[MASTER] KUJAWIAK 2015, Włocławek (21-22 lutego)

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Re: [MASTER] KUJAWIAK 2015, Włocławek (21-22 lutego)

Post autor: Shinue »

niech już będzie salomonowe rozwiązanie.
ci co chcą grać na nowe niech grają na nowe, a ci co chcą na stare niech graja na stare.
rozpiski do poniedziałku do północy.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Shinue pisze:niech już będzie salomonowe rozwiązanie.
ci co chcą grać na nowe niech grają na nowe, a ci co chcą na stare niech graja na stare.
rozpiski do poniedziałku do północy.
... :) Solo lubi to :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

szpadel pisze:A potem dopisać fikcyjnych graczy i kumpel kilka punkcików więcej do ligi zgarnie ;)
Obrazek
Zaraz ktoś popadnie w furię... btw szybko łopatę założyłeś... przydaje się taki alt, prawda...?
Shinue pisze:niech już będzie salomonowe rozwiązanie.
ci co chcą grać na nowe niech grają na nowe, a ci co chcą na stare niech graja na stare.
rozpiski do poniedziałku do północy.
A kto chce niech gra na 2.0...
Nie można być zawsze neutralnym...

Co to za rozwiązanie...?
Spotyka się mirror niech będzie WoCH... Jeden na stare drugi na nowe... Jak to widzisz?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

bigpasiak pisze: Spotyka się mirror niech będzie WoCH... Jeden na stare drugi na nowe... Jak to widzisz?
Wiem, ze pytanie nie do mnie. Ale ja np widzę to tak, że po prostu graja bitwę.
Obrazek

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Shinue pisze:niech już będzie salomonowe rozwiązanie.
ci co chcą grać na nowe niech grają na nowe, a ci co chcą na stare niech graja na stare.
rozpiski do poniedziałku do północy.
Dlaczego mamy grać na dwa różne ograniczenia? Ja bym jednak oczekiwał, że zarówno ja jak i przeciwnik będziemy podlegać tym samym ogólnym zasadom budowy armii. Byłbym jednak za podjęciem jednoznacznej decyzji dotyczącej formatu, jaka by ona nie była. Pomiędzy tymi dwoma, które są dopuszczane są jednak różnice, które będą mieć znaczenie dla gry.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

lajkonik pisze:
Shinue pisze:niech już będzie salomonowe rozwiązanie.
ci co chcą grać na nowe niech grają na nowe, a ci co chcą na stare niech graja na stare.
rozpiski do poniedziałku do północy.
Dlaczego mamy grać na dwa różne ograniczenia? Ja bym jednak oczekiwał, że zarówno ja jak i przeciwnik będziemy podlegać tym samym ogólnym zasadom budowy armii. Byłbym jednak za podjęciem jednoznacznej decyzji dotyczącej formatu, jaka by ona nie była. Pomiędzy tymi dwoma, które są dopuszczane są jednak różnice, które będą mieć znaczenie dla gry.
Widzisz to nie jest jakieś dziwne tu... Kiedyś, dawno temu, Rince przyjechał na lokala z własnymi ograniczeniami EURO [ nikt na turnieju o tym nie wiedział...] bo mu org pozwolił na nie i go wygrał... Zgadnij kto był orgiem...?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

No tak, zapewne, jakbym przyjechal na "starych" ograniczeniach to bym juz nie wygral :)

Man, nie za stary jestes juz na te gimnazjalne podchody?

Shinue, daj nowy draft i po klopocie. Szczerze, to mysle, ze nikomu to nie zrobi jakiejs wielkiej roznicy, a nie ma sensu grac na stary draft.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dokładnie - nie widzę tutaj żadnego głosu za starym - bo to nie ma sensu...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

heh. śmiechłem. Amator
xYz

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Laik pisze:Dokładnie - nie widzę tutaj żadnego głosu za starym - bo to nie ma sensu...
Ja tu widzę głos, dokładnie jeden. Kalesonera :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Rince pisze:No tak, zapewne, jakbym przyjechal na "starych" ograniczeniach to bym juz nie wygral :)

