Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 2600

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Re: Silesian Un-Limited Tournament II, Master 17 - 18 IX, 26

Post autor: bigpasiak »

Remo pisze: A ja dalej nie czaję argumentu, że nietypowo będzie dopiero na 2800 a na 2600 każdy weźmie "to co zawsze +200".
Bo tak jest.
Na 2800 wchodzi parę rzeczy które przez ograniczenia procentowe nie mieszczą się w danych kategoriach [ odpowiednio złożony lord, dodatkowy unit w rare itp. ... ] co daje możliwość innego składania rozpiski i otwiera pole do większego manewru...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Jankiel pisze:Na 2800 dopiero się składa fajne rozpy, na 2600 trzeba za dużo przycinać :)

+1

Na 2800 wchodzi smoczek w VC, 4 swinki w TK, dzwonek i furmanka w szczurach, 2 czołgi w EMP itp itd.

Narazie Pasiak dał najlepsze argumenty do zmiany formatu i popieram :)

Awatar użytkownika
Dalv
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dalv »

A ja nie do końca kminie po co dawać jakiekolwiek argumenty skoro organizator dał jasno do zrozumienia, że formatu nie zmieni? :D

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Dalv pisze:A ja nie do końca kminie po co dawać jakiekolwiek argumenty skoro organizator dał jasno do zrozumienia, że formatu nie zmieni? :D
Czy Ty myślisz, że jak żona daje jasne argumenty to na bank znaczy, że dzisiaj nic z tego...? 8) :wink:

Otóż nie :mrgreen:
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

bigpasiak pisze:
Dalv pisze:A ja nie do końca kminie po co dawać jakiekolwiek argumenty skoro organizator dał jasno do zrozumienia, że formatu nie zmieni? :D
Czy Ty myślisz, że jak żona daje jasne argumenty to na bank znaczy, że dzisiaj nic z tego...? 8) :wink:

Otóż nie :mrgreen:
Wątpię by Krzyśka twe walory przekonały.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Smiechu pisze: Na 2800 wchodzi smoczek w VC, 4 swinki w TK, dzwonek i furmanka w szczurach, 2 czołgi w EMP itp itd.
Nie gram Imperium ale chyba czołg nie kosztuje więcej niż 325, żeby na 2600 nie można było wystawić dwóch tak jak wspomniałeś?

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Jankiel pisze:Krzysiek decyduje - został jednoosobowym dyktatorem.
Zostałem demokratycznie namaszczony! :)
Lidder pisze:Mogą Wam jego osądy wydawać się samolubne
Na samolubną rzecz to wpadłem dopiero dzisiaj - po masterze trzeba będzie prawdopodobnie odwieźć stoliki do pobliskiej szkoły - i dlatego warto skończyć wcześniej, żeby wrócić o uczciwej porze do żonki i synusia. :P
JJ pisze:Wątpię by Krzyśka twe walory przekonały.
:mrgreen:
bigpasiak pisze:Wierz mi jak ktoś będzie chciał stallować to i demonami to zrobi więc to nie argument.
Powtórzę się, mówimy o zwykłych graczach, których wypowiedzi o karniakach z tamtego roku pamiętam. Nie o zawodowcach w stallowaniu. ;)
ostatnio z Piotrem udowodniliśmy jadąc tu we dwóch z Bydgoszczy...
To też pamiętam z ostatniego Silesiana - doceniam.

Mając ponad miesiąc do turnieju uważam, że można przemyśleć* zmianę formatu, ale proszę brać pod uwagę wszelkie konsekwencje o których pisałem powyżej (wcześniejsze zaczynanie, ew. karniaki itp. oraz wjazd do tematu graczy którzy jednak wolą 2600, a teraz, poza małymi wyjątkami, siedzą cicho ;) ).

*"przemyśleć" =/= wprowadzić ;)

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Odrazu lepiej gadasz :mrgreen:

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Warto wiedzieć, że jest pole do manewru bo i teraz można pogadać. :wink:
Fani 2600 czas zaprezentować swoje stanowisko.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Im większy format tym leśniaki gorsze, z beznadziejnej armii robią się tragiczną. Pomyśl o takich "niszczycielach" jak ja ;-) Za 2800 najwięcej płaczą gracze takich armii jak VC i Doch.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

na 2600 wchodzi 10 chosenów mniej :mrgreen:

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Jacek_Azael pisze:Im większy format tym leśniaki gorsze, z beznadziejnej armii robią się tragiczną. Pomyśl o takich "niszczycielach" jak ja ;-) Za 2800 najwięcej płaczą gracze takich armii jak VC i Doch.
szczerze, płaczę jako gracz BoCh, a nie WoCh czy DoCh, choć gram wszystkimi trzema armiami :twisted:
Jacek_Azael pisze:Im większy format tym leśniaki gorsze, z beznadziejnej armii robią się tragiczną. Pomyśl o takich "niszczycielach" jak ja ;-) Za 2800 najwięcej płaczą gracze takich armii jak VC i Doch.
i nie obchodzi mnie że po mino mej radochy że wystawiłem " super coś bestiami ", jest niczym w porównaniu z innymi armiami, szczerze mówiąc tak parzyłem ostatnio na wszystkie AB i bestie wypadają najsłabiej zdecydowanie

nie ma czego kolwiek przegiętego, wszystko ma albo wyważony koszt pkt. albo co gorsza zawyżony, wystarczy popatrzeć na AB rary, a te same bestie w SoM

jak większość ma coś fajnego ale gifty czy linie krwi nie wliczające się w limit MI, to bestie dostały listę mutacji z dupy których co najwyżej używa się 3 i się wliczają w MI :?

ale dalej chcę grać tą armią bo jest piękna :twisted: Muuuu.... :D

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Dobrze Khuman gada !! Nie ma co płakać, gracze bestii to osoby ze specyficznym podejściem - grają bo Czczą Koze !! :twisted: \m/ Nie kojarzę nikogo kto gra tą armii z innego powodu niż klimat czy ładne figurki. HA ! warto zapytać czy w ogóle istnieją inne powodu żeby grać ta armią ?

Dobra, koniec ględzenia - Mam poważny zamiar się pojawić ! Przygotowania już trwają, a jak sie nie wyrobie z domalowywaniem Koziołków to przyjadę z bretką i tyle :mrgreen:

Edit:
O ! Kozy nie mają dodatkowych 200 p. :( ... a co mi tam, tak czy siak będę okupował warzywniak.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Nie robcie 2800, na 2600 juz wszystko mozna zmiescic.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

swieta_barbara pisze:Nie robcie 2800, na 2600 juz wszystko mozna zmiescic.
Rozpa ETC + druga hydra :mrgreen:

Mi to wisi, może być 2600 albo 2800 :) Przemyślałbym natomiast kwestię maksymalnego rozmiaru oddziałów. Lub raczej braku tej zasady. Ktoś w końcu weźmie tych 60 chosenów.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

No i co z tego?

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Oho, już się zgłosił pierwszy biorący 60 chosenów. :twisted:

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

to że ma nieśmiertelny klocek :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Bałagan
Chuck Norris
Posty: 507

Post autor: Bałagan »

chyba że spotka się z innym nieśmiertelnym klockiem i pechowo nie zda brejka

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

E tam, że nieśmiertelny.
Gorsze, że gra z czymś takim to kompletnie zero zabawy i funu. oni idą i łapia kilka śmieci. remis, ok oddam ci 11:9, jak pozwolisz mi podać sobie ręke i pójść na kiełbaskę z piwem...
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

ODPOWIEDZ