słowach:
deklaracje deklaracjami a wyszło jak zwykle - prawdą jest że pula genetyczna jest mocno ograniczona więc i kontrowersyjnych wyborów jest więcej niż zwykle :wink: niby decydują wyniki ale stawiamy też na doświadczenie więc de facto kryteria nie są jasne.
primo: Assur - i VC no cóż rozumiem że dzień w dzień ciśnie w domowym zaciszu bitewki na 8 ed i na turnieje przez to nie ma czasu uczęszczać... (choć jako gracza reklamować go nie trzeba)
secundo: Robson - a to cholerny oportunista, na ostatnim EURO ostatnio grał... Empire, VC, De a teraz HE - prawdziwy człowiek orkiestra - ale tak wiem kryterium wyboru to prawdziwe i wieloletnie zaangażowanie w grę konkretną armią (Buziaki Robsonku :D )
tertio: Crus - nic do tej pory nie pokazał Bestiami - ale może to wina bestii - armi jest 8 więc armie-kadłubki też trzeba brac - pytanie do Crusa czy nie lepsze Lizzie
po czwarte :lol2: Kudłaty i dwarfy zawsze na euro było mówione że ssą i prawdę mówiąc nie wiem czy uległo to zmianie - w kazdym razie wiele wskazuje że kudłaty jest wreszcie po Mariosie dwarfem który je ogarnia
po piąte Duke - wyniki takie sobie ale w top x zwykle jest - armia na remis, innych kandydatów poza św. Barbara / Białowąsem nie ma a i wy niki z nich najlepsze ma
no i na deser DOCH :twisted: co by się zbytnio nie pastwić to rozumiem że Darka po prostu nie lubicie a Kalafior dostał bonusowe punkty za "chcicę" i młode ciało - ok to wasz wybór - nie bedę znęcał się nad waszym wyborem w tej kwestii - choć osobiście przyznam że z przyjemnością poznałbym argumentację w tej kwestii - zwłaszcza że to i owo o zagrywkach "taktycznych" podczas różnych bitew słyszałem także z ust zbliżonych do czynników oficjalnych (takie tam screenowanie furiami itd..) - sam nie widziałem gier Kalafiora więc nie oceniam i opinii nie mam natomiast oględnie mówiąc różne relacje z gier także z tego forum są zastanawiające.

rozumiem 1 miejsce na BOB-ie zobowiązuje ale idąc tokiem rozumowania że miejsca na masterach są najważniejsze to zamiast Dębka bretą powinien grać ASS - na BOB-ie miał lepsze miejsce 8)

nie oszukujmy się by zając dobre miejsce na masterze trzeba przedewszystkim mieć dobrą DRABINKĘ - Vegetable Raid - podniecanie się wynikami masterów jest mało miarodajne - masterów było mało a tak naprawdę można byłoby się na nich opierać gdyby masterowe paringi były robione na podstawie miejsca w lidze - najlepsi w lidze grają z najlepszymi w lidze (czy tam innymi kandydatami do EURO) - chłostanie "jamochłonów z prowincji" nie jest mega osiągnięciem - jesteś debeściakiem to ciśnij najlepszych - "TAK SIĘ HARTUJE KOMANDOSÓW" !!!

nie miałem zamiaru nikogo obrazić ot tak jak co roku martwię się o skład :mrgreen:

żółw,
Ż.

P.S. a tak BTW to wyszło na nasze - żadne tam mityczne eliminacje tylko zwykły maffijno-40-kowy sposób wyboru rulezzz 8)

P.P.S. dwa obraźliwe słowa usunięte coby co wraźliwszych umysłów nie odciągały od meritum :-.
Ale Ty faktycznie dowcipny jestes Zaba.

Dla mnie to zal ogolnie, ze kudlaty jedzie. Rozpa bez BSB - lol! Te wyniki to on chyba tylko na farcie ogarnia, tak jak ze mna na Bazyliszku, gdy juz wlasciwie go zniszczylem, ale musialem sie poddac, bo mialem najwiekszy festiwal beznadziejnych rzutow w CALYM zyciu.

