rozczarowanie nowymi HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Na rydwany to mamy 4 cannony w rare'ach :D
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jankiel pisze:Na rydwany to mamy 4 cannony w rare'ach :D
Powinni tego zabronić.

Przynajmniej na większości turniei powinien być zakaz brania dział DoW.

Zaraz... :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Jankiel pisze:Na rydwany to mamy 4 cannony w rare'ach :D
W rozpiskach HE cannony pojawiaja sie bardzo zadko
poza tym sporo turnieji zabrania po prostu dział DoW :)
wtedy probem staje sie realny.
na szczescie armii na duzej liczbie rydwanów jest malo, bo te z kolei boja sie spotkac dwarfy lub imperium :-)
Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Asassello pisze:na szczescie armii na duzej liczbie rydwanów jest malo, bo te z kolei boja sie spotkac dwarfy lub imperium :-)
Ostatnio coraz częściej widuję rozpiski TK z minimum jedną, zazwyczaj dwiema, a z rzadka trzema trójkami rydwanów. Mięciutkie elfy z T3 i Sv5+ to wprost wymarzony cel dla takiej ekipy - nie wspominając nawet już o tym, że rydwany rzadko wjeżdżają od przodu.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Dzisiaj po raz pierwszy grałem z nowymi HE. Jako, że gram bretonnią ASF robi wielką różnice. Bardzo podoba mi sie ugrywalnienie piechoty ( np. 6 WL z championem wyplaca w mała lance 7 ataków z s6 o swordmasterach nie wspominając). Po prostu kazda jednostką mozna grac. HE na klocach piechoty z róznymi bajerami ciągle nie są tym co dwarfy co potrafia tak wypasic klocek ze nic go nie breaknie ale są naprawde silne. Boli bardzo tylko HA na swordmasterach bo po prostu schodza jak muchy z ostrzału. WL natomiast z savem na 3+ na ostrzał są naprawdę super, nareszcie elfy doczekały się piechoty, która może iść pod gradem strzał!

Ogólnie rzecz biorąc - nowe HE są lepsze, bardziej grywalne, ale nie przegięte - IMO bardzo udana publikacja GW
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

temat zamykam bo to nic innego jak dyskusja o nowych HE, więc po co dwa? Nawet nie czytąłem całego, azawsze to robie. I HE są mocne ale nie przegiet, da się nimi grywać i mozna dostać od innych armi też, coś w tym dziwnego, chyba nie bo to batl.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Zablokowany