Bazyliszek - Czas Trolla WYNIKI str. 68

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Re: Bazyliszek - Czas Trolla (Master, 25-26 luty Warszawa)

Post autor: Rince »

Karli - lol.

Żuke ma stubborn, mutuje sie i ma ld8 bez glupoty. Slaby?
Wujek to calkiem sweetasny kowboj z vanguardem i super szybka odginaczka.
Brokul slaby na parki maszynowe? Jak dla mnie moze sie splacic z nawiazka. Losowy.
Coachu +2 do zaczynania dla krasi i emp. Slabe?
Barbie - Tam jest blad, on ma T3. A jesli chodzi o zasady to imho moze byc spoko, ale nie we wszystkich paringach.
Assus - Wow, placz imperialistow z lightem, nie wierze...
Lysaty - Dobry dla defensow, ale faktycznie brakuje mu +1 do mv na ten przyklad.
Szczurek i Jaszczurek - Fajni taktycznie, ale bez przesady, to sa 4 strzaly?

Wszyscy zesmy jednoglosnie stwierdzili, ze sa to najlepiej zbalansowane bazyliszki ze wszystkich edycji.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ja bym Łysego przyspieszył i jest git...wciąż nie widzę Kutanora
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Łysaty słaby? Brak przerzutu LD'ka jest kurewsko mocny, w 2 turze, zakładając, że nikt nie spieprzy wystawienia, to i tak będzie upierniczal BSB tam gdzie trzeba. Powiedziałbym nawet, że fajny bonus dla defensów.

Tez uważam, że balans jest, porównywanie punktowe jest IMO mega z dupy, to tak jakby porównywać exalted championa do wampira, albo hammerersa do bloodlettera

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

jak jakiś ogarnięty gracz da sobie uwalić BSBka przez Łysatego w 2 turze to masz ode mnie flachę :) przemknie całe 12 cali... zbyt łatwo można mu umknąć.

Imo Bazyle są ładnie zbalansowane.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Spoko, mi tam vampir kitrający się za flagellantami tak aby nie dostać fire balla a potem wylatujący na 20cali przed hordę bez magicznych ataków pasuje. Tak tylko chciałem wprowadzić trochę więcej balansu :) Ale skoro Bazyliszek zadecydował, że to bardzo zbalansowane to widocznie tak musi być. Co mi tam wiedzieć...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Dmitrij, Kutanor mial byc, ale stwierdzilismy, ze w tym roku bedzie repa :(

Kutanor - Wargor
-"Wszystkie laski moje" - Kutanor czesto gesto wymachuje swym narzedziem, chcac zaimponowac plci pieknej. Niestety cierpia na tym osoby stojace obok. W turze strzelania Kutanor odpala aure. Wszystkie unity w promieniu 8 cali ( 20 cm :) ) dostaja d6 hitow z sila 4 AP.
-"Obledny wzrok" - Kutanor przyciaga dupeczki swoim oblednym spojrzeniem napalonego defloryzatora. Przed szarzami, Kutanor moze przyciagnac unit przeciwnika o D3 cale. Niestety zawsze znajdzie sie duperka, ktory oprze sie wdziekom Kutanora. Przyciaganie dziala na 3+.

Podoba sie :) ?


P.S

Karli, a co zrobisz misiaczku, jak przejdzie SLOS? Co zdaje sie jest zreszta bardzo prawdopodobne. Poza tym, nawet jesli nie przejdzie, to sa gorki, domki, poziomy 2, etc.

Napisalismy, ze czekamy na feedback. Wyraziles swoja opinie - spoko. Po prostu, nie moge sie z nia zgodzic, ale na pewno wezmiemy twoje argumenty pod uwage.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2012, o 10:17 przez Rince, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

jak będzie SLOS (a jest 9 do 6 dla niego) to i tak dostanie tego fireballa.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Będziemy grać na SLOS na Bazylu? (jeśli przejdzie).