Robert - no kaman, bez obrazy Robercik, ale jestes slaby obecnie. Gdyby nie kudlaty, mialbym nadzieje, ze to wlasnie Ty bedziesz najslabszym ogniwem. Jedziesz na ETC jak zwykle psim swedem, bo wyniki masz cienkie. Szkoda gadac :/

No ale rozumiem, ze juz naprawde malo kto sie zglosil...

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Ziemko pisze:
runepriest pisze:jeśli chodzi o nie wybór WE to jako gracz tą armią jestem w stanie zrozumieć selekcjonerów. Problem z WE jest taki że armia jest trochę stara i choć ma tam swoje jakieś myki jest trochę drogawa a to jest dość ważne na euro, nie wiem czy to kierowało Dębka i Barbarossę że woleli coś innego wziąć ale ja bym chyba tak to osądził.

Imho jako bloker Pasiak sprawdzil by sie duzo lepiej niz HE Robsona.
Na drugim ETC jako bloker dawal rade rewelacyjnie, niejednokrotnie wygrywajac z dostawianymi do niego armiami, w sobote byl u nas turniej na zasady euro, Pasiak tez byl wystawiany jako pierwszy - 3xwygrane.
Po prostu Warszafka Pasiaka nie lubi i dlatego pewnie go nie ma w skladzie 8) 8)
Nie ma to jak bezustannie podwazac autorytet selekcjonerow. Czyzbys nie zrozumial, ze WE nie byly brane pod uwage? I nie chodzi tu o osobe Pasiaka?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Nie ma to jak bezustannie podwazac autorytet selekcjonerow. Czyzbys nie zrozumial, ze WE nie byly brane pod uwage? I nie chodzi tu o osobe Pasiaka?
Ale kolegów trzeba forsować, taka już tradycja. 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Do tego tez trzeba miec skilla :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rince pisze:
Ziemko pisze:
runepriest pisze:jeśli chodzi o nie wybór WE to jako gracz tą armią jestem w stanie zrozumieć selekcjonerów. Problem z WE jest taki że armia jest trochę stara i choć ma tam swoje jakieś myki jest trochę drogawa a to jest dość ważne na euro, nie wiem czy to kierowało Dębka i Barbarossę że woleli coś innego wziąć ale ja bym chyba tak to osądził.

Imho jako bloker Pasiak sprawdzil by sie duzo lepiej niz HE Robsona.
Na drugim ETC jako bloker dawal rade rewelacyjnie, niejednokrotnie wygrywajac z dostawianymi do niego armiami, w sobote byl u nas turniej na zasady euro, Pasiak tez byl wystawiany jako pierwszy - 3xwygrane.
Po prostu Warszafka Pasiaka nie lubi i dlatego pewnie go nie ma w skladzie 8) 8)
Nie ma to jak bezustannie podwazac autorytet selekcjonerow. Czyzbys nie zrozumial, ze WE nie byly brane pod uwage? I nie chodzi tu o osobe Pasiaka?


No wlasnie blad, ze nie byly brane.
Kielon, akurat w forsowaniu kolegow to akurat Wawa wie najlepiej.
Zycze reprezentacji jak najlepiej, mam nadzieje, ze ten sposob wyboru skladu bedzie w koncu skuteczny, bo jak nie to pomysly sie juz koncza :D

De facto gdyby zamiast Robsona wstawic Pasiaka to bylby to sklad bliski moim wyobrazeniom najlepszego z mozliwych do zlozenia.

Mam nadzieje, ze Assur zacznie cos grac, bo jakby sklad byl bez VC na te zasady to bylaby masakra.
Szkoda, ze Barb nie wzial VC - on ogarnia je najlepiej w Polsce, a graczy DE na poziomie mamy kilku.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Ziemko pisze: Kielon, akurat w forsowaniu kolegow to akurat Wawa wie najlepiej.

Obvious Troll is obvious, admin or not.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ziemko pisze:Kielon, akurat w forsowaniu kolegow to akurat Wawa wie najlepiej.
Ciezko nie forsowac Warszawiakow do reprezentacji, skoro mamy najlepszych graczy w kraju i mnie do ogarniania glosowan ;-)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Och Ty Jacku, Jacku ;)

No tak, czemu ja Cie jeszcze nie zbanowalem Bucu jeden ;)

ODPOWIEDZ