Mastery i DMP, głos w dyskusji na LL

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mastery i DMP, głos w dyskusji na LL

Post autor: Ziemko »

W jakim sensie? Takim , ze miesiac czekam , zeby mastery , ktore zostaly zrobione zaplacily podatek za nie , zebym w koncu mogl ruszyc akcje pucharow dla top 5 ligi i zeby w koncu byly dyplomy dla ok top 20?

Czy o co Ci chodzi?

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

no teraz juz dopisales ze chodzi o nastepny sezon z tym glosowaniem, bo zakladanie dzis glosowania z terminem wplat 1 kwietnia dla obecnego sezonu byloby troche niepowazne ;)

pzdr

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Chodzi o nastepny sezon takze , ale ma to przyspieszyc wplacanie przez niektorych , ktorzy master zorganizowali juz dawno a kasy nie przeslali. Moria zrobila mastera pare dni pozniej dostalem kase , tak samo bedzie z WI. Po prostu czym szybciej cos zostanie ruszone tym szybciej ja zajme sie ta sprawa...

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Ziemko pisze:Chodzi o nastepny sezon takze , ale ma to przyspieszyc wplacanie przez niektorych , ktorzy master zorganizowali juz dawno a kasy nie przeslali. Moria zrobila mastera pare dni pozniej dostalem kase , tak samo bedzie z WI. Po prostu czym szybciej cos zostanie ruszone tym szybciej ja zajme sie ta sprawa...
chyba logiczne jest ze jak ktos robil mastera pol roku temu i wiecej to bedzie mial wiekszy problem z pozyskaniem 50zl z wejsciowek niz ktos kto robil tydzien temu... kasa prawd poszla juz dawno na sale, zwiekszenie bazy terenowej itp i trzeba ja teraz wylozyc z wlasnej kieszeni
no ale oczywiscie sie z toba zgadzam że Scimi ze swoim ociaganiem troche przesadza ;)

a zeby wplacac kase zaraz po masterze, to musi byc osoba ktora sie zajmuje pucharami znana troche wczesniej niz w marcu ;) tak na przyszlosc... co by glosowanie mialo jakikolwiek sens

pzdr !!

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Po prostu nie mam kiedy siąść na spokojnie i pi..ne 50 zł przelać - proste ??

A tak może jak się zakłada głosowanie to warto by było uzasadnić po co i dlaczego PRZED jego założeniem :wink: Ja wiem, że jest ta moc ustawodawcza, ale wartałoby wiedzieć co się szykuje.

Aż mnie korci, by złośliwie przelać 1go kwietnia :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Jak miales czas pogadac z innymi o Masterze to nie znajdziesz 5 min by przelac =D>
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Miałem czas 2 miesiące temu to pogadałem. Chłopie, kryzys, możliwe, że redukcje będą to mam na prawdę czym się martwić.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

thurion pisze:
Ziemko pisze:Chodzi o nastepny sezon takze , ale ma to przyspieszyc wplacanie przez niektorych , ktorzy master zorganizowali juz dawno a kasy nie przeslali. Moria zrobila mastera pare dni pozniej dostalem kase , tak samo bedzie z WI. Po prostu czym szybciej cos zostanie ruszone tym szybciej ja zajme sie ta sprawa...
chyba logiczne jest ze jak ktos robil mastera pol roku temu i wiecej to bedzie mial wiekszy problem z pozyskaniem 50zl z wejsciowek niz ktos kto robil tydzien temu... kasa prawd poszla juz dawno na sale, zwiekszenie bazy terenowej itp i trzeba ja teraz wylozyc z wlasnej kieszeni
no ale oczywiscie sie z toba zgadzam że Scimi ze swoim ociaganiem troche przesadza ;)

a zeby wplacac kase zaraz po masterze, to musi byc osoba ktora sie zajmuje pucharami znana troche wczesniej niz w marcu ;) tak na przyszlosc... co by glosowanie mialo jakikolwiek sens

pzdr !!

Jesli klub nie ma w kasie klubowej 50 zl w kazdym momencie to ja naprawde wspolczuje jego prezesowi jesli chodzi o gospodarowanie srodkami finansowymi...

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

jeden choj, to i tak nie twoje pieniądze tak naprawdę, tylko Ligi - a Liga rządzi, Liga radzi, Liga nigdy Cie nie zdradzi!

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Po 1sze gotówki przy sobie nie noszę, po drugie - nie ma u nas comiesięcznych zrzutek od około 2óch lat. To co jest, to tylko reszta z turniejów.

Nie stresuj się tak - jak wspomniałeś kiedyś o połowie kwietnia to uznałem, że to jest ten termin wiążący.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Termin z polowa kwietnia jest jak najbardziej wiazacy , ale jak pisalem czym szybciej tym lepiej. Od przyszlego sezonu bedzie do konca danego sezonu czas na zaplacenie...

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Scimi, wyniki beda dzis po polnocy, czy musisz je najpierw jakos zweryfikowac?

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Właśnie liczę, bo wczoraj po północy zasnąłem przy tym :D

W temacie jest lista głosujących - niech mi tylko Szmajson potwierdzi, że te osoby są uprawnione i styknie.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Wyniki, jeszcze nieoficjalne - w temacie.

pzdr i dziękuję wszystkim głosującym
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Mam nadzieje, ze po weryfikacji nie bedzie rewolucji ;)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Raczej bym się nie spodziewał :) kreski dziś stawiałem prosto, w przeciwieństwie do nocnej pory, no i jak coś to nie będzie to skok +/- 10, ale góra +/- 1-2 głosy, ale mam nadzieję, że już tak zostanie.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

OH YES!!!
Szkoda Macek - zajebisty format i swietna lokalizacja, ale ciesze sie, ze przeszedl Bialy i Bazyl :]

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

mi tez sie bardzo podoba podzial :)

5x singiel duze pkt
2x singiel male pkt
1x parowka duze pkt
1x parowka male pkt
1x druzynowka

chyba idealnie :)

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

swieta_barbara pisze:OH YES!!!
Szkoda Macek - zajebisty format i swietna lokalizacja, ale ciesze sie, ze przeszedl Bialy i Bazyl :]
+1
Rozdanie jak Thurion napisał praktycznie idealne :)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

thurion pisze:mi tez sie bardzo podoba podzial :)

5x singiel duze pkt
2x singiel male pkt
1x parowka duze pkt
1x parowka male pkt
1x druzynowka

chyba idealnie :)
+1 uwazam dokladnie tak samo ;] choc jak dla mnie na male pkty wystarczylby 1 turniej.

ODPOWIEDZ