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

No pewnie. Euro to euro, trzeba się przestawić jak najszybciej.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Jeśli będzie SLOS to sprawa wygląda zupełnie inaczej bo wszystkie bazyle jako niewchodzace do unitów będą łatwym kąskiem. Najlepszy się wtedy robi chyba ten bazyl wychodzący od krawędzi bo najtrudniej go będzie odstrzelić ;p
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Karli pisze:Spoko, mi tam vampir kitrający się za flagellantami tak aby nie dostać fire balla a potem wylatujący na 20cali przed hordę bez magicznych ataków pasuje. Tak tylko chciałem wprowadzić trochę więcej balansu :) Ale skoro Bazyliszek zadecydował, że to bardzo zbalansowane to widocznie tak musi być. Co mi tam wiedzieć...
No i dostajesz szarze na tego wampira, horda ma 2 szeregi, sztandar, szarze, Ty masz 1-2 kille i siadasz. Swietny deal, wez go jeszcze troche lepiej przekmin.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Ktanor zajebisty! szkoda, może w przyszłym roku:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Baśka - w grze przeciw dwóm mortarom i hellstormie hordy od pierwszej tury na ogół nie chodzą już z dwoma szeregami ;p Zwłaszcza, że po ustawieniu wampira pod nos moża spokojnie nasuczać plackami nie bojąc się że zniesie na niego :) Ale luz, ja już mam przekminione nie tylko jego :twisted:
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

I jeszcze odnosnie "przegietosci" Assusa - zauwazcie, ze zarowno snajper, jak i uczniowie Sun Tzu sa idealnie przystosowani do mordowania tego wlasnie Bazyliszka.

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Pytanko:
Czy jak wystawię Łysego, to czy mogę go popchnąć z kowadła?
Chodzi głównie o to, że popychać mogę tylko krasnoludzkie oddziały , wiec czy w tym wypadku traktuje sie Go jako krasnoluda. Część run ze sztandarów także działa tylko na krasnoludzkie oddziały (ward na 5+ od strzelania chociażby).

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Czy jest gdzieś w pobliżu jakiś motel,tani hotel lub hostel - spanie w szkole mnie nie interesuje -- Kogo można pomęczyć o pomoc w tym temacie?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

PiotrB pisze:Czy jest gdzieś w pobliżu jakiś motel,tani hotel lub hostel - spanie w szkole mnie nie interesuje -- Kogo można pomęczyć o pomoc w tym temacie?
Oferta turystyczna jest dość spora i tania.
Pierwsze lepsze wyszukiwanie: http://meteor.turystyka.pl/noclegi,lomianki,0.html
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Mnie interesuje miejsce w pobliżu więc nie wklejaj mi linka "na odp..ol" się.Jak nie masz nic do powiedzenia to nic nie pisz. ... myślałem ,że po prostu organizatorzy mają miejsce które polecają...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Bez nerwow stary, ogarnij sie. Asassello zaproponowal Ci skorzystanie z google, a Ty mu wyjezdzasz z wulgaryzmami...

Przykladowy nocleg, z ktorego nasi goscie korzystali w latach ubieglych (niedaleko turnieju):

Pokoje Gościnne
Barbara Balcerzak
ul. Krzywa 14c
05-092 Łomianki

Kontakt:
telefon: 22 751 15 58
kom. 504 58 20 20
kom. 515 232 133

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

PiotrB pisze:Mnie interesuje miejsce w pobliżu więc nie wklejaj mi linka "na odp..ol" się.Jak nie masz nic do powiedzenia to nic nie pisz. ... myślałem ,że po prostu organizatorzy mają miejsce które polecają...
Nie pisz na Odpierdol się głupot ponieważ pierwsza pozycja na "odpi*rdol się" to na piechotę 700 m od szkoły - i to też tylko dlatego, że trzeba przejśc na około cały obiekt... takto pewnie by było ze 150m... Nie gadaj głupot tylko sprawdź. Mózg nie paży...

Obrazek

A TUTAJ MAPA -> http://maps.google.pl/maps?hl=pl&q=from ... a=N&tab=wl
Ostatnio zmieniony 20 sty 2012, o 12:35 przez Daw, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