Galeria Mordheim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Dokładnie tak. Możliwości dają niesamowite. Chociaż sam mam kilogram oryginalnych mordheimowych WH, zaczynają mi się teraz wydawać biedni i za mało - że tak to ujmę - bluźnierczy, jak na moje wymagania. Naprawdę marzy mi się banda na miarę snu szaleńca rodem z najdzikszych artworków - gość z armatą w paszczęce na czele!
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
nahar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39

Post autor: nahar »

Zdecydowanie jest to najładniejsza banda WH jaką widziałem w Polsce.

Jak widać jeśli ktoś ma pomysły to z niczego zrobi COŚ! Jak widzę to głównie, milicja, plus pudło nowych Flagellantów i plastikowy OGR? Dla mnie jesteś bogiem konwersji.

Można przyczepić się do malowania, jest na solidnym poziomie, ale bez fajerwerków itp.

Natomiast konwersje - wymiatają, proszę o trochę szczegółow - z czego co robiłeś, zauważyłem że łańcuchy to zwykły łańcuszek. Reszta - GS?

No i brakuje mi tu Zelotów - w sumie ja wystawiam ich zawsze. Masz jakieś plany co do tej jednostki?

Mordheimowi łowcy są ładnymi seryjnymi modelami, ale jak zwykle nijak się nie mają do tego co ludzie sami robią. W sieci jest kilka band Łowców które wymiatają. TA


Konwersje to jest to co decyduje o klimacie bandy.

Twoja Stykstus to absolutne Top 10 tego co widzialem na necie.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2007, o 12:17 przez nahar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Ramki nowych flagsów faktycznie rządzą. Na początku raziły mnie trochę ich kaloryfery, ale do tego i dzie się przyzwyczaić. Dodam, że są fajne na tyle, żeby przydać się do mojego marienburga

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Używałem: gs, plasticard, korek na podstawki(taki jak z tych tablic ściennych) , milicja, flagelanci, ogr i goblin, 3 albo 4 kusze z imperialnego boxa strzelców. Bandę co pokazałeś widziałem i nie mogę znieść widoku tej inkwizytorki po prostu mi się nie podoba. Priest made by GW jest wypaśny ale nie maiłem kasy więc zrobiłem własnego :P Zelotów nie używam więc nie robiłem ale mam jednego kolesia który miał iść na obstawę dla araba(ten koleś z pochodnią i płaszczem w ciapki :P ), wygląda na LA=Shield i ewentualnie może zostać zelotem ale wątpię :P Dzisiaj stworzyłem rozpe na WHC + 3xWH z Qrosbowami i mieczami, Priest 2xHammer, 2xFlagelants, 4xPieski (czekam na dwa z MO :P i chyba dokupię kolejną przy najbliższej okazji :)

Awatar użytkownika
nahar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 39

Post autor: nahar »

Cóż każdy ma swoje pomysły co do bandy.

Ja tam zawsze chciałem żeby był jakiś Dramatis do Łowców - Witch Hunter General - ze skillem mobilizacja chłopoów i biedoty - dostajesz k6 łebków za free jak Ci Ld wyjdzie przed bitwą z chałasem lub innym obrzydlistwem.

Chałastra miałby by bardzo słabe staty i uciekałaby prawie od razu.

Zeloci to coś w tym guście, ale to naprawdę mocna jednostka - tania, dobra na przytrzymanie kogoś. I zawsze Ci może wyskoczyć krytyk z pałki - 6,6 i zdejmujesz takiego Wampira z kopa - ja kiedyś nie zdałem strachu i rzuciłem na hit 6, na rany 6 i na krytyk a 6. I wampir do domu.

Rozumiem że Flagasy są plastikowe teraz?

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

nahar pisze: Rozumiem że Flagasy są plastikowe teraz?
Tak, daje to więcej możliwości i nie niszczą sie podczas transportu :)

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

no i nie obdrapuja sie to mi sie wlasnie podoba ze wszystko na plastik wymieniaja ]:-> ale z drugiej strony nie ma to jak cieszka metalowa figurka
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Parę moich marienburgczyków, jak widać w różnym stanie rozkładu. Fotograf ze mnie żaden, więc średnio zdjęcia wyszły.
Grupowe
Grupowe 2
Grupowe 3
Grupowe 4
Czempion
czempion
tego prawie nie idać
tego też :oops:
kusznik
miecznicy
miecznik
miecznik
następny
miecznik
ostatni...

Postaram się ich jeszcze pomalować i też wrzucić foty, bo na podkładzie słabo widać.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Jak pomalujesz to wtedy będzie można ocenić :P

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Jako WIPy wyglądają całkiem nieźle, e plecaczki i różne takie pierdółki są naprawdę spoko. Czekam na pomalowane :D
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

Sympatyczni, dorzucę jednak łyżeczkę dziekciu. Trochę dzicy jak na Marienburg. Chłopaki wygladają na Midenhaimskich dzikusów lub Ostalndzkich zadymiarzy. Tym niemniej konwersje bardzo ładne, jak widzę przydały się bitsy z nowych flagelantów .

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Tak, wiem, że dziko wyszli. Zastanawiam się, czy nie wywalę włochatej główki od flagsów z jednego miecznika z tego powodu. Będę ich musiał pomazać w wesołe kolorki, żeby wyszli na ludzi

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Podoba mi się, że każdy z Twoich wojaków ma przy sobie całkiem sporo ekwipunku.

W kwestii brodatych mordek i nieco dzikiego wyglądu zgodzę się w zasadzie z przedmówcami, ale sądzę, że mimo wszystko nadal bliżej im do Marienburga niż do Middenheim (pamiętaj, że Marienburg to nie tylko bogacze i szlachta, ale też element przestępczy i policyjnie podejrzany w rodzaju piracko-pijacko-marynarskiej hołotki).

Porządne malowanie, na które chętnie bym rzucił moją jedyną pozostałą przy życiu piracką gałką oczną, powinno załatwić sprawę.
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

no ciekawa banda tylko czemu te linki diabelne dales ja mam tyle syfu na kompie ze kazdy link z osobna mi sie 2 minuty otwiera
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Oto moje homodwarfy tylko proszę Panu prezydentowi nie dawać tych zdjęć, bo będę musiał za granicę uciekać :)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przepraszam za jakość zdjęć, ale mój aparat ssie pałę :/
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1784
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

]:-> toz to geje nie dwarfy ale pomysl ciekawy
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Ale czemu kufel jest też różowy ????

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Bo to jego prywatny, pedalski kufel :D

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

może jestem smutasem, ale mnie te krasie nie śmieszą :roll:

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Jako czołowy brodacz tego forum jestem tą krasnoludzką banda mocno zażenowany. Widać inspiracje O&G - flower power z youtuba :P :lol2:
Jak na zielonych takie kolorki śmieszą, to dla mnie na brodaczach już nie za bardzo - broda sama się jeży :x . Ale w sumie skulpasowe modele do niczego innego się nie nadają :D . Tylko proszę Buxi nie graj tymi krasiami na żadnym turnieju :roll:

Marienburg ocenie jak będzie pomalowany - na razie słabo wszystko widać. Konwersje zdecydowanie in +.

Sykstus - Łowcy wymiatają! SZACUN :!:

pozdro.
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

ODPOWIEDZ