Man, nie za stary jestes juz na te gimnazjalne podchody?
Nie twierdzę, że byś nie wygrał, jednak w naszym pojedynku z tego co pamiętam rozpa z konkretnymi ograniczeniami było mocno in +

Man nie za stary jesteś już w przedszkolne wytłumaczenia?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Gremlin pisze:heh. śmiechłem. Amator
fajny sztandar, nie? :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Grajcie jak chcecie ja mam sk na nowy draft bo chce walczyć o miejsce na etc, jak Kalesoner woli być miejsce wyżej na masterze starą rozpiską to niech wygra. Kilka wygranych masterów nawet Laikowi orła na piersi nie przypieło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Chciałbym tylko zwrócić uwagę na jakąś paranoję 2-3 osób piszących całyczas "grajmy na nowe". Przecież możecie grać na nowe. Wy już nie spieracie się o to, żeby mieć lepiej tylko, żeby inni mieli gorzej. Wypłakaliście jedno ustępstwo, więc idziecie po następne. Mi to jest w tym momencie obojętne, tylko chciałem zauważyć waszą hipokryzję.
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Nie pierwszy raz ograniczenia wychodzą tydzień przed turniejem.

Zawsze graliśmy na najnowsze wersje w takich przypadkach.

pozdrawiam
Furion

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

No właśnie nie zawsze, na ogół nowe ograniczenia były bardziej restrykcyjne dla wszystkich, więc grali na nie tylko z własnej woli kandydaci do kadry. Teraz ograniczenia wprowadziły zmiany na lepsze w kilku armiach i na gorsze w kilku innych dlatego sytuacja jest nietypowa. W każdym razie warto na dłuższy czas przed turniejem podawać ostateczną datę do kiedy mogą zmienić się zasady. Pomaga to radzić sobie z płaczkami, a graczom daje możliwość przygotowania odpowiednich modeli iogrania rozpisek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Furion pisze:Nie pierwszy raz ograniczenia wychodzą tydzień przed turniejem.

Zawsze graliśmy na najnowsze wersje w takich przypadkach.

pozdrawiam
Furion
ja mam zupelnie odwrotne spostrzezenie.

pozdrawiam
Shino

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Robicie problem z niczego. Kto sie wypowiadal w kwestii nowe vs stare? Jedynie scisly top. Podawanie argumentow, ze ktos nie zdazy z figurkami jest tak puste, jak posty BigP. To ETC boysi walcza tylko o to, zeby miec jaknajlepsza rozpe na mastera. Jesli teraz shinue napisze - gramy na nowe, to nikt przez to biletu pkp nie podrze.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Rince pisze:Robicie problem z niczego. Kto sie wypowiadal w kwestii nowe vs stare? Jedynie scisly top. Podawanie argumentow, ze ktos nie zdazy z figurkami jest tak puste, jak posty BigP. To ETC boysi walcza tylko o to, zeby miec jaknajlepsza rozpe na mastera. Jesli teraz shinue napisze - gramy na nowe, to nikt przez to biletu pkp nie podrze.
Ej Rince! figurki są ważne ;) i ja zamierzam zdążyć :mrgreen:
a jeśli chodzi o stare/nowe zasady ...nic tak nie cieszy jak w poniedziałek poczytać docinki starych dziadów grających w figurki :wink: (jakie to ma znaczenie dla losów Świata 8) )

Moja skromna rada do tych co robią uściślenia i tych co je wprowadzają:
Róbcie to z myślą o średnich graczach, a nie tylko o top 10.
Co chwile są jakieś zmiany, średni gracz (a przynajmniej ja) nie może nadążyć z tym tempem.
Przez to jest coraz mniejsze zainteresowanie turniejami...
Nikt nie che pojechać na turniej i usłyszeć jaki to jest mały cwany wujek bo ma nielegalną, przegiętą rozpe...

Spawn
Chuck Norris
Posty: 477

Post autor: Spawn »

Mówisz że skill gracza = umiejętność przeczytania ze zrozumieniem kilku linijek jego armii?

ODPOWIEDZ