Początek O&G

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Deather
Chuck Norris
Posty: 444

Re: Początek O&G

Post autor: Deather »

quas pisze:to 2 szeregi...+ czarny czyli waaagh na 3+
Biorąc pod uwagę przerzut jedynki z BP to nawet rzekłbym 2,5 + :P
quas pisze:no i ilosc atakow tez nie powala-> challange i albo masz ataki albo masz sztandarowego.
No tak, ale ten oddział służy wpadaniu w oddziały a nie w bohaterów, to że wspomniałem o star dragonie miało służyć jako przykład, że chłopaki dają radę a nie pokazać główne zastosowanie.
ninjaska pisze:To naprawde duzo atakow. 15-18 atakow z sila 5 to cos.
W podanej przeze mnie konfiguracji to 12 ataków z S5, 3 ataki z S4 i dzik z S5, więc bez przesady :p

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

Wersja quasa z 30 NG, siatkami, fcg i 1-2 fanatyków to fajna sprawa. Sprawdzałem. Z Ld 9 i bsb w pobliżu mocno trzyma się ziemi. A jak się łamie to zazwyczaj wtedy kiedy nikt by tego nie ustał.

Będę grał na 2999 ze skavenami. Chce zagrać raczej defenswynie. Które złożenie herosów jest waszym zdaniem lepsze. Warboss + BSb (spirit totem) + 2x shamek, czy warboss + 3x szamek. Potrzebuje też czegoś żeby się móc odgryźć. Na pewno wystawie herd. Myśle tez o tym żeby jeden rare poświęcic na jakies ogry. Tylko nie wiem lepszy duży oddział irongutów, czy oddział leadbelcherów. W sumie potencjał w combacie podobny, a leadzi jeszcze sprzątną zawsze jakiś smieć. Jest też w sumie duzo pkt. Więc zastanawiam sie nad jakimis mengilami czy coś.

Awatar użytkownika
Deather
Chuck Norris
Posty: 444

Post autor: Deather »

Widze, że nastawiasz się na bardzo czarującego przeciwnika, w takim razie lepsza będzie chyba opcja z BSB, bo jeśli idzie o antymagie to lepszy wybór, pozatym przeżut breaka, animozji i premia w waaagh oraz więcej mocy w cc. 3x mały szaman przy mocno czarującym przeciwniku zbyt dużej przebijalności nie ma. O ograch sie nie wypowiem bo nie używałem. Herd i savage wydają się dobrym pomyslem.

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

Kolega będzie testował bo to jego pierwsza bitwa. Więc na 100% bezie ser na dzwonie, inzynier, plague priest na swoim wózku i bsb ze stormem.

Awatar użytkownika
Deather
Chuck Norris
Posty: 444

Post autor: Deather »


ODPOWIEDZ