Silesian Un-Limited Tournament, master 20-21.09 Kozłów

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Silesian Un-Limited Tournament, master 20-21.09 Kozłów

Post autor: QQrydza »

Goblin ostro katowal ocene malowania
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Kilka os. pyta sie o podstawki

Muszą być wymodelowane to absolutne zero turnieju

tzn
piasek pomalowany lub trawka itp

ale jesli chcesz wiecej pkt to zrób wiecej niz podstawowe minimum
czyli piasek+trawka itp

co do podstawek pod regimenty i maszyny
pierwsze musza byc ale idac z duchem czasu wystarczy metalowa podstawka pod magnesy
drugie powinny miec podstawke rzut na maszyne. Nie będe sciagał ale karał zerem za podstawki na armii

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

-Qc- pisze:Goblin ostro katowal ocene malowania
Cieszę się że robi to Zaf a nie Goblin bo goblin dał mi minus za świetnie pomalowanych Winged Lancerów do Kislevu które uznał za proxy. Mimo wszystko to jest chyba lekka przesada biorąc pod uwagę że u kolegów z klubu przepuścił kupy :mrgreen: Żeby oceniać malowanie czy kompletność figurki nie wystarczy być malarzem. Ja bardziej widzę w tej roli estetę czy kolekcjonera :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

PiotrB pisze:
-Qc- pisze:Goblin ostro katowal ocene malowania
Cieszę się że robi to Zaf a nie Goblin bo goblin dał mi minus za świetnie pomalowanych Winged Lancerów do Kislevu które uznał za proxy. Mimo wszystko to jest chyba lekka przesada biorąc pod uwagę że u kolegów z klubu przepuścił kupy :mrgreen: Żeby oceniać malowanie czy kompletność figurki nie wystarczy być malarzem. Ja bardziej widzę w tej roli estetę czy kolekcjonera :)
Piotr come on. Jakie statsy maja Lacerzy w Imperium ?? :D Nie kojarze jakos :D. Dla mnie to Prox. Z drugiej strony pamietam twoja armie i jest ona spujna. Dla mnie to porownywalny przypadek z wystawieniem plastikowych warhoundow w roli flesh houndow :). Rożnica jedynie rzadkości modelu :)

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

^Karpiu^ pisze:
PiotrB pisze:
-Qc- pisze:Goblin ostro katowal ocene malowania
Cieszę się że robi to Zaf a nie Goblin bo goblin dał mi minus za świetnie pomalowanych Winged Lancerów do Kislevu które uznał za proxy. Mimo wszystko to jest chyba lekka przesada biorąc pod uwagę że u kolegów z klubu przepuścił kupy :mrgreen: Żeby oceniać malowanie czy kompletność figurki nie wystarczy być malarzem. Ja bardziej widzę w tej roli estetę czy kolekcjonera :)
Piotr come on. Jakie statsy maja Lacerzy w Imperium ?? :D Nie kojarze jakos :D. Dla mnie to Prox. Z drugiej strony pamietam twoja armie i jest ona spujna. Dla mnie to porownywalny przypadek z wystawieniem plastikowych warhoundow w roli flesh houndow :). Rożnica jedynie rzadkości modelu :)
Kiedys było w podreczniku do Imperium, kiedy jeszcze fluff nie był do podcierania sie dla ekonomistów w UK, że można było sobie robić własne zakony i ubierać ich w historie, która pasuje do wygladu armii.
Ja pozostałem w tamtych czasach i żal mi ze dzisiejszym graczom pozostawiono kadłubki tamtych armii

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

^Karpiu^ pisze: Z drugiej strony pamietam twoja armie i jest ona spujna.
Nie pomalowałeś do końca słowa! Następnym razem proksuj synonimem!!! :D
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

-Qc- pisze: champion warzywniaka
Tak! Oto tytuł, o który warto powalczyć! Podoba mi się. :)

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Ok robimy tak, chory scenariusz B&G wypada zostanie 5 x Battleline , natomiast każdy gracz musi posiadać w rozpisce przynajmniej 5 pkt bazowych.
Jeśli chodzi o grę drużynową chce ją zostawić ponieważ jest to dobra zabawa i zobaczycie że częściej zagości na masterowych stołach, ale uznając wyższość rozsądniejszych od siebie, zrobimy ranking drużyn tylko na 3 bitwy tzn pierwszy dzień.
W ten sposób topowi gracze będą mieli 2 rundy na dożynki.

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Remo pisze:
-Qc- pisze: champion warzywniaka
Tak! Oto tytuł, o który warto powalczyć! Podoba mi się. :)
Bez walki nie oddam. Znalazłem sobie nawet zbroję:

Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Szukam dwóch graczy Orków i Goblinów do teamu!
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Zapomniałem dopisać, naturalnie nie można podwajać ani potrajać danej armii w drużynie.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Usunięcie B&G to słaba opcja - rozumiem brak dawn attack czy watchtowera ale ten scenariusz bardzo urozmaica grę. Ze swoich gier najbardziej pamiętam bitwy B&G, są one nieraz najbardziej emocjonujące.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Solo pisze:Ok robimy tak, chory scenariusz B&G wypada zostanie 5 x Battleline.
Nie chory, a najlepszy i najbardziej taktyczny.
Byłbym chętny nawet zagrać kiedyś na turnieju składającym sie tylko i wyłącznie z B&G.
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Ok powiem tak jeśli znajdzie się 41 osób które przyjadą i są chętne na ten scenariusz zagramy 3 bitwę na B&G, dla mnie jest to niesprawiedliwy scenariusz który wprowadza pewien balans do PG rozpisek na open.
Balans zostaje poprzez wymóg 5 pkt bazowych w rozpisce, ale co tam ku pamięci Barabasza, wola ludu ja umywam ręce.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

może w drugą stronę - 41 osób które go nie chcą i będą na turnieju?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

mi też żal B&G, bardzo go lubię.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Szkoda, bo Silesian mi się zawsze kojarzył po pierwsze z dużych punktów, z po drugie właśnie z B&G.
Imo zła decyzja, ale mnie i tak nie będzie ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Solo pisze:Balans zostaje poprzez wymóg 5 pkt bazowych w rozpisce, ale co tam ku pamięci Barabasza, wola ludu ja umywam ręce.
5 pkt to nie wymóg... daj 8 to wtedy będzie jakieś tam balansowanie - ale i tak o nieboo slabsze od BnG
\/\

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Pamiętaj Sevi że decyzja jeszcze nie zapadła, władza w rękach ludu w tej kwestii, jeśli chcecie to wiedzie do kogo PW napisać.
Piszcie na forum, niech się dzieje ten turniej jest dla was, po to żebyście się dobrze bawili, po to żeby odpocząć od Euro, po to żeby w dobrym towarzystwie spędzić miłe chwile najeść się i napić , weźcie futra i polary bo pewnie będzie - 20 C ale solidarnie będziemy tam razem, trwać przy stołach !

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Bez B&G nie przyjadę. Po prostu.
Silesian to master śmiesznych rozpisek i NAJLEPSZEGO scenariusza w WFB jakim jest Blood Nad Glory. Uwielbiam go grać i zupełnie jak Kali chętnie zagrałbym cały turniej taki. Powiem więcej, następny turniej we Wro zrobimy właśnie na tylko B&G!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