Pytania krótkobrodego - zasady

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Pytania krótkobrodego - zasady

Post autor: Andrzej »

Jeśli jest napisane, że all dwarfs units, to nie.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Misiek40k
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Misiek40k »

Panowie... Jaka jest optymalna ilość kuszników na armię?? Czy 16 z batalionu wystarczy, czy dokupić jeszcze kolejną szesnastkę w pudełku??

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

zależy od rozpiski... na małę pkt wystarczy jeśli chodzi o mnie na większe nie... imo jak chcesz mieć maksymalną możliwość kombinowania, ustawiania itd, to wszystkiego trzeba mieć 40.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Misiek40k
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Misiek40k »

Kolejne pytanie... Czy w jakimś sklepie wysyłkowym w granicach Polski mogę dostać kraśki od gamezone? Na Cytadeli (hobbystore) nie potrafię znaleźć, na wilczku nie mają i nie mogą zamówić (załamka, bo w ofercie mają). Jakieś rady? Potrzebuję tylko trzech hammer guardiansów i jestem w domu :evil:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

O ile mi wiadomo to żaden z Polskich sklepów nie sprowadza już GZ.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

W Monolith-Icon były ale poczytaj na forum, bo ktoś narzekał na sklep ostatnio (braki magazynowe nawet mimo że coś jest dostępne na stronie).
Poza tym, radzę dokładnie przyjrzeć się zdjęciom na necie. Część modeli Gamezone to wykokszone paskudy, które mogą ci zupełnie nie pasować do innych modeli w armii. Slayerzy na przykład wyglądają tragicznie, za to wykopujący się Minerzy mi się podobali. Innych na żywo nie widziałem.

Misiek40k
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Misiek40k »

Mam już hammer guardianów wzór nr3 i wyglądają cudnie. Chce jeszcze trzech (wzór nr2) i bd miał pełną 30stkę.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Quaki pisze:Część modeli Gamezone to wykokszone paskudy, które mogą ci zupełnie nie pasować do innych modeli w armii. Slayerzy na przykład wyglądają tragicznie
Masz coś do slayerów z GZ ;D? Ja mam jednego i jest baardzo fajny, robił raz za daemon slayera ze smitingiem, a tak to wystawiam go jako dragon :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Irek_Dwarf
Chuck Norris
Posty: 418
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Irek_Dwarf »

Każdy ma swój gust, dla mnie na przykład są żałośni jak zdecydowana większość modeli z GZ
Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

wright king na koniu ze sztandarem jest zajebisty. A co do dwarfów to są paskudne. wielkie wykokszone dziady. Poza jednym slayerem ktory patrzy spode łba jakby miał Cię zarżnąć samym wzrokiem ;] Jedyny dobry wzór dwarfa od nich moim zdaniem,
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Marudzicie. Osobiscie mam dwudziestke hamkow z GZ i wygladaja zajebiscie imo :wink: Widac, ze to kozaki, a nie tak jak figsy z gw.

Awatar użytkownika
Irek_Dwarf
Chuck Norris
Posty: 418
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Irek_Dwarf »

Spoko ale wydaje mi się że to nie temat na takie rozkminy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
KuBa1987
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: KuBa1987 »

Jeżeli szarżuje jednostką z great weapons to i tak uderzam jako ostatni, czy z "impetu szarży" jako pierwszy? I jak to się ma do ataku w flankę i w tył.

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

KuBa1987 pisze:Jeżeli szarżuje jednostką z great weapons to i tak uderzam jako ostatni, czy z "impetu szarży" jako pierwszy? I jak to się ma do ataku w flankę i w tył.
to, że szarżujesz nic nie zmienia, great weapon zawsze uderza ostatni (chyba, że to elfy mają GW), nawet przy szarży i nie ważne czy w bok, tył, przód
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
KuBa1987
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: KuBa1987 »

A to lipka 8) Dzięki za info :)

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Przeczytaj może najpierw RB
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

KuBa1987 pisze:A to lipka 8) Dzięki za info :)
jaka lipa?? kraśki bez g.w. to nie wychodzą z twierdzy :mrgreen:
przy incjatywie 2 to i tak nie ma co się oszukiwać g.w. to najlepsza opcja :D
na 7ed. brało sie wojasów z tarczami i h.w. i iron-sów ale 8ed. to zmieniła :(
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

puma1944 pisze:
KuBa1987 pisze:A to lipka 8) Dzięki za info :)
jaka lipa?? kraśki bez g.w. to nie wychodzą z twierdzy :mrgreen:
przy incjatywie 2 to i tak nie ma co się oszukiwać g.w. to najlepsza opcja :D
na 7ed. brało sie wojasów z tarczami i h.w. i iron-sów ale 8ed. to zmieniła :(
i przez takie myślenie kilku moich przeciwników zdumiało się co potrafią kraśki z hw+sh ;) ot łatwy kąsek bo mała siła i tak biją z I2... a tu :twisted:
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

Smh pisze:
puma1944 pisze:
KuBa1987 pisze:A to lipka 8) Dzięki za info :)
jaka lipa?? kraśki bez g.w. to nie wychodzą z twierdzy :mrgreen:
przy incjatywie 2 to i tak nie ma co się oszukiwać g.w. to najlepsza opcja :D
na 7ed. brało sie wojasów z tarczami i h.w. i iron-sów ale 8ed. to zmieniła :(
i przez takie myślenie kilku moich przeciwników zdumiało się co potrafią kraśki z hw+sh ;) ot łatwy kąsek bo mała siła i tak biją z I2... a tu :twisted:
nie mówię że łatwy, 30-40 takich krasiów potrafiu ustać ale brak siły przebicia :(

a wystawiasz je w hordzie czy normalnie??
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

puma1944 pisze: nie mówię że łatwy, 30-40 takich krasiów potrafiu ustać ale brak siły przebicia :(

a wystawiasz je w hordzie czy normalnie??
zależy od sytuacji, ale raczej 5x5/5x6

ale wróćmy do zasad kraśków :)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

ODPOWIEDZ