Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Gorek
Wałkarz
Posty: 63

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: Gorek »

ta a jak rzucisz jedną kostką 1 lub 2 to działa tak jak para 1.I czarodzieja wciąga demon 8)

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

gerald_tarrant pisze:a jeśli rzucę mały pocisk na 1 kości i będzie 3 +1 za mark of Tzeenth, to wychodzi czy nie?
bo ktos mi mówił, że minimalny wynik na kościach żeby czar się powiódł to 4
to prawda?
Rzucasz 3, w przypadku Tzeencha to tak jakbyś rzucił 4, jedynka wchodzi.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

-->Gorek
nie można mieć miscasta na 1 kości

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Hej tak się zastanawiam czy opłaca się zbudować jednostkę 15 Warriorów albo 10 Choosenów z makiem Tzeencha i sztandarem który daje Ward Save +5 od strzelania i trzymać w tej jednostce magów???
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: PIOTROSLAV »

co rozumiesz przez opłaca?

Punktowo taniej miec 20 maruderów slannesha

Gorek
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: Gorek »

O chaosenach zapomnij nie opłaca się ich :( niestety.
Lepiej daj czarodzieja na dysku i kup mu talizman z WS na 6+ masz wtedy warda na 5+ i to na wszystkie ataki.
Postaw obok ołtarzyk to ward wskoczy jeszcze wyżej i gitara. 8)

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Gorek pisze:O chaosenach zapomnij nie opłaca się ich :( niestety.
Lepiej daj czarodzieja na dysku i kup mu talizman z WS na 6+ masz wtedy warda na 5+ i to na wszystkie ataki.
Postaw obok ołtarzyk to ward wskoczy jeszcze wyżej i gitara. 8)
Bez sensu.
jak już talizman to third eye of tzeench
jak armor to morslieb
i masz warda na 3+ od strzelania (no przecież do combatu maga pchał nie będziesz prawda?)
talizman of protection to racze...hm "średni pomysł"

Jaka jest szansa na wylosowanie tego warda z ołtarza?
O warshrine'ah była już gdzieś rozmowa na forum i chyba wszyscy sie zgodzili co do opłacalności ich wystawiania i możliwości strategicznych. (podpowiedź - niskie;)).

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Delight pisze:talizman of protection to racze...hm "średni pomysł"
Ja gram na dyskowcu z tym wlasnie talizmanem i puppetem, daje rade.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Nigdzie nie znalazlem. Third Eye of tzeentch. Moge najpierw walnac swoj czar, pozniej wziac cos przeciwnika i do konca fazy uzywac tylko jego czarow? czy ability mam uzyc na poczatku swojej fazy magii?
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Nie mozesz. Jesli tego uzywasz to na cala faze.

Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: PIOTROSLAV »

Ostatnio chciałem przetestowac rydwan pod bohaterem i mam taka wątpliwość, której nigdzie w ArmyBooku nie znalazlem - czy takiemu rydwanowi muszę wykupywać marka, a jesli nie to czy jest on juz z takim markiem jak bohater?

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Kupujesz marka herosowi i wrzucasz na wózek, któremu nie musisz osobno płacić za markę.

Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: PIOTROSLAV »

Thx - chcialem sie upewnic

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Mi armybuilder krzyczy że wózek ma niewykupionego marka... Armybuilder się myli ?

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

bohaterowi i rydwanowi musisz kupować marka osobno imo

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Raz za marka płacisz, wsadzasz typa na chariot i dajesz marke, która działa zarówno na herosa jak i na rydwan. Jestem tego prawie że pewien ;)
Mób ab nie protestuje.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

To mój jest świnia i protestuje... Bohater na rydwanie to kiszka troszkę bo musi krzyczeć czelendż a w pojedynku złazi z rydwanu tracąc ochronę... Bezsens totalny... Jak wszystko w mortalach...

Matis99
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Matis99 »

Grolshek pisze:To mój jest świnia i protestuje... Bohater na rydwanie to kiszka troszkę bo musi krzyczeć czelendż a w pojedynku złazi z rydwanu tracąc ochronę... Bezsens totalny... Jak wszystko w mortalach...
Na pewno złazi z rydwanu? Nie jestem ekspertem od tego typu bohaterów, ale toczyłem bitwy z wrogim arcylektorem kilka razy i on się bił razem z rydwanem, tzn. z konikami i siedząc w papamobilu. Czy z chaośnickim rydwaniarzem nie jest tak samo?

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Matis99 pisze:
Grolshek pisze:To mój jest świnia i protestuje... Bohater na rydwanie to kiszka troszkę bo musi krzyczeć czelendż a w pojedynku złazi z rydwanu tracąc ochronę... Bezsens totalny... Jak wszystko w mortalach...
Na pewno złazi z rydwanu? Nie jestem ekspertem od tego typu bohaterów, ale toczyłem bitwy z wrogim arcylektorem kilka razy i on się bił razem z rydwanem, tzn. z konikami i siedząc w papamobilu. Czy z chaośnickim rydwaniarzem nie jest tak samo?
Fizycznie nic nie złazi, bije się wszystko, ale bonus do Armour Save dawany przez rydwan nie liczy się w walce wręcz.
W przypadku War Altara o tyle jest to nieważne, że zwykle jest tam Armour of Meteoric Iron dający 1+ AS :D
Obrazek

Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: PIOTROSLAV »

tomekjar pisze:
Matis99 pisze:
Grolshek pisze:To mój jest świnia i protestuje... Bohater na rydwanie to kiszka troszkę bo musi krzyczeć czelendż a w pojedynku złazi z rydwanu tracąc ochronę... Bezsens totalny... Jak wszystko w mortalach...
Na pewno złazi z rydwanu? Nie jestem ekspertem od tego typu bohaterów, ale toczyłem bitwy z wrogim arcylektorem kilka razy i on się bił razem z rydwanem, tzn. z konikami i siedząc w papamobilu. Czy z chaośnickim rydwaniarzem nie jest tak samo?
Fizycznie nic nie złazi, bije się wszystko, ale bonus do Armour Save dawany przez rydwan nie liczy się w walce wręcz.
No nie, bo w czelendzu nie bierze udział drugi wojownik - chyba że rydwan dla bohatera n ie ma drugiego załoganta....

ODPOWIEDZ