Gallery by SexRocket

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Re: Gallery by SexRocket

Post autor: SexRocket »

vocal pisze:te podstawki jakoś niechlujnie wyglądają pod względem cieniowania. to kawa? jak tak to piaseczek lepszy cyba jednak..
to pisaek gw nie wiem czemu tak wyszlo ale ziarna sa wieksze niz to widac na fotkach :-k
vocal pisze:podoba mi się płomienista kolorystyka, zastanowiłbym się jakby to wyglądało jakby zejść aż do czerni, żeby dało efekt demonów z lawy;]
z pewnoscia fajnie ale niestety plomienie to nie jest moja specjalnosc mimo iz ciagle sie staram. Poza tym to nie ten poziom i nie ta kasa zeby siedziec miesiac z jedna figsa :roll:
kurka_z_podworka pisze:Malowałeś chyba flamera po czarnym podkładzie, kolory straciły przez to nasycenie, bo białym był by cukierkowy :)
Tak ale dlatego ze bogins chcial ciemniejsze kolory.
cory robilem od czerwonej bazy (spray troche ciemniejszy niz blood red) i byly sporo jasniejsze a chcial zeby herosi byli ciemniejsi
Jankiel pisze:Jeśli to fragment większego zlecenia kup sobie lepiej żółty spray, albo pożycz od kogoś aerograf.
zamowienie bylo sporo wieksze ale na szczescie to juz ostatnie modele i nigdy wiecej nie dam sobie wcisnac demonow do malowania :roll: tepe ksztalty i to do tego w niezbyt "przejsciowej" kolorystyce a do tego poziomy 1-2 to zupelne nieporozumienie.
Sławol pisze:Aha, no i coraz lepsze fotki robisz!
heh chociaz jeden pozytyw we wszystkim ;P

a tak serio to dzieki a komentarze i wskazowki. Juz za puzno zeby cos poprawic ale takie rady sa cenne przy kazdej nastepnej pracy. Te figsy juz poszly do boginsa wiec pewnie bedziecie mogli je na zywo niekiedy dorwac i pomacac ;P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

SexRocket pisze:...nigdy wiecej nie dam sobie wcisnac demonow do malowania :roll:
Racja, weź wampiry, to dopiero zabawa! :lol:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

no to kilka ostatnich prac ktore na szybko machnelem :)

korsarze doa kolegi poziom 1

Obrazek

moi dark riderzy efekt jednej nie przespanej nocy ;)

Obrazek

i troche mumiakow do mojej nowej armii celem bylo szybkie malowanie na TT w wiekszosci wykozystanie washy albo szybkich i prostych technik

Obrazek

Obrazek

fotki carionow troche przepalone sorki

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

carriony na moj gust zbyt oczojebne ;] reszta spoko :)

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Najbardziej podobają mi się konie. Świetnie wyszła na nich zbroja i oczy. Bardzo ciekawy pomysł na malowanie. Dał byś więcej fotek Riderów.
Fear me mortals, for I am the Anointed...

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

heh koniki byly mlaowne pierwsze a jak juz zrobila sie 4 w nocy to zabralem sie za jezdzcow i przyznaje sie bez bicia ze robilem wszystko zeby ich skonczyc do rana :P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Archaon
Mudżahedin
Posty: 257
Lokalizacja: Warszawa-Tarchomin

Post autor: Archaon »

Chylę czoła za determinację. Jak na 1 noc to kawał świetnej roboty. Ja bym nie dał rady w takim tempie. :wink:
Fear me mortals, for I am the Anointed...

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Piękne prace ale nie rozumiem jak można było to zrobić w jedną noc:)

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

ejjj bez przesady... tylko ridersi sa machnieci w nocke ;)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

O ile dark elfy (szczególnie raiderzy) wypas to TK wyglądają słabiej. Nie wiem czy to złe oświetlenie czy ten biały jest kompletnie niewycieniowany i wygląda jak korektor? :) A kariony jakbyś je tylko zdrybrushował i zalał inkiem.

(profilaktycznie moich prac pokazywał nie będę :P)
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

cariony to jedynie przemalowane washe na bialy podkladzie wiec nie duzo sioe pomyliles ;)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

More light plieaz :D Ciemne strasznie te fotki i słabo na nich widać malowanie ale oczka świecące u darków trzymają strasznie klimat :D

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

No bardzo fajnie...
DR w twoim klimacie, wiadomo.
Ma się rozumieć że ci korsarze to wipki?

bardzo fajnie
Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

korsarze juz skonczeni
mieli byc pomalowani na poziom 1 czyli baza + max 1 warstwa rozjasnien ewentualnie krawedzie lub drybrush czy jakis wash
caly oddzial pomalowany w 3 dni ale sumujac czas to jakies 7-8 h
teraz szykuje sie do maowania armia de dla pewnego pg :twisted: z wawy i tez na podobnym poziomie. efekty beze wrzucal na biezoco :) cel to zdazyc na master w lublinie
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

malujesz de czy dow? :P

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

dlugiue byly dewagacje na ten temat ale jednak padlo na de (a raczej shadow i mengili ;P) hehehe
ObrazekObrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Kolejna robotka mianowicie shadsi dla robsona na razie 7 bedzie sporo wiecej (w sumie fotka vipowska bo wszystkie metaliki beda jeszcze malowane ale to juz jak zrobie reszte to machne wszystkim na raz) Poziom 1 czyli max 30 min na figse (chodz juz tyle zeszlo a jeszcze metaliki :evil: )

Obrazek

Obrazek

i nowe fotki poprzednich prac teraz troche lepiej wyszly ;)

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Paczek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174
Lokalizacja: Wołów. Karak Var

Post autor: Paczek »

Zgapiłem od ciebie kości, mam nadzieje ze sie nie obrazisz :lol2: Kaszkiet to wip? bo białe elementy wyglądają jak czysto białe, zero cieniowania. Aha i jak pomalowales skóre licha? Wash czy normalnie? :wink:

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

licz ma skore tylko washem przeciagnieta a bialy to fakt po prostu bialy ale nie mam zamiaru tego poprawiac :P figsy na stol i priorytet to szybko pomalowac i miec gotowe do grania :)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

Taka mała uwaga techniczna. Lepiej licza i guardów z casceta umieścić na oddzielnych podstawkach.

ODPOWIEDZ