ETC 2014

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3672
Lokalizacja: Wrocław

Re: ETC 2014

Post autor: JaceK »

Ja nie mam nic przeciwko krytyce pracy ar.com.
Chodzi o formę, głównie.
Polskie wypowiedzi na TWF brzmią jak oratorskie popisy buców.
Powodem są oczywiście językowe różnice i po prostu inny sposób wypowiadania się na BP niż tam.
Dla przykładu - na BP posty Liddera są inteligentne i zabawnie-złośliwe. Tam są po prostu chamskie. Sorry Lidder, nic osobistego (lubię Cię bardzo), niestety jesteś dobrym przykładem do tezy :P

Polacy patrzą na Was przez pryzmat Waszych prawdziwych i uroczych osobowości. Tamci widzą Was przez 3 dni, a czytają posty przez resztę roku.

Keep your friends close, but your enemies closer.
My trzymamy niestety wrogów tak daleko, jak się da.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Poza tym tez wydaje mi sie, ze czasami wychodzi brak wyczucia roznicy pomiedzy bp, gdzie wszyscy znamy sie w maire dobrze widzac sie okolo raz na miesiac a z twf, gdzie duzo osob mimo was nie kojazy, a nawet jesli to nie wystarczajaco dobrze, zbey sobie pozwalac na takie wyskoki.

Poczekajmy jednak na to co z tego sie wykluje. W tej chwili i tak nie da sie juz tam zmienic na razie podejscia ludzi do nas.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

A co my w zasadzie chcemy osiągnąć?

Żeby comp nie przeszedł? Żeby nas lubili? Ktoś o tym w ogóle myślał w takich kategoriach?

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Obiecałem chłopakom że nie będę trollował na BP za tym wybacz Dymitr ale nie uświadomię Cię czym jest polityka. :D

Chodzi o to że te wypowiedzi na forum zagranicznym muszą być inne niż na BP. Tu możemy zionąć nienawiścią oraz trolować do woli bo tak na prawdę nie ma to żadnego znaczenia. I tak każdy z nas jest związany z jakimś środowiskiem w którym jest lubiany a reszta to i tak wieczna wojna.

Niestety na TWF decydują się losy tego jak będziemy grać przez najbliższy rok- fajnie by chyba więc było mieć jednak coś do powiedzenia. Jak na razie - Polacy wypowiadający się na TWF robią to dokładnie tak samo jak na BP. Dzięki czemu mają coraz więcej wrogów i coraz mniej są traktowani poważnie.

Żeby nie było ,że nie mówię nic konstruktywnego - moim zdaniem żeby coś osiągnąć w społeczności forumowej takiej jak TWF zanim napisze się jakiegoś posta należy wymienić kilka pmek - dowiedzieć się myślą inni i dostosować to własnych celów.

Z jednym założeniem - własny cel musi być jasno określony i zrozumiały. Wtedy wszyscy będą się liczyć ze zdaniem takiej osoby oraz będzie miała ona realny wpływ na to środowisko z korzyścią dla wszystkich graczy w Polsce.

Należy też pamiętać o barierze językowej i kulturowej - np. w Izraelu nie szanuje się ludzi którzy nie mówią wprost co myślą a we Francji nie do pomyślenia jest powiedzenie czegoś wprost. Co za tym idzie z każdym trzeba gadać inaczej.

Tyle ode mnie - zdrówko :)
Ostatnio zmieniony 27 mar 2014, o 13:31 przez PiotrB, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

PiotrB pisze: Należy też pamiętać o barierze językowej i kulturalnej
#-o
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

hi hi -oczywiście - kulturowej :)... musiał mi słownik poprawić - :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

PiotrB pisze:hi hi -oczywiście - kulturowej :)... musiał mi słownik poprawić - :)
Jakiej barierze kulturowej?
"klękaj Chamie do bata, bo będzie analna krucjata"
Innej prawdziwie polskiej myśli ekonomiczno-społeczno-kulturowej nie da sie zaakceptować. Inni muszą to jakoś "przełknąć"...
xYz

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

PiotrB pisze:Obiecałem chłopakom że nie będę trollował na BP za tym wybacz Dymitr ale nie uświadomię Cię czym jest polityka. :D
To co to jest w końcu ta polityka? :roll:
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

ironhead
Chuck Norris
Posty: 458

Post autor: ironhead »

Tak dla pewności: Driady w WE nie mają ASF ? Tylko modele elfów ?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

nie mają ASF
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Ale jaja. Na ETC2014 nie będzie żadnych domków. Zamiast tego będą impasy. lmao.
źródło: http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 8&t=121814

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

:shock:


Nie czaję, tyle jest jęku na AR.com zmienia jakieś tam zasady, a tu jeb! Kapitanowie sami zmieniają mega ważną rzecz.
Niezłe jaja w tym roku.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ale wypas pod kątem DMP - rozwiązał się nam problem :)

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

WoC się cieszy;p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Co za bzdura, nie mam slow...
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Klubowy budżet właśnie się powiększył o kilkaset złotych, które miały być wydane na wypaśne domki na mastera. Profit! :mrgreen:

A na poważnie, to niezły żart. Co będzie następne w ETC-Hammerze? Likwidacja Insane Courage? Steadfasta? ASF? A może w ogóle rzutów kostką? :mrgreen:
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Tak szczerze mówiąc to może na PL turniejach jednak domki byśmy zostawili?
Nie ma to z compem nic wspólnego - na ETC sobie możemy grać, ale tego nie zmieniajmy
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Durin +1

Nie widzę powodów, dla których mielibyśmy w Polsce grać bez domków.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

czyli nie chcesz, zebysmy korzystali z mapek etc w tym roku tak?

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Można korzystać z mapek tylko zamiast tego dodatkowego impasa wstawić domek i tyle....
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

ODPOWIEDZ