Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

A czy powtarzają się ploty na temat tego, że duchy mają nie być eteryczne ale mieć T7?

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

slyszalem to w kilku miejscach ale jednak byloby to dla mnie cos dziwnego, po prostu eterycznosc powinna dzialac nie co inaczej albo chociaz t4 powinni im dac.

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Ja myśle, że GW powinien wprowadzić u szkieletów wykupienia ciężkiej zbroi i broni dwuręcznych albo drugiej broni :P

Awatar użytkownika
Blackmoon
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Blackmoon »

Duchy z T7 i nieeteryczne to brzmi po prostu idiotycznie i jest anty-fluffowe do kwadratu. Mogłyby potanieć trochę, to i grywalniejsze by były, albo włazić jako core 0-1, częściej by się je widziało, bo szkoda speciala poświęcać na nie trochę. Co do szkieletów - dobrze jest, jak jest, chcesz ciężką piechotę - GG się kłaniają, a że kosztem innych jednostek, cóż, dylematy dowódcy. Nie można w nieskończoność pakować jednostek podstawowych, bo sie skończy bitwami elitarnych, zakutych i uzbrojonych po zęby klocków :) Szkielety i zombie - masa i strach, ot co.

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

No prawda, że przesadziłem z pancerzem, ale myśle że powinna być większa możliwość ich uzbrojenia :)

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4752
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

ciesz sie ze maja miecze...wkoncy na cmentarzach rzadko spotyka sie zbrojownie... a tm chcesz im jeszcze dac bronie ktore wymagaja nieco mozgu w obsludze...
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »


Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4752
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

...bo informacje zamieszczane na aukcjach sa bardzo rzetelne i warto im wierzyc... :/
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

NA DMP pytalem sie tego kolesia z GW (znow zapomnialem jak sie nazywa!), i mowil ze eteryki sie nie zmienia. Choc z drugiej strony jak uslyszal o tym zapisku z tylu RB o toughness 7 to najpierw zrobil wielkie oczy, a nastepnie zaczal wymyslac historyjke dlaczgo mialyby takie byc :P Na poczekaniu wymyslil nawet wytlumaczenie: otoz rulebook byl z zalozenia taki aby gracze poczatkujacy mogli wziasc te charakterystyki z tylu i zaczac grac. Wiec nie wwalalli tam zasad specjalnych, a dali zamiast tego T7 aby odzwierciedlalo to ze trudno ich zranic.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

karlee pisze:Na poczekaniu wymyslil nawet wytlumaczenie: otoz rulebook byl z zalozenia taki aby gracze poczatkujacy mogli wziasc te charakterystyki z tylu i zaczac grac. Wiec nie wwalalli tam zasad specjalnych, a dali zamiast tego T7 aby odzwierciedlalo to ze trudno ich zranic.
Nie na poczekaniu, tylko ta wersja już od początku wydania nowego RB była w użyciu.

Całkiem logiczna zresztą wersja. Wiadomo, że aby w pełni korzystać z jakiejś armii trzeba mieć army booka. Ale zanim się armie wybierze i kupi AB można po testować na podstawie RB. Więc danie duchom T7 jest całkiem uzasadnione.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Ja tam nie slyszalem ze ten zapis o T7 dla eterykow to celowy zapis w RB aby umozliwic granie bez zasad specjalnych. Jesli ty wiedziales o tym juz od wydania nowego rule booka to trzeba bylo pisac gdy o tym sie zastanawialismy (chyba byl o tym nawet oddzielny temat...).

Ale co do tego ze RB byl wydany tak aby grac bez army bookow na poczatek, to owszem, od kiedy pamietam (czyli od 5ed) cos takiego bylo z tylu podrecznika.

Awatar użytkownika
Skav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Skav »

na cytedeli jest pokazany pieszy manfred, zawiodłem się

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

a mnie tam sie podoba.

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Skav pisze:na cytedeli jest pokazany pieszy manfred, zawiodłem się
Popieram kolege. Wcale mi się nie podoba :/

Awatar użytkownika
miki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42
Lokalizacja: Sanok-bitewniakowe odludzie:(

Post autor: miki »

Ja również się zawiodłem...wygląda jakby miał wszystkie artefakty w wfb wykupione..

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Ten konny jeszcze wygląda fajnie, ale pieszy ma za chude nóżki w porównaniu do ilości sprzętu :?
Edit:
I do manfreda to on w ogóle podobny nie jest

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Szukam i szukam gdzie jest ten pieszy manfred???

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 459
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Holy Mother of God! To ma być Mannfred? :( Carsteinowie zawsze dla mnie byli szlachcicami o bladej cerze i sprytnie ukrywanych wydłużanych kłach. ;) Ta figurka nadaje się moim zdaniem na Blood Dragona (przypomina nawet trochę Red Duke'a z twarzy ;) ). Jest ładna ale zupełnie klimatem nie wstrzela się w moją wizję Carsteinów... No i co to za zbroja?? Jak to tak na Carsteinie? ;)

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Rzeczywiscie ten pieszy Manfred taki troszke wychudzony. Wyglada troche za bardzo "bajkowo", jak jakis krasnoludek w geterkach :P
Nieproporcjonalnie duzy plaszcz, rozdzka i miecz. Ogolnie - figurka nie wyglada zbytnio klimatycznie i mhrocznie.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Masz Grzesiu http://www.cytadela.pl/modules.php?name ... le&sid=776
Dzięki Grzesiu... :roll:

Jeśli chodzi i te modele to lipa na maxa. Pieszy ma króciutkie nóżki i jest obwieszony sprzeten jak Lara Croft w swoich najlepszych latach...

A konny wygląda jak by miał nogi wielkości ala Giertych. Do bani figsy i tyle. I w ogóle wyglądają bardziej jak blood dragoni niż jak casztany.

Zablokowany