Wiedzmin

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

squiq pisze:
Krassus pisze:Też mi się to zdarzało. Na szczęście wykończenie neutrali nie ma wpływu na naszą reputację (przynajmniej tego nie zauważyłem), a zawsze jakieś PDeki wpadają. ;)
Jeśli zabijesz strażników miejskich to pojawia się łowca nagród, można go przekupić (droga sprawa) albo lać. Taki przypadek miałem w 2 akcie
Ooo, to mi się nie zdarzyło. Może zabiłem za mało strażników, bo pod moim mieczem przypadkowo padł chyba tylko jeden albo dwóch.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Wrubel
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Zad Trolla

Post autor: Wrubel »

Sytuacja była taka że właśnie podczas jakiejś akcji grupowej padł strażnik, potem oczywiście reszta atakuje wiedźmina. Wychodzę sobie po tej całej drace z Misia Kudłacza a tu nagle pojawia się łowca nagród (ten sam co jest na bagnach).

Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Krassus »

Hehe, przechodzę sobie właśnie gierkę drugi raz i jestem właśnie w 2 akcie, wytnę więc jakiś oddziałek straży, żeby sprowokować to spotkanie.
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
Gilda
Chrzestna Wróżka
Posty: 186
Lokalizacja: Kraina kwitnącej wiśni mlekiem i miodem płynąca

Post autor: Gilda »

W polowie 2 aktu postanowilam zaczac jeszcze raz gre.Nie opuszczam ani jednego zadania pobocznego.Nic mi nie umknie,zadna kasa,zadna panienka ;)
Wszystko musze zaliczyc :D warto ;)
Obrazek

400totochtin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: 400totochtin »

Wlasnie. Temu lowcy nagrod mozna jakos wklepać? Mnie tam zawsze zabija pierwszym ciosem.

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

Kupiłem sobie... Znaczy się, Mikołaj mi przyniósł :) Wiedźmina i Final Fantasy X. Najpierw odpaliłem Finala i po 24 godzinach gry zaczynam się zastanawiać, czy nie kupić jeszcze FF X-2 i FF XII przed odpakowaniem Wiedźmaka :? Czy ktoś może mi serio powiedzieć jak dobra jest ta gra? :) Jest mega, czy jednak może trochę poczekać? :) Bo FF X zwalił mnie z nóg totalnie... Sam miód, kto nie grał - niech kupuje :P


Czy ktoś wie ile już sprzedało się egzemplarzy Wiedźmina? W Polsce i w ogóle?

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Wstydź się Gotreku, wielki oczy precz :?

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

ja tam kupiłem przed premierą odpaliłem i prawie skończyłem drugi akt ale potem zacząłem grać w Guitat Hero 3, Uncharted:Drakes Fortune i Assassin's Creed a jeszcze Call of Duty 4 mam i jakoś mi się do Wiedźmina nie śpieszy

- grafika bez rewelacji pewnie dlatego że się przesiadłem z FullHd na PS3 ale jestem pod wrażeniem co zrobili z Aurorą wygląda lepiej niż NVN2
- fabuła bardzo fajna ale i tak dla mnie KotoR miał lepszą jak do tej pory
- ale system walki naprzykład i cała otoczka świata jest genialna i dlatego mam nadzieję że zdąrzę ją przejść do ukazania się MGS4

ale ogólnie moja ocena to 8/10 jak narazie

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Ja tez zaczolem grac w Assasin's Creed i odlozylem Wiedźmina... Assasin jest max, hyper, extra zajebisty! :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Celedor11 pisze:Ja tez zaczolem grac w Assasin's Creed i odlozylem Wiedźmina... Assasin jest max, hyper, extra zajebisty! :)
ano jest ,ale wolę Uncharted bo to jest pierwsza gra akcji w której czuję się jakbym był bohaterem jakiegoś Indiany Jonsa czy czegoś i się genialnie bawię

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

W Assasin Creed zniszczyla mnie ogromna dynamika tej gy, poprostu widac ze ten bohater zyje... A najbardziej rozwalily mnie sposoby chowania sie przed straznikami... :D
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

Loremaster pisze:- grafika bez rewelacji pewnie dlatego że się przesiadłem z FullHd na PS3
Bo jeszcze Ci ktoś uwierzy, że PS3 wyświetla jakąś kosmiczną grafikę... :wink:

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

A przesiądź się z gry wyświetlanej w fullhd(1080i) na ogromonym ekranie na Wiedźmina na PC, w tej chwili Uncharted, Gears of War i Crysis to najładniejsze gry. Nikt mi nie musi wierzyć to że obdbiór gier jest dużo lepszy to nie ma co dyskutować nawet tymbardziej że PS3 jest dużo tańsze niż jakiś konkretny komputer

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

Loremaster pisze:A przesiądź się z gry wyświetlanej w fullhd(1080i) na ogromonym ekranie na Wiedźmina na PC, w tej chwili Uncharted, Gears of War i Crysis to najładniejsze gry. Nikt mi nie musi wierzyć to że obdbiór gier jest dużo lepszy to nie ma co dyskutować nawet tymbardziej że PS3 jest dużo tańsze niż jakiś konkretny komputer
No odbiór może jest lepszy (mimo iż grafa jest gorsza :wink: ) - też kiedy patrzę się na swojego 40" Soniaka, to się zaczynam wahać czy najpierw kupić Wii, czy może jednak PS3 ;) Ale chyba jednak Wii będzie pierwsze :) PS3 jeszcze wychodzi drogo jak na to co oferuje :?

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Ypsilanti pisze:
Loremaster pisze:A przesiądź się z gry wyświetlanej w fullhd(1080i) na ogromonym ekranie na Wiedźmina na PC, w tej chwili Uncharted, Gears of War i Crysis to najładniejsze gry. Nikt mi nie musi wierzyć to że obdbiór gier jest dużo lepszy to nie ma co dyskutować nawet tymbardziej że PS3 jest dużo tańsze niż jakiś konkretny komputer
No odbiór może jest lepszy (mimo iż grafa jest gorsza :wink: ) - też kiedy patrzę się na swojego 40" Soniaka, to się zaczynam wahać czy najpierw kupić Wii, czy może jednak PS3 ;) Ale chyba jednak Wii będzie pierwsze :) PS3 jeszcze wychodzi drogo jak na to co oferuje :?
heh no o to mi chodziło, jak dla mnie kupowanie teraz Wii to niepotrzebny wydatek ( i nie jestem żadnym fanboyem Sony to moje pierwsze PS:D) a PS3 z tego co się orientuje to już do marca będzie dużo oferowało, sam PSStore jest genialny a PSHome zamiecie konkurencją moim zdaniem bo oferuje bardzo dużo, playstation eye jest świetne, a PS3 teraz odczytuje nawet Divix-a więc mulimedialnie jest genialne + BlueRay(jakoś jest nieporównywalnie większa niż DVD sam sprawdzałem).
Co do gier to są już genialne tytuły - Uncharted, Ratchet&Clunk, niedługo Grand Turismo i MGS4 i Killzone2. Wogóle na 2008 wychodzi jakieś 20exclusivów( w tym FFXIIIi parę innych perełek pod wakacjach) i no naprawdę mocnych, więc gry są swietne + oczywiście inne next-genowe tytuły jak DMC4, guitar hero 3 itd itd.

+ tylko PS3 wykorzysta 100% Twojego ekranu :P, a no i FF versus XIII jak dla mnie ma tak odjechany klimat że szok

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

Czemu Wii to niepotrzebny wydatek? Grałem we wszystkie konsole i dla mnie Wii wymiotło totalnie konkurencję! Jedyny powód dla którego bym się w sumie wstrzymał z zakupem to zapowiedź Wii 2 z grafą na poziomie DX10 i wsteczną kompatybilnością ;) A gier na PS3 jest przeraźliwie mało - moim zdaniem jeszcze za wcześnie na jej zakup. Za rok pewnie będzie lepiej. X-box ma lepszą grafę, więc lepiej wykorzysta możliwości mojego ekranu :P


A tak w ogóle to zebrałem się w sobie i odpaliłem Wiedźmina - grafa przy ustawieniu wszystkiego na maxa jest spoko, ale kurde sterowanie w czasie walki to jakaś totalna porażka dla mnie :? Na jakiej zasadzie w ogóle się walczy? Trzeba po prostu wycelować mychą w przeciwnika i trzymać wciśnięty guzik? :? Klikać co chwila? :? I czemu on czeka pół godziny zanim cios wyprowadzi... :?

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

geez xBox nie wykorzysta Twojego telewizora na maxa, bo xbox nie obsługuje FullHD(no chyba że nie masz fullHD) tylko PS3 obsługuje fullHD w pełni razem z grami.

Wii wiadomo że fajne jest , ale Wii to nie nextgen i mnie te gry mało kręcą

ja tam mam dużo gier :P - Assassin's Creed, Uncharted, Ratchet&Clunk, Heavenly Sword i są świetne(i jakieś inne) , takich animaci jak HS i uncharted nie ma zadna gra ani na PC ani na Xbox-a , wogóle na Xboxa brakuje przygodówek i siekanin.
A do wakacji wyjdzie tyle gier że szoka Gran Turismo Prologue, Killzone 2, Metal 4, Star Wars : Force Unleashed.

Wiedźmin mnie wkurza , przeszedłem drugi akt ale odpaliłem KotoR-a i zacząłem grać już po raz 7 czy 8 i nadal mnie ta gra niesamowicie bawi, 2 też

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

Ypsilanti pisze: A tak w ogóle to zebrałem się w sobie i odpaliłem Wiedźmina - grafa przy ustawieniu wszystkiego na maxa jest spoko, ale kurde sterowanie w czasie walki to jakaś totalna porażka dla mnie :? Na jakiej zasadzie w ogóle się walczy? Trzeba po prostu wycelować mychą w przeciwnika i trzymać wciśnięty guzik? :? Klikać co chwila? :? I czemu on czeka pół godziny zanim cios wyprowadzi... :?
Klikasz raz, a potem czekasz na znak (płonący kursor) i walisz dalej - lepszym atakiem.

Awatar użytkownika
Ypsilanti
Mudżahedin
Posty: 249
Lokalizacja: Łódź/Mannheim

Post autor: Ypsilanti »

Hmm... Myślałem, że Pudło ma FullHD :/ Dziwne, niby ma lepszą grafikę, a FullHD nie ma :? Plewa.

Gry na Wii są genialne i ich lista jest dla mnie olbrzymia, bo dochodzą wszystkie perełki z Gacka w które zawsze chciałem zagrać! Rogue Squadron 2 i 3 (kocham jedynkę na PC! Przeszedłem tę grę w 100% - 19 misji na złoto :) ), ekskluzywne Residenty i remake'i starych w świetnej grafie, Zeldy, strzelanki z Wiilotem, nowe Mario - PS3 długo nie będzie miał konkurencyjnej oferty :) Dlatego Wii kupuję jak tylko zejdą z ceną do jakichś 800 zeta a ja skończę co zaplanowałem przejść na PS2 :) Mam nadzieję, że nastąpi to prędko, bo w końcu w listopadzie chyba po raz pierwszy Wii nie było najlepiej sprzedającą się konsolą na świecie :D Dosłownie o kilka sztuk, ale zawsze :D


Nehan - znaczy się klikam (i puszczam), jak zobaczę ten płonący to znowy klikam? :?

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

tak

ODPOWIEDZ